FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1067 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Problemy z najnowszym Androidem Lollipop. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Problemy z najnowszym Androidem Lollipop."   

MoonDancer
 Wysłana - 2 sierpień 2015 12:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, nabyłem ostatnio Samsunga Galaxy Tab S 10,5. W urządzeniu jest najnowszy android Lollipop. Denerwuje mnie brak wsparcia dla flash. Posiadam wysokiej klasy urządzenie a nie mogę korzystać z wtyczki flash którą jest wstanie odpalić niskiej klasy PC. Czy jest możliwość ręcznego zainstalowania tej wtyczki? Jakiej przeglądarki używać bo chrome chyba nie jest wstanie pracować z Flashem. Drugą prośbą jest pytanie o przydatne aktualizacje na androida. Liczę, że jest tu wielu użytkowników którzy mi w tym pomogą. Z programów które pobrałem mam jedynie Ccleaner.

saikolank
 Wysłana - 2 sierpień 2015 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś można było pobrać flash playera ze sklepu play, sprawdź to, poszukaj.
A jak w ten sposób nie pójdzie to jest przeglądarka puffin, która ma flasha wbudowanego i wszystkie filmy na niej odpalisz z netu.

Specjalista -

MoonDancer
 Wysłana - 2 sierpień 2015 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz niestety już nie ma samego flasha w sklepie play... Pobrałem Puffin'a i działa. Martwi mnie jakość wyświetlanych stron. Są widocznie niższej jakości niż w chrome i bardzo klatka

G3ntelmen
 Wysłana - 2 sierpień 2015 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ja polecam przeglądarkę Dolphin
Można do niej wszystkie wtyczki instalować i jeśli chodzi o oglądanie przez Internet sprawdza się znakomicie.

[http://www.youtube.com/watch?v=eA_sGV_wZj8]

michoHGJLB
 Wysłana - 2 sierpień 2015 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

Tez uzywam Dolphin, daje rade i nie laguje

playman
 Wysłana - 2 sierpień 2015 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

MoonDancer
 Wysłana - 3 sierpień 2015 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

Pobrałem Dolphin i wszystko działa na streamach. Znacie może jakieś przydatne aplikacje na androida? To moje pierwsze zetknięcie z tym systemem wiec estem w trakcie nauki.

MoonDancer
 Wysłana - 4 sierpień 2015 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Mam szkło hartowane i jego rozmiar nie pasuje do ekranu mimo tego, że na opakowaniu pisze Samsung Galaxy Tab S 10.5. Tafla jest zbyt mała a otwór na środkowy przycisk jest sporo większy. Nie zakładam go bo i tak nie ochroni tabletu a dodatkowo w miejscach gdzie go nie będzie zbiera się kurz. Są szkła idealnie pasujące do mojego dosyć nieszablonowego wymiaru 10.5 całą? Szukam i nic

playman
 Wysłana - 4 sierpień 2015 17:10       [zgłoszenie naruszenia]

Zobacz Nillkin

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Problemy z najnowszym Androidem Lollipop.

Warto przeczytać: Sprzęt | Telefon do 900 zł | insotowarzysze pomozecie???? | Nokia 5530 czy 5230 ? | problem z iphone 3g 16GB | Film z Real Player na dysk | Ktory sterownik? | Statyw do aparatu cyfrowego | Biały ekran, samsung wb500. | Pomocy | Internet-kto komu płaci ? | Drukarka laserowa - prawie bez wymagań%-) | adresy proxy | wifi sieć zabezpieczenie. | AutoCAD 2010 | Cyfrówka do 500zl, pomozecie?;-) | amfetamina | koniec związku | hebrajski | hsf siłownia | maffefka- | maffefka | dancehall | runelord66 | Szermierka słowna | jak usunąć konto | Messalina | jak włamać sie na email | Włamanie na e mail | Dorota Chotecka | poradnik szlifierza | johimbina | forex | freestep | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.