FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7252 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Problemy z penisem i jądrami 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problemy z penisem i jądrami"   

muooody
 Wysłana - 31 grudzień 2010 01:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!

Mam 15 lat. Na wielkość penisa nie narzekam, gdyż jest to 14cm w zwodzie, ale mam pare poważnych problemów związanych z moją męskością:
-Po pierwsze, penis w zwodzie jest odchylony 15 stopni w prawo,
-Po drugie, prawe jądro "wisi". Chodzi o to że lewe jest na miejscu a prawe po prostu wisi w mosznie, jest niżej lewego. Dodaję, że oba są tej samej wielkości,
-Po trzecie, prawdopodobnie posiadam 3 jądro (wiem że jest to możliwe, ale jest to rzadko spotykane), jest to "jajowata" kulka powyżej prawego jądra. w dotyku przypomina normalne jądra, ale jest o połowę mniejsze, identycznie reaguje na ucisk jak normalne jądra.

Myślicie, ze nie powinno mi to wszystko przeszkadzać w życiu, a także podczas stosunku. No niestety..
Otóż to "3 jądro" bardzo mnie denerwuje i strasznie przeszkadza w normalnych czynnościach. Często się "chowa" do brzucha, co jest bardzo bolesne, także samo to że się tam znajduje jest bardzo nieprzyjemne, ponieważ ciągle się przemieszcza, co także sprawia mi ból. Apropo krzywego penisa, to wiem że nie jest to koniec świata, no ale "wiszące" jądro bardzo przeszkadza, jest on STRASZNIE niewygodne. Gdy się to wszystko połączy daje to także nieciekawy efekt wizualny. W majtkach (czy na basenie, nad morzem, czy też zwyczajnie w domu) po prostu się wstydzę "występować", bo widać ze jedno jądro jest niżej a penis jest na miejscu, gdzie się ono powinno prawidłowo znajdować..

I tu kieruje zapytanie do was: Co można na moje problemy zaradzić? Czy da to się jakoś zoperować?
Czy da się "wyprostować" penisa?
Czy da się "podnieść" jądro?
I wreszcie, czy da się usunąć dodatkowe jądro?

No chyba, że coś z tego z wiekiem samo się "naprawi", ale ja o niczym takim nie wiem, dlatego proszę o poważne odpowiedzi i nie wyśmiewanie się..

Czorny90
 Wysłana - 31 grudzień 2010 02:37      [zgłoszenie naruszenia]

penis w zwodzie jest odchylony 15 stopni w prawo

Nic sie nie martw, na forum widziano odchylone i o 40 stopni )

Znawca -

herbu3
 Wysłana - 31 grudzień 2010 02:52      [zgłoszenie naruszenia]

^i to nawet 2

Gówno jesteś nie Siara! Ja Siarę znam!

Znawca -

Naly
 Wysłana - 31 grudzień 2010 02:52      [zgłoszenie naruszenia]

katomierzem mierzyles odchylenie chvja?
Jedno jadro wiszace nizej jest normalne u facetow, czesto sie to zdarza i nie oznacza nic zlego.

Ekspert -

FastDiesel
 Wysłana - 31 grudzień 2010 03:21      [zgłoszenie naruszenia]

Natura tak umieściła jądra aby mogły swobodnie, bez problemowo funkcjonować nie obijając się o siebie nawzajem, bądź też inne części ciała.

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

Znawca -

regulator
 Wysłana - 31 grudzień 2010 04:23      [zgłoszenie naruszenia]

Weź idź może do lekarza, żeby posprawdzał co jest tam grane. Mogłeś powymyślać jakieś cuda, a możesz mieć tam jakiegoś żylaka, czy przepuklinę w mosznie.
[forum.echirurgia.pl/temat1863.htm]
Usunięcie jądra raczej problemem być nie powinno, nie wiem tylko, czy coś takiego refundują.
A zastanawianie się nad odchyleniem penisa proponuję sobie darować, bo to naprawdę nie jest problem. Piszesz, że prawe jądro masz niżej lewego (co jest dosyć częste i "zamierzone" przez ewolucję), więc pewnie lewe układa się bardziej z przodu "równolegle" do penisa i penis wisi trochę na prawo, przez co się lekko wykrzywił.
Pjerdol odchylenie penisa i sprawdź co z tymi jądrami. Przy założeniu, że jednak masz 3 jądro i że to jego przemieszczanie powoduje u ciebie ból, to może być tak, iż podczas tego przemieszczenia ulega ono uszkodzeniu. Z mojej wiedzy wynika, że może to skutkować przykładowo jakimiś stanem zapalnym, skrętem, niedokrwieniem, co może się przełożyć na martwicę, raka, jakieś zwapnienia, czy przekrzywiony o 15,6435 stopni w prawo chvj wie co jeszcze. Jak masz żylaki, to też może być nieciekawie. Przy przepuklinie istnieje ryzyko, że nastąpi uwięźnięcie, tzn że nie będziesz mógł jej odprowadzić z powrotem do brzucha. Przy takiej sytuacji, operacja natychmiast jest co najmniej wskazana, bo w niedługim czasie może się skończyć martwicą jelita, bądź innymi powikłaniami stwarzającymi zagrożenie nawet dla życia. Przy nieoperowanej przepuklinie znowuż można dostać stanów zapalnych jelita, raka, czy przekrzywiony o 15,6435 stopni w prawo chvj wie co jeszcze.

"Na przyszłość zastanawiaj się nie tylko nad tym, czy prawdą jest to, co mówisz,
lecz czy ten, do kogo mówisz wytrzyma prawdę." Seneka Młodszy

Kr4x
 Wysłana - 31 grudzień 2010 05:10      [zgłoszenie naruszenia]

skoro masz penisa przesunietego o 15 stopni w prawo to trzymaj go przez jakis czas w lewej kieszeni spodni. Co kilka dni odmierzaj czy penis zmierza ku 0 stopni, jesli na kątomierzy wybije 0 to wtedy trzymaj penisa do przodu i pamietaj aby zawsze 'leżał' na jądrach jakby. Bo jak zaczniesz go po naprawieniu nosic bardziej na lewo albo na prawo to znowu ulegnie znieksztalceniu. Zainwestuj w obcisłe boxerki, wtedy twoj chvj bedzie miał miejszą możliwosc manewru a ponadto twoje obwisłe jądra nie bedą tak wisieć ponieważ materiał z boxerek bedzie je podtrzymywał.

Zmieniony przez - Kr4x w dniu 2010-12-31 05:11:34

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2010-12-31 15:10:39

God does not like you. He never wanted you. In all probability, he hates you.

Andromedaa
 Wysłana - 31 grudzień 2010 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze, penis w zwodzie jest odchylony 15 stopni w prawo,
-Po drugie, prawe jądro "wisi". Chodzi o to że lewe jest na miejscu a prawe po prostu wisi w mosznie, jest niżej lewego. Dodaję, że oba są tej samej wielkości,
-Po trzecie, prawdopodobnie posiadam 3 jądro (wiem że jest to możliwe, ale jest to rzadko spotykane), jest to "jajowata" kulka powyżej prawego jądra. w dotyku przypomina normalne jądra, ale jest o połowę mniejsze, identycznie reaguje na ucisk jak normalne jądra.

Ad 1 Tym bym się bardzo nie martwiła.
Ad 3 Radzę iść do lekarza.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2010-12-31 15:15:32

Ekspert -

Ventinari
 Wysłana - 31 grudzień 2010 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

Do jakiego lekarza? Nie są na jednym poziomie, żeby się nie uszkodziły.

Znawca -

Naly
 Wysłana - 31 grudzień 2010 12:57     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

pytagoras
 Wysłana - 31 grudzień 2010 13:19     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Problemy z penisem i jądrami

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Pomocy! | przestań sie masturbować, znajdz sobie dziweczyne | Krępująca sytuacja sam na sam... | problem z penisem ;/ | kropki | Gry erotyczne - jakie i gdzie? | Prezerwatywy na Dowód | Wzrost czy wiek - do kobiet %-) | "Nie mam ochoty." | Wywiad z ksiedzem na temat seksu | Nie staje jak pochlam | cameltoe | Przyjemnośc a seks | wpadka | PROSZE POMOCY!!!!!!!!!!!! | pomocy! | Emmaer | tynkarz | zabawy z siostra | skojarzenia | kaszubski | makbet | yasminelle 28 | scott | rozmiar biustu | rozmiar piersi | pomysł na gre wstępną | gołota saleta | booty-luv | zaba | booty luv | final | tatuaż juzus | out of body experience | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.