FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 745 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Proboszcz taniutko 
[powiadom znajomego]    
Autor "Proboszcz taniutko"   

Batman..
 Wysłana - 25 styczeń 2011 13:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Autko mojego kolegi ale sprzedaza zajmuje sie ja wiec jak cos walic jak w dym. Samochód NIEJEST ideanym a nawet bardzo dobrym stanie technicznym, kupe pieniedzy kolezka w niego wlozyl. a i jeszcze troszke zostalo do wlozenia. Cena wyjsciowa to 3200 ale oczywiscie do negocjacji.

FORD PROBE 2.5 V6 z 1994 roku, zarejestrowany i ubezpieczony z ważnym przeglądem.

Samochód posiada najlepszą jednostke montowaną w Probe. Motor 2.5 litra z bliźniaczej Mazdy MX-6.

164 koniki zapewniaja Probosczowi przyspieszenie na poziomie 7,5 sekundy a predkosc maksymalna to 225 km/h. Do tego piękny dźwięk silnika V6. Poezja dla uszu każdego automaniaka.

Do Polski samochód przyjechał w październiku 2005 roku, a w moich rękach jest ponad 2 lata. Kupiłem go za 7000 złotych i mocno doinwestowałem. Miał wymieniony silnik w tamtym roku z przebiegiem 170000 km.

Auto ma wymienione:

-Przednie amortyzatory Kayaba
-Opony letnie w sierpniu 2010
-nowy akumulator w sierpniu
-Kompletny rozrzad w tamtym roku
-Wydech Ulter w tamtym roku (dałem za niego 800 złotych)
-kable wysokiego napięcia w październiku

Kupione sa klocki hamulcowe ale nie sa zalozone.

Samochód na wyposazeniu ma elektryczne szyby, elektryczna regulacja fotela, klimatyzacje.

Co do stanu to tu juz tak rozmowo nie jest, Lakier na samochodzie się łuszczy, autko jest troszke poobijane i nadaje sie do poprawek lakierniczych.

Autko albo z przeznaczeniem na czesci albo dla kogos kto wlozy mu troszke serca i pieniedzy. Bardzo przyjemnie przyspiesza i fajnie sie nim jeździ, ale czasy swojej świetnosci dawno mu juz przemineły.

Samochód stoi w Bełchatowie w województwie łodzkim 50 km od Łodzi.

Cena podlega negocjacji. Zapraszam do oglądania ludzie ktorzy nie spodziewaja sie ideału, tylko raczej samochodu który trzeba doiwestowac.

Zmieniony przez - Batman.. w dniu 2011-01-25 13:57:58

Zmieniony przez - Batman.. w dniu 2011-01-25 13:58:12

Zmieniony przez - Batman.. w dniu 2011-01-25 13:58:30

Zmieniony przez - Batman.. w dniu 2011-01-25 13:59:23

Zmieniony przez - Batman.. w dniu 2011-01-25 13:59:37

INSOMNIA
 Wysłana - 25 styczeń 2011 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli jego problemy dotyczą wgniotek i starego lakieru czy z mechaniką też nie najlepiej?

zuoooo
 Wysłana - 25 styczeń 2011 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Batman jak u niego z awaryjnością?

kiedys jade z kumplamii mowie "o nawet fajny ten probe"
na co drugi odpowiada "kup sobie, ale od razu 2, żebyś części miał i mógł przynajmiej rok pojeździć"

Demonologia skvrwysynu!

Batman..
 Wysłana - 25 styczeń 2011 16:15       [zgłoszenie naruszenia]

Szczerze to kumpla nie bardzo stac na niego jeśli chodzi o spalanie. Teraz dostał od ojca primere 1.6 i zauwazyl roznice w portfelu. Co do tego konkretnie egzemplarza to sam go z kumplem kupywałem w poznaniu w komisie a dokladej wymienilismy o za mazde 323. Autko od poczatku bylo do poprawek lakierniczych kumpel chcial je szykowac dla siebie ale mu do rozumu przemowilem. Samochód jeździ, hamuje, przyspiesza , skreca, klima dziala, elektryka tez. Jezeli komus nie przeszkadza ciut poobdzierany lakier to spokojnie moze nim od biedy jeździc. Tym bardziej ze cena jest do negocjacji i w sumie za ta kase sam bym sobie go wzial do zabawy, a bardzo fajnie jeździ. Idealny to on byl w 1995 jak odebrano go z salonu

Cenaniech bedzi 2999 lepiej wyglada:)

Zmieniony przez - Batman.. w dniu 2011-01-25 16:20:43

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Proboszcz taniutko

Warto przeczytać: Bob Marley i Marylin Monroe | Ramka Sony DPF E72 | sprzedam zegarek marki Aztorin | lg kp 500 sprzedam | Kupię dresiwo!!! | [sprzedam] bluza h&m | Doładowanie Era Tak Tak 150 zł | New Inside Out Intermediate (B1) TESTY !! | orientacyjnie | pogonie łupa | [K] | torebki damskie na sprzedaż posiadam | Perfumy prosto z światowej rozlewni ! | sprzedam doladowania do kazdej sieci taniej | Armani Diamnods | Sprzedam MP4. Tanio!! DIGITAL MP4 PLAYER | jak yrobi opuchliyne | nieśmiałość | showup tv | SKOK | wojownik92 | Przester | żona | żona opel | cafe futbol | cafefutbol | konfident | fbw | kotletojad | Bubelos | wynajem domu bez drugiego wspolwlasciciela | vanessa84134 | jskrz | amatorka nago | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.