FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2461 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Problemy z codziennym funkcjonowaniem... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problemy z codziennym funkcjonowaniem..."   

grudi91
 Wysłana - 2 styczeń 2009 13:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema, mam 17 lat i bardzo często nie wyspypiam się, zmęczony jestem, zamulony, coraz mniej rzeczy mnie interesuje, nie dostrzegam piękna świata tak jak kiedyś. Na dworzu i w różnych miejscach np. w szkole czuję się jakbym był naćpany (tyle że nogi mam z ołowiu i nie jest mi wesoło...) Mam też dość często problemy z koncentracją i pamięcią (nauka coraz mi gorzej idzie, nie jest jeszcze źle ale boję się że może jeszcze bardziej się pogorszyć...) Jak myślicie od czego to może być? Zastanawiam się czy to nie jest depresja, ale ludzie chorzy na deprę czują się znacznie gorzej niż ja, zastanawiam się czy ma to coś wspólnego z hormonami i układem krążenia (195cm wzrostu, niskie ciśnienie zazwyczaj 90/60, mam jeszcze zwolnienie z biegów długodystansowych od kardiologa. Duży wpływ na mnie ma też pogoda... Podpowiedzcie mi co powinienem zmienić w życiu (czy powinienem coś brać, inaczej spać (średnio w dzień wolny od 24 do 10, jak do szkoły to od 23 do 7) Czy warto z tym iść do lekarza czy powinienem się sam wziąć za siebie? Pomóżcie mi - dzięki z góry :)

Misal
 Wysłana - 2 styczeń 2009 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

- Zacznij uprawiac jakis sport, cwiczyc troche silowo .
-Jezeli palisz fajki, to je odstaw.
-Jeżeli nauczyłeś sie funkcjonowac na kofeinie, to ogranicz jej ilosc.
-Staraj sie spac po 7-8 godzin (nie dluzej!) Kładz sie i wstawaj o regularnych porach.
-Możesz brac jskis witaminki + magnez.

Zmieniony przez - Misal w dniu 2009-01-02 22:04:57

jestem ale sie ukrywam,wiec jakby co to mnie nie ma

Vesoly
 Wysłana - 3 styczeń 2009 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

j/Misal + odpowiednio zbilansowana i różnorodna dieta

grudi91
 Wysłana - 3 styczeń 2009 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

"- Zacznij uprawiac jakis sport, cwiczyc troche silowo .
-Jezeli palisz fajki, to je odstaw.
-Jeżeli nauczyłeś sie funkcjonowac na kofeinie, to ogranicz jej ilosc. "

Sportu nie cierpię (przynajmniej gier zespołowych) ale staram się chodzić na siłownię ok 2 razy w tygodniu i moja mama ma rowerek rehabilitacyjny to czasem sobie pedałuję jak mi się nudzi. Co do palenia to nie palę, a kawę piję tylko w krytycznych sytuacjach...

"j/Misal " - Co to jest? ;D

Vesoly
 Wysłana - 3 styczeń 2009 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

jak Misal.

Ysio007
 Wysłana - 3 styczeń 2009 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli palisz gibon, przestan, albo jestes poprostu leń:P
jakies hobby sobie znajdz czy cuś

120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 BAN

Niemysl
 Wysłana - 3 styczeń 2009 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

Normalne w dzisiejszym trutym świecie.

XXwielkiXX
 Wysłana - 3 styczeń 2009 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

Jak przeczytałem Twój post, to wszystko prawie idealnie pasuje do mnie. Tyle, że ja jestem wyższy, mam wyższe ciśnienie i palę Też sie nie wysypiam ( a śpię znacznie krócej ) i też jestem wiecznie zmęczony. Rada? NIE MA RADY

Brałem przez jakiś czas cynk+potas+magnez i pomagało, ale teraz mi sie nie chce dupy ruszyć do apteki po nowe zapasy.
Jak zacznie się szkoła, to planuję o regularnych porach chodzić spać, jeść i zacząć jakoś planować cały dzień. Dam Ci cynk jakie rezultaty

Znawca -

grudi91
 Wysłana - 3 styczeń 2009 23:31       [zgłoszenie naruszenia]

Myślę, że jakaś rada na pewno się znajdzie:) Choć trudne to jest przynajmniej dla mnie... dzięki za odpowiedzi, postaram się do nich stosować i napisze później czy to coś dało:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problemy z codziennym funkcjonowaniem...

Warto przeczytać: Łeb mi słabnie! | Alergicy! | Dostinex czy Bromocorn/bromergon ? | Żylaki | odchudzanie | Nerw kulszowy | Dobrze rozumiem istotę działania Prozacu ? | Otarcie twarzy | Ból piersi | rana | zwolnienie lekarskie z mocą wsteczną - pilne | Zatoki | kortyzol i prolaktyna | Sranie | Dziwny stomatolog | plysnkirz | słoik w dupie | pada snieg ciesza sie | odpocząc | odpocząć | lodz | oczu | pismo o wypłatę wynagrodzenia | corrado | odwrócenie funkcji popytu | animals opowiadanie erotyczne | piersi galeria | slang mafi | pieszczenie po amfie | Rzęsa staff | chłopak mi grozi | korpo | erotyczne wierszyki | ząb ósemka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.