FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2603 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Problem ze skórą. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Problem ze skórą."   

ejes90
 Wysłana - 21 wrzesień 2012 11:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich. Od około dwóch tygodni mam problemy ze skórą, które są dla mnie bardzo uciążliwe. W różnych miejscach na ciele robią mi się ranki, z których leci ropa i które swędzą. Trenuje sztuki walki, i jestem prawie pewny że załapałem to gvwno od kogoś na macie. Mam to w różnych miejscach, jedno na ręce, pod brodą, za uchem, trzy na nogach, na brzuchu, ale najgorzej jest pod pachą. Najpierw wyskoczyło mi właśnie na brzuchu i pod pachą, po kilku dniach jakby zmniejszyło się, i kiedy już myślałem że przejdzie, wysypało na nowo ze zwiększoną siłą. O higienę dbam bardzo, dlatego nie ma mowy że to przez jej brak zrobił mi się ten syf.
W poniedziałek mam wizytę u dermatologa, ale jeżeli ktoś z Was wie co to mogłoby być to niech pisze, bo brzydzi mnie to, a do tego pacha strasznie swędzi.
Niżej zdjęcia, pojedynczy syf na ręce i zayebana pacha:

ejes90
 Wysłana - 21 wrzesień 2012 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - ejes90 w dniu 2012-09-21 11:24:24

Zmieniony przez - ejes90 w dniu 2012-09-21 11:24:55

worldwar
 Wysłana - 21 wrzesień 2012 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

Świerzb ?

[http://www.swierzb.net/zdjecia.php]

nie wiem, nie znam się, ale znam osobę co miała świerzb i wyglądało to dość podobnie.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

ejes90
 Wysłana - 21 wrzesień 2012 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

Mam nadzieję że to nie świerzb. Świerzb nie atakuje chyba okolic głowy i twarzy, a ja mam jedno za uchem i pod brodą.

mike73
 Wysłana - 21 wrzesień 2012 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

swierzb nie atakuje tylko pleców. Chyba ze norweski

Envire
 Wysłana - 21 wrzesień 2012 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

"Mam gnijące dziury w skórze, a chvj zamiast iść do lekarza to napisze posta na insomnii."

ejes90
 Wysłana - 21 wrzesień 2012 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

Spokojnie Envire, dermatologa mam na poniedziałek załatwionego u zwykłego lekarza w przychodni byłem ponad tydzień temu, jak jeszcze nie wyglądało to tak źle. Badania krwi robiłem, wszystko w normie.

MKD
POPEK MMA
 Wysłana - 22 wrzesień 2012 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.jiujitsuforums.com/wiki/Staph_Infections]
będziesz jak Kevin Randleman!

tiru riru

worldwar
 Wysłana - 22 wrzesień 2012 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

ja yebie jakie foty, aż mnie na bełty zebrało.

ejes w krokodyla czasami nie brałeś ostatnio ?

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Enriir
 Wysłana - 22 wrzesień 2012 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

2 tygodnie z tym żyłeś? Ja bym wylądował u dermatologa po 3 dniach.

ejes90
 Wysłana - 2 październik 2012 21:00       [zgłoszenie naruszenia]

To był podobno jakiś liszajec, dostałem Rivanol, Octanispet, jakiś antybiotyk w maści i w tabletkach i zeszło wszystko ładnie MKD, to co miał Randleman to chyba gronkowiec, strasznie to wygląda

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Problem ze skórą.

Warto przeczytać: Brak witaminy | [?]Paznokcie | Ogólne zmęczenie, czego mi brakuje? | Dyskopatia - porady | Problemy z pamiecia | Bieganie | Włosy | szwy- jak długo? | Pęknięty palec i inne - rywalizacja z chorobami von'a %-) | Pytanie do znachorów tego forum%) - ból w klacie. | problem | Niewyrazna mowa | krostka na penisie | Problem z Łokciem | Nocny problem ??? | kulka z tyłu głowy | nurt | banshee | mein kampf | sexy_kitty | lekarski | fazer | piezometr | polecane | ciasna | jade na egzamin do katowic 27 kwietnia | elicea | antydepresant | silnik 16 16V THP opinie | artus5 | into the blue | konto oszczędnościowe | marcintgk | dziwny ból z tyłu ucha | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.