FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7032 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Problem z wakacjami. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z wakacjami."   

demii
 Wysłana - 30 maj 2009 11:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam 17 lat, jestem nowy na tym forum i proszę Was o szczere odpowiedzi. Jestem z moja dziewczyna pół roku, wszystko jest dobrze, nie kłócimy się, widujemy się bardzo często i miło spędzamy czas. Ostatnio powiedziała mi, że jedzie w wakacje do swojej ciotki nad morze do Gdynii na miesiąc. Wiadomo, muszę jakoś przeżyć ;p Ale wczoraj napisał do niej jakiś typek z Gdynii, znają się bo wcześniej też jeździła tam na wakacje. Wyskoczył do niej z tekstem "hej piękna, co tam u Ciebie? dawno się nie odzywałaś?". Odpisała mu i oczywiście powiedziała mi o tym. Nie przejąłem się tym zbytnio bo ufam jej. Ale potem napisał do niej, że jak przyjedzie to będą sobie razem pili, ona nie widzi w tym nic dziwnego, ale ja osobiście dziwnie do tego podchodzę. Napisałem do niego ze nie będzie żadnego picia. Dobrze zrobiłem? powiedzieć jej o tym, że do niego napisałem? Co mam zrobić jak jej reakcja będzie negatywna? Bardzo mi na niej zależy i coraz poważniej traktuje ten związek.

white powe
 Wysłana - 30 maj 2009 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

zobaczysz że będziesz miał kłótnie z tego powodu z nią że tak napisałeś do niego.hahahha

Czarno na białym, biało na czarnym Nadzieja głupich matka...

demii
 Wysłana - 30 maj 2009 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

tez sie o to obawiam, ale ja nie chce zeby ona tam pila z jakims frajerem.

GomSpray
 Wysłana - 30 maj 2009 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

zazdrość jest słuszna w tej sprawie. powiedz jej ze napisałeś do typa, uważam że tak będzie lepiej bo jak pojedzie tam to i tak dowie się zapewne od niego. W sumie pozostaje tylko zaufanie bo raczej nie będziesz miał możliwości sprawdzenia czy sie bździ xD. Kurde lasce nie zależy na tym żeby spędzić z Tobą te wakacje? - troche dziwne.

Ten co ściemnia ... ze mną nie jest !

booe
biały miś
 Wysłana - 30 maj 2009 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

prawda jest taak, ze jak beda razem pili, i ona nie widzi w tym nic dziwnego, to do czegos tam dojdzie
dziewczyna pijana - dupa sprzedana
tylko i wyłacznie twój wybór co z tym zrobisz

demii
 Wysłana - 30 maj 2009 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaję mi się, że jej zależy, bo wahała się trochę z tym wyjazdem, poza tym pozostaje drugi miesiąc. Tylko teraz nie wiem jak ona zareaguje na to że do niego napisałem, i jak uniknąć niepotrzebnej kłótni. ;< mam zamiar jej powiedzieć, że po prostu nie chcę żeby piła z nim tam i w ogóle się z tym typem spotykała.

kzzc
 Wysłana - 30 maj 2009 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

Nic mi nie mówiła, że ma chłopaka ale na pewno będziemy razem pili, w końcu tyle na to czekałem

A tak poważnie, to z***iesz sobie psychikę przez zazdrość. A potem, już będziesz tak ciągle albo nauczysz się z tym żyć, że ona może mieć kolegów albo to olej.

Współczuje, też tego wspólnego picia. Domyślam się jak to się skończy.

demii
 Wysłana - 30 maj 2009 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie najgorsze jest to, ze mysl o tym piciu tak mi ryje psyche, ze nie wytrzymam tego miesiaca bez niej. Nie mam nic przeciwko, z tym ze ma kolegow, bo razem chodzimy na imprezy, zdazylem sie z nimi zapoznac i dobrze z nimi zyje ;p Byl bym jeszcze spokojniejszy gdyby jej ciotka nie pozwalala pic, a z tego co mi opowiadala to w to nie wierze ;x Dzisiaj chce jej powiedziec wprost co o tym mysle i jakie mam do tego nastawienie. Jak myslicie dobrze na tym wyjde?

GomSpray
 Wysłana - 30 maj 2009 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

a laska nie proponowała Ci żebyś jechał z nią ? czy nie ma takiej możliwości ;> ... moim zdaniem zawsze powinno się stawiać sprawę jasno - wiec rozmowa w tej sprawie jest priorytetem.

Ten co ściemnia ... ze mną nie jest !

Robson.25
 Wysłana - 30 maj 2009 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zdziw się jak zostanie jeszcze tydzień dłużej, potem drugi i trzeci i wróci na tydzień, a potem do szkoły.

Nic nie zrobisz, niestety. Ona będzie tam robić co będzie chciała. Może ktoś ją przeleci nawet a Ty nie będziesz miał na to wpływu. Od niej zależy wszystko ale dzięki temu będziesz wiedział na czym stoisz. Smutna prawda.

Co masz zrobić? Jedyne wyjście to olać. Zagrać ss i nie odzywać się. Sprawdzisz przy okazji czy tęskni czy pójdziesz w odstawkę. Jeśli tęskni to jesteś "w domu". Jak pójdziesz w odstawkę to masz dwa wyjścia: 1) Załamać się i pociąć (ale tu przepadniesz) 2) Wypiąć się na tamtą i szukać nowej. Jak sobie o Tobie przypomni po wakacjach lub jak wróci- zaskoczysz ją dokumentnie.
Tylko się nie maż, że ją kochasz i tylko ona jedna i jedyna, bo wystrzelam po pysku

Ekspert -

demii
 Wysłana - 30 maj 2009 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

z początku była taka myśl żebym jechał z nią, ale to zależy wszystko od jej ciotki. Najprawdopodobniej ona jedzie sama. Pogadam dziś z nią o tym, i jeżeli się do mnie wy****e to potraktuje sprawę dosyć ostro. Ona mi mówi, że bardzo mnie kocha ale ile jest teraz w tym prawy - nie wiem ;<

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z wakacjami.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: Przekladanie spotkanie po raz n-ty - o co jej chodzi :D | Jak ją ruszyć? | Jak to wogóle jest? | jak POZYTYWNIE zaskoczyć dziewczynę ? | do 3 razy sztuka? | Dzwina dziewczyna. | Ciężka sprawa | Pomocy, co mam robić ( dziwny facet, sytuacja jak z komedii ) | wsparcie za SOG %-)) | Zostawił Mnie co mam zrobic zeby znowu mnie pokochał | Już nie letni zas jeszcze nie jesienny spampost singli vol 48 by PanMarcin | Trzy lata różnicy | Zagadać czy olać ? - Oto jest Pytanie | Potrzebna dobra riposta | Poddajecie się czy nie? %-) | Nietypowa sytuacja - czy jest sens ciągnąc to dalej? | seks pierwszy raz | seks z siostrą | szukam fryzury | Kaczoroski | czarny humor | śmieszne zdjęcia vol 1 | benzodiazepina | benzo | ketrel | lamotrygina | mam problem z amfetaminą | przegibon | sjarme | londyn | katarzyna janasik | konafka | sexy | euro 2012 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.