FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 200213 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
Procedura rekrutacyjna do ABW 
[powiadom znajomego]    
Autor "Procedura rekrutacyjna do ABW"   

premium
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

Jest zapewne pare osob, ktore moga - z wlasnego doswiadczenia - powiedziec cos wiecej. Interesuja mnie informacje dot. dalszych etapow rekrutacji. Wiem, ze sa sytuacje, ktore mozna spokojnie opisac - nie lamiac w ten sposob zadnej tajemnicy. I od nikogo tego nie wymagam.
Wiek nie ma tu znaczenia.

Nie interesuja mnie informacje co sie komu wydaje, tylko co moze (i chce) na dany temat powiedziec. Tyle.

Zmieniony przez - premium w dniu 2009-09-20 11:02:59

new200
 Wysłana - 14 październik 2009 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

Witam, odświeżę trochę temat swoim pierwszym postem. Zastanawiam się nad złożeniem CV do ABW. Poza tym przypomniała mi się historia. Podczas imprezy udało mi się "podejść" znajomego "Policjanta" i wyciągnąć , że tak naprawdę robi w ABW, ponoć nie miał pleców, sami go zwerbowali. Nikomu o tym nie mówię, ale czy to jest mój plus, że mogę wyciągać takie informacje od ludzi? O tym gdzie pracuje znajomy nie wiedzą nawet dobrzy Jego koledzy.

Najpiękniejsze kwiaty człowiek dostaje na swoim pogrzebie

Skarbowy
 Wysłana - 14 październik 2009 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

I po co o tym klepiesz? Nawet jakbyś pszeszedł częściowo rekrutacje to na wario będziesz pytany czy znasz kogoś w abwerze? I co teraz? kolege będziesz musiał w*******ić, a on po garbie dostanie za chlapnięcie tobie

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

new200
 Wysłana - 14 październik 2009 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego widziałem (po przeczytaniu tego wątku) że to kol. Skarbowy mi odpowie z znany sobie sposób (nie odbieraj tego jako złośliwość). Poza tym widzę tu kilka nieścisłości. Ponoć trzeba mieć plecy, żeby się tam dostać. Plecy, a więc również mogą to być kontakty w ABW. Poza tym jakbym tego nie klepnął na forum o znajomym to na wario by to nie wyszło ;) ?

Skarbowy
 Wysłana - 14 październik 2009 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

Bo plecy bardzo pomagają, ale plecy to nie byle funkcjonariusz tylko ludzie na wyższych stanowskach. Na wario wyjdzie czy będziesz klepał czy nie, ale jak już klepiesz że znasz człowieka i chcesz tam iść to kulawo to wygląda. I teraz klepnąłeś tutaj. A jedno z następnych pytań brzmi czy kogoś pan informował o chęci podjęcia służby w ABW? (lub podobnie), mając w pamieci posty na inso co odpowiesz? Że nikogo?

Specjalista -

new200
 Wysłana - 14 październik 2009 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Rozumiem, że dla Ciebie Wyższe stanowisko osoby "politycznej" jest potrzebne, nie związane z ABW ? Co dalszej części to faktycznie zapędziłeś mnie w kozi róg.Co prawda nie powiedziałem, że chcę ale zastanawiam się. Niemniej dobrze ująłeś pytanie. Poza tym teoryzowanie niby "anonimowo" to chyba nie jest powód do "spalenia", choć dalsze wnikanie faktycznie publik nie ma sensu. Abstrahując od tematu spoko gość jesteś.

Skarbowy
 Wysłana - 14 październik 2009 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, nie chodziło mi o "polityczne" osoby. Funkcjonariusz dajmy na to jakiś operacyjny, analityk albo inny pracujący ze 3-4 lata, nie będący żadną osobą funkcyjną, to jeszcze mało ludzi zna i mało kto takiemu zaufa.

Anonimowo?

W każdej chwili mogę podać twoje IP, więc gdzie tu anonimowość?

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2009-10-14 13:11:47

Specjalista -

searme
 Wysłana - 14 październik 2009 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nikomu o tym nie mówię, ale czy to jest mój plus, że mogę wyciągać takie informacje od ludzi? O tym gdzie pracuje znajomy nie wiedzą nawet dobrzy Jego koledzy.

Raczej minus dla tamtego gościa, że nie umie języka za zebami trzymać A to, że sam się na forum takimi rzeczami chwalisz,
też o Twojej przydatności do służby wiele mówi...

btw, i w abewerze nie brak festyniarzy, którzy niby są w wielkiej tajemnicy, a potem się okazuje że potrafią się pierwszemu lepszemu przy piwku pochwalić Ale jaki kraj, takie służby...

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

new200
 Wysłana - 14 październik 2009 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

Skarbowy, możesz jeszcze powiedzieć jeśli wiesz, czy u "nich" czeka się na etat czy rekrutują cały czas. Przecież na kurs nie wysyłają pojedynczo. Zresztą chyba za daleko wybiegam w przyszłość. Ale pocieszyłeś z tym że plecy to wysoką rangą osoba z ABW. Tylko jak oni się nie ujawniają to jak taką osobę znaleźć. Ot i zagadka. Trzeba zacząć rozwiązywać ;) .Obym się zestarzał

Skarbowy
 Wysłana - 14 październik 2009 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

Rekrutują cały czas, ale po pomyślnej rekrutacji na podpis ministra/szefa abw o przyjęciu do służby to można czekac i 2 lata. Znajomy zrezygnował z przyjęcia do służby bo znalazła go prywatna firma dająca dobry socjal oraz wysokąpensję na rynku pewnych mediów. Nie chciał już czekać, a czekał ponad rok na garnuszku starych. Kiepskie plecy miał

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2009-10-14 13:25:08

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 28 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Procedura rekrutacyjna do ABW

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28