FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3134 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Problemy z zadowoleniem dziewczyny seksem oralnym! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Problemy z zadowoleniem dziewczyny seksem oralnym!"   

Ricki66
 Wysłana - 30 czerwiec 2018 02:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!

Piszę z nietypowym, ważnym dla mnie problemem.
Jestem ze swoją dziewczyną od czterech lat i często uprawiamy seks. Problemem jest seks oralny, którym próbuję zadowolić swoją dziewczynę. Przez cały okres związku "wypracowałem" sobie mniej więcej technikę jak mogę zrobić to w taki sposób by doszła lecz nie jest on dla mnie jak i myślę już dla niej zadowalający. O co chodzi? Otóż moja dziewczyna ma bardzo nieczułą łechtaczkę. Dlaczego? Przyznała mi się, że prawdopodobnie przez samotne zabawy z prysznicem. Jako iż stymulując zarówno palcem jak i językiem to miejsce sprawiam jej jakąś przyjemność to nie raz potrzeba na to godziny by mogła dojść.. Momentami niekiedy w ogóle nie daje to żadnych efektów i dziewczyna przez to traci ochotę na dalsze zabawy :(

Piszę o tym, ponieważ chciałbym dowiedzieć się głównie od pań jak z tym sobie poradzić? Co zrobić więcej? W jaki sposób inny spróbować pobudzić to miejsce? Zależy mi na tym bardzo, ponieważ wiem, że dziewczyna to lubi, lecz ciężko jej teraz sprostać. Być może znacie panie, lub też panowie sposoby na to by tak słabo czułą łechtaczkę pobudzić i sprawić by dziewczyna mogła cieszyć się większą przyjemnością? Może jakieś żele?

SredniSzu
 Wysłana - 30 czerwiec 2018 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

Kolego, technika ma tutaj drugorzędne znaczenie.
Ważne jest, a zasadniczo najważniejsze to, aby Twoja kobieta w momencie, kiedy robisz jej dobrze językiem czuła,że to jest w tej chwili najważniejsza na świecie i jedyna słuszna czynność.
Ona powinna czuć rozkosz z dwóch źródeł
-Bo ją liżesz
-fakt,że Tobie sprawia to ogromną przyjemność.

Masz ją lizać, tak zapamiętale,że patrząc na to z boku, mogło by się wydawać,że byś bez tego umarł i sprawiać wrażenie tak bardzo pochłoniętego tą czynnością,że gdyby ktoś Ci przerwał to byś go udusił.

Wtenczas prawdopodobnie dostanie orgazmu. Ale to dużo zależy od temperamentu kobiety.

Dobra jest też opcja, gdy ona się wzbrania, ucieka, wierzga nogami, a Ty napierasz, pokonujesz jej opór i zanurzasz język i nos w tym cudownym, pachnącym miejscu.

Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!

Pshym
 Wysłana - 2 lipiec 2018 14:37       [zgłoszenie naruszenia]

Piękna rada przyjaciela Szu, który jest szeroko znanym dawcą orgazmów.

Ja bym tylko dodał, że możesz w trakcie zasadzić palec w dupę. Loszki podobno lubią manewr "palec-grzebalec".

Atakuj!

Szlachta nie pracuje.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Problemy z zadowoleniem dziewczyny seksem oralnym!