FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 895 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Problem z włosami! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Problem z włosami!"   

Avid
 Wysłana - 12 luty 2006 22:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam problem z włosami. Jak mam dłuższe to na grzywce z prawej strony włosy przekręcają się na bok. Jak próbuję ułożyc czym kolwiek, nie da rady bo i tak sie tak jakby przekręcają. Jak zetnę sobie na bardzo krótko też tak jest ale tego nie widać. Bardzo mnie to denerwuje. prosze o odpowiedź

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 13 luty 2006 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

Tez tak mam i nie wiem co na to poradzic.Chyba tylko krotko scinać.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Specjalista -

Messim
 Wysłana - 13 luty 2006 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

mozna uzyc mooocnego zelu dobrej marki, moze pomoze zalezy jaki masz gatunek włosa

Ogólnie to jest zajebiście

robsonek
 Wysłana - 13 luty 2006 17:42       [zgłoszenie naruszenia]

hehehe a moze tendecja wlosow do zakrecania sie?:> tez to mam, z ta roznica, ze mi (i jeszcze paru osobom) to sie podoba :P moja rada? np tak jak ja - zapuszczac dalej :D

>>Znawca w dziale Multimedia<<

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Problem z włosami!

Warto przeczytać: wiosna/lato/jesien/zima | Szukam takiej koszulki polo Lacoste- unikat. | Buty halowe | czym zmyc tusz z ubran ? %-) | Dr. Murad | jaka fryzura? | Reklamacja bez paragonu? | golenie ?? | 100dniówka, moda na koszulę.. | Studniówka mojej dziewczyny;). Sportowa marynarka na studiówke??!! | Marynarka [poszukiwanie] | bielizna | Pierścionek zaręczynowy | Moda męska lat 20? | Zegarek a pasek i buty | Oryginalne zegarki Diesla? szybkie pytanie | wychodek | mama opowiadanie erotyczne | gadu gadu | symetria | m jak miłość 2036 | Magda molek | Marta barczok | opowiesci hausera | strzelilem z ucha | polskie aktorki nago foto | opowiadanie erotyczne ortodontyczny | kościerzyna | mefedron a sex | nord stream | free sex nl | Sex i ból głowy | Polskie aktorki majtki | na łyso | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.