FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1111 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Problem ze znalezieniem ISBN w książce 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problem ze znalezieniem ISBN w książce"   

Loss9
 Wysłana - 30 marzec 2008 15:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Przygotowuję bibliografię do prezentacji z języka polskiego i mam problem ze znalezieniem ISBN w książce. Przykładowo: będę używał "Kordiana" Słowackiego z opracowaniem (można w ogóle z opracowaniem używać?)dokładnie tej książki: [http://www.poczytaj.pl/57311?sesja=7959632091])
i teraz moje pytanie. Nie mogę w niej znaleźć numeru ISBN. Jest jakiś jeden dłużysz ale czy to ten na pewno. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 30 marzec 2008 19:27       [zgłoszenie naruszenia]

Masz:

ISBN 83-7327-167-8.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problem ze znalezieniem ISBN w książce

Warto przeczytać: Czy dobrze wybrałem utwór do prezentacji maturalnej? | List do żony Św. Aleksego <- POMOCY! | potrzebna pomoc do prezentacji maturalnej | pomocy | Lalka pomocy | Strój, a pozycja społeczna | Mam problem z konspektem:( | Bibliografia do matury z polskiego | kim jest poeta? prezentejszyn na maturę... HELP! | holocaust - matura | wiersz | "za największego wroga ludzie mają tego , kto mówi im prawde " | samotność z wyboru czy z konieczności | Matura z historii, wybór książek | literatura przedmiotu.. ktoś pomoże? | Baudelaire | wrzodziejące zapalenie jelita grubego | sluchawki bezprzewodowe | jak usunąć konto brazzers | filmy hd xxx | SYN ROBIĄCY MI DOBRZE | syn podnica mame | sypiam z synem | modele kartonowe | kler | hasła do email | shakowac hasło | OPOWIADANIA matka syn sex | OPOWIADANIA sex matka syn sex | jaram sie tymi | jaram sie tymi nogami | southern charms4com | Opowiadania pies seks | z teściem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.