FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1261 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Problem z sąsiadem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z sąsiadem"   

Sawanodo
 Wysłana - 23 czerwiec 2008 14:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zakładam ten temat, ponieważ mam problem z sąsiadem. Mianowicie posiadam działkę na wsi, z tyłu mam nieogrodzony staw, i przychodzą na niego nom stop kaczki owego sąsiada. Prosiłem go aby cos z tym zrobił ale to człowiek chory na głowe i tylko nie reaguje. przez te kaczki nie moge łowić ryb i paskudzą mi staw. Jakie są mozliwości zmuszenie go prawnie do usunięcia kaczek z mojej posiadłości??

Z góry dziękuje za pomoc.

testloginu
 Wysłana - 23 czerwiec 2008 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli masz nieogrodzony to trudno będzie udowodnić musiałbyś zrobić zdjęcia stawu w dobrym stanie i z kaczkami jak go brudzą, jak byś mu sprawe założył to będzie się upierał że każdy ci mógł napaskudzić bo masz teren otwarty. Wątpię czy mu coś zrobisz takie sprawy to się chyba ciągną... zamiast placic na dojazdy do sądu zainwestuj w wiatrówkę i mu je odstrzel

Zmieniony przez - testloginu w dniu 2008-06-23 20:30:11

PanMarcin
 Wysłana - 26 czerwiec 2008 01:48      [zgłoszenie naruszenia]

w rozwiązania prawne bym sie tutaj akurat nie bawił

po prostu zabierz mu te kaczki jak znowu wejdą na twój teren a w razie czego możesz sie powołać na art. 432 Kodeksu Cywilnego

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 26 czerwiec 2008 09:07      [zgłoszenie naruszenia]

Można.

Ja bym się natomiast raczej powołał na głęboki sen, względnie nieobecność potwierdzoną przez 5 świadków w okresie kiedy te kaczki znikały.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

P4tr1ck
 Wysłana - 26 czerwiec 2008 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś byłem na rybach z wujkiem to gdy kaczki zaczęły nam płoszyć ryby, wyciągnął wiatrówkę i zaczął strzelać. Tyle tylko że za słaba była i nic nie upolował, z tym że spokój na rybach był

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

piotrusxtc
 Wysłana - 26 czerwiec 2008 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

jak pan marcin - 432 KC - ustawowy zastaw reczny na zwierzeciu wyrzadzajacym szkode

oraz mozesz zwrocic sie do sadu z roszczeniem negatoryjnym - art 222 par. 2 - przywrocenie stanu zgodnego z prawem oraz zaniechanie naruszen co chyba najbardziej by cie interesowalo

ale znikniecie kaczek w niewyjasnionych okolicznosciach to chyba wyjscie najwygodniejsze, najpewniejsze, najszybsze i najtansze:)

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2008-06-26 19:31:18

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

P4tr1ck
 Wysłana - 27 czerwiec 2008 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

I sąsiad już tam więcej kaczek nie puści

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 27 czerwiec 2008 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

ale znikniecie kaczek w niewyjasnionych okolicznosciach to chyba wyjscie najwygodniejsze, najpewniejsze, najszybsze i najtansze:)

I najsmaczniejsze.

testloginu
 Wysłana - 28 czerwiec 2008 00:58       [zgłoszenie naruszenia]

zaproś dział prawo i ekonomia na smażoną kaczkę

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem z sąsiadem

Warto przeczytać: Pytania dotyczące polityki / Nasz mały quiz | UJ | Sponsoring ... | Emerytura | pomocy z zarządzania | Pmocy PRAWO "POBICIE" | Kulczyk | roznice prawne miedzy narkotykami a dopingiem | Wcześniejsze wybory? | Kuriozalny pomysł | 42. Dokonaj oceny finansowej wybranej firmy na podstawie jej sprawozdania rocznego | koncesja na automat hazardowy | OSTATNIE DNI ARAFATA, OSTATNIE DNI PALESTYNY | POLSKA - korzenie,przeszlosc,terazniejszosc. | Unia Europejska - HITY Z SATELITY | pospekulujmy... | mariusz max kolonko | dziewczyna dyskoteka | przeciw zakrzepowy | gry online | PUMA XELERATE DUCATI | skok stewczyka | dom | równouprawnienie gejów | kai greene | disco girls | opus dei | Sharingan | crey | konkurencyjne forum | dziadek 80 lat rapuje | optimus | stalker | seat ibiza II fl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.