FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1103 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Problemy z najnowszym Androidem Lollipop. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problemy z najnowszym Androidem Lollipop."   

MoonDancer
 Wysłana - 2 sierpień 2015 12:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, nabyłem ostatnio Samsunga Galaxy Tab S 10,5. W urządzeniu jest najnowszy android Lollipop. Denerwuje mnie brak wsparcia dla flash. Posiadam wysokiej klasy urządzenie a nie mogę korzystać z wtyczki flash którą jest wstanie odpalić niskiej klasy PC. Czy jest możliwość ręcznego zainstalowania tej wtyczki? Jakiej przeglądarki używać bo chrome chyba nie jest wstanie pracować z Flashem. Drugą prośbą jest pytanie o przydatne aktualizacje na androida. Liczę, że jest tu wielu użytkowników którzy mi w tym pomogą. Z programów które pobrałem mam jedynie Ccleaner.

saikolank
 Wysłana - 2 sierpień 2015 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś można było pobrać flash playera ze sklepu play, sprawdź to, poszukaj.
A jak w ten sposób nie pójdzie to jest przeglądarka puffin, która ma flasha wbudowanego i wszystkie filmy na niej odpalisz z netu.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -

MoonDancer
 Wysłana - 2 sierpień 2015 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz niestety już nie ma samego flasha w sklepie play... Pobrałem Puffin'a i działa. Martwi mnie jakość wyświetlanych stron. Są widocznie niższej jakości niż w chrome i bardzo klatka

G3ntelmen
 Wysłana - 2 sierpień 2015 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ja polecam przeglądarkę Dolphin
Można do niej wszystkie wtyczki instalować i jeśli chodzi o oglądanie przez Internet sprawdza się znakomicie.

[http://www.youtube.com/watch?v=eA_sGV_wZj8]

michoHGJLB
 Wysłana - 2 sierpień 2015 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

Tez uzywam Dolphin, daje rade i nie laguje

playman
 Wysłana - 2 sierpień 2015 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj tego [androidstuff.pl/jak-wlaczyc-obsluge-flash-player-na-urzadzeniach-z-android-5-0-lollipop/]

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Ekspert -

MoonDancer
 Wysłana - 3 sierpień 2015 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

Pobrałem Dolphin i wszystko działa na streamach. Znacie może jakieś przydatne aplikacje na androida? To moje pierwsze zetknięcie z tym systemem wiec estem w trakcie nauki.

MoonDancer
 Wysłana - 4 sierpień 2015 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Mam szkło hartowane i jego rozmiar nie pasuje do ekranu mimo tego, że na opakowaniu pisze Samsung Galaxy Tab S 10.5. Tafla jest zbyt mała a otwór na środkowy przycisk jest sporo większy. Nie zakładam go bo i tak nie ochroni tabletu a dodatkowo w miejscach gdzie go nie będzie zbiera się kurz. Są szkła idealnie pasujące do mojego dosyć nieszablonowego wymiaru 10.5 całą? Szukam i nic

playman
 Wysłana - 4 sierpień 2015 17:10       [zgłoszenie naruszenia]

Zobacz Nillkin

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problemy z najnowszym Androidem Lollipop.

Warto przeczytać: problem z grami | Na ile stron starczy tusz ? | edycja rejestru - usuwanie z autostartu | Doładowanie "Plusa" | Zbiór linków działu Elektronika | wzmacniacz DIORA podłączyc do laptopa | gadu-gadu | Problem z KOMPEM!! | Autologowanie na stronach | Poczta na wp.pl | klaw5at4ra s5e ***5e | True Crime NYC vs Gta SA | 6800GT / Radeon 9800 PRO na 350W Take Me | MOVA - kod zailający | Komórka dla chama i brutala | Pomoc. | multimedia | plastry aikkido | przyjaźń męska | sex według religii | agnieszka rogoz mielec | kontroler ruchu lotniczego | durex podróbki | brudna kokaina | ból penisa | operator | zakazane | kiedy mam podpis w urzedzie pracy zarejestrowanych | city | paczka pocztapolska 0025900773308746086 | karolina pachniewicz | testy policja | playboy kwiecien 2014 | KURTKA WIOSENNA | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.