FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1948 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Problem z wytryskiem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem z wytryskiem"   

michalbb
 Wysłana - 5 wrzesień 2010 20:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam :)
Mam pewnien problem . Oczekuje na jakies rady i wskazowki za ktore z gory dziekuje :) . Sprawa wyglada tak niedawno z moja dziweczyna zaczelismy sie "zabawiac " nie doszlo jeszcze do stosunku chodzi tu o taki rzeczy ja praca rekoma , palcami ,jezykiem . wszystko piekne tylko gdy ona zaczyna zadowalas mnie swoja dlonia w momencie gdy dochodze czuje ograzm itp. nie moge sie spuscic czuje jak bym poprostu nie mogl . podasz matrurbacji tez czasami zadaza mi sie nie spuscic jest ograzm tylko ze czsami poporstu sie nie spuszczam .

siwex19
 Wysłana - 5 wrzesień 2010 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

może ssanie jaj pomoże?

btw. jajka posiadasz?

Boga nie ma...:(
Jest Motór!!

Znawca -

natasha22
 Wysłana - 5 wrzesień 2010 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

za dużo robótek ręcznych....czas na odwyk :) zregeneruje Ci się co trzeba, mózg będzie bardziej pobudliwy i powinno być ok :)

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn

impossible is nothing...
The wall is in your mind, not your body

michalbb
 Wysłana - 5 wrzesień 2010 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

posiadam jajka :P z budowa jest wszytsko ok :) tak mi sie przynajmniej wydaje :) tez podejrzewalem ze jest podmeczony za bardzo :P tylko mam jeszce jedno pytanie czy wytrysk powienien miec miejsce jeszcze gdy penis jest w zwodzie bo nie raz mam tak ze onanizuje sie "do konca'' i juz na opadnietym ptaszku leci mi sam mocz polonczony ze sperma jest cos nie tak?

brokenhead
 Wysłana - 5 wrzesień 2010 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie się wydaje,że czasem nieświadomie doznajesz wytrysku do woreczka moczowego.To niby to,co trenują latami jacyś tam szaleni Japończycy(chyba)Tzn,nie martw się,dopóki nie planujesz dzieci

Znawca -

Przemol942
 Wysłana - 5 wrzesień 2010 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Z ta spermą i moczem mam to samo,ze jak nieraz po masturbacji juz na opadniętym ide siku to troche spermy mi jeszcze leci.

mmaassoonn
 Wysłana - 5 wrzesień 2010 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi się, że to nie jest normalne (przynajmniej mi to się nigdy nie zdarzyło) więc proponowałbym poszukać czegoś więcej na ten temat w necie, bo nie sądzę żebyś poszedł z tym problemem do specjalisty

Ekspert -

XooX
 Wysłana - 5 wrzesień 2010 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

stary...jak dostajesz orgazmu a nie tryska Ci i dalej stoi to masz dar od Boga...możesz zostać największym ruchaczem na świecie... ;]

nupel
lachoniator
 Wysłana - 5 wrzesień 2010 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

zadne puste zbiorniki itp

poprostu jeszcze nei dorosles do spustu zamlody ejstes

spoko minie

jelsi raz elci raz nei to mamy problem idz do lekarza

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

E220
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 06:44      [zgłoszenie naruszenia]

jesli raz leci a raz nie to naprawde masz dziwnie, jak bedziesz chcial zostac ojcem to Ci pomoge sluze pomoca !

pamietam jak zaczalem walic konia, to napoczatku nic nie bylo, po paru miechach jakas kropelke a pozniej juz sie lalo i lalo i tak zostalo az do dzis

za młodu bądź piorunem, a na starość możesz zostać grzmotem.

michalbb
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

no wiecie o wiek tu chyba juz nie chodzi bo mam prawie 17 lat chyba ze napawde dojrzewam powoli , dokladnie mam tak jak piszecie raz poleci a raz nie raz sowicie raz malo jest to nienormalne macie tak ze po kazdej masturbaji sie spuszczacie?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problem z wytryskiem

Strony: 1 2

Warto przeczytać: HIV a sex oralny | plodne podczas okresu | GUma dziewica | Co to jest? | pierwszy raz | nasienie | pomocy | na łyżeczkę- jakieś pomocne wskazówki od Pań?? | Brac Postinor czy nie? | pigulki | ekhm... ciąza? | Podajcie mi stronki z ogłoszeniami plz !! | Laski z uczelni, szkoły itp. | przyjemnosci 'jednostronne' | Rozdziewiczanie | KLOPOTLIWA DEPILACJA | judym | ludzie bezdomni | karachan,org | zwrot auta | cd 2 | inso cd | evana | kontakt | siłownia hsf | Tiger101898 | diesel | smak | pseudoefedryna | whydack | kocurek272 | ondrash | jedno jądro | brak jednego jądra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.