FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 200223 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
Procedura rekrutacyjna do ABW 
[powiadom znajomego]    
Autor "Procedura rekrutacyjna do ABW"   

Apodis
 Wysłana - 31 październik 2009 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry, ale pytanie było czy może pełnić służbę mając 2 obywatelstwa. O zrzekaniu się nie było mowy. Tak czy inaczej, w tym przypadku nie traciłbym czasu.

Sahib2
 Wysłana - 5 listopad 2009 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

Hej, witam wszystkich forumowiczów. Tak z głupia frant wszedłem na forum, żeby zorientować się co ludzie z tzw. "miasta" mówią i myślą o takich instytucjach jak ABW, etc. Mam do Was następujący przekaz: jako były funkcjonariusz w/w instytucji, który odsłużył tam 4 pełne lata, apeluję: NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ A tak na poważnie, nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak zdemoralizowaną strukturą w Polsce są tzw. służby specjalnej troski. Mentalność 95 % pracujących tam ludzi tkwi jeszcze w głębokiej komunie, a ich poziom i merytoryczne przygotowanie do czegokolwiek jest na sporo gorszym poziomie niż w zwykłym, "cywilnym" polskim urzędzie państwowym, które z autopsji na pewno doskonale znacie... Sytuacja taka jest oczywiście możliwa i kwitnie w najlepsze z bardzo prostego powodu: brak kompetencji i kompletną ignorancję bardzo łatwo ukryć pod płaszczykiem "tajności". Gros wysiłku tzw. pracy w służbach poświęca się na ukrywanie przed społeczeństwem tego całego syfu, pozostałą energię poświęca się na walkę o stołki.

Ponadto bardzo proszę tych z Was, którzy, pozując na dobrze poinformowanych, przedstawiają moją byłą firmę jako świetnie zorganizowaną sekretnie działającą służbę ochrony państwa o zaprzestanie takich praktyk. Robicie - może niechcący - krzywdę młodym, ambitnym ludziom, którzy mogą nie daj Boże tam trafić. Ja odszedłem stamtąd, bo stopień wszelkich możliwych patologii był tak wysoki, że nie zatrzymały mnie nawet świetne zarobki (z premiami blisko 4 tys. zł. w wieku 28 lat) i perspektywa przynajmniej częściowego zabezpieczenia emerytalnego w wieku 39 lat po 15 latach służby (pamiętajcie, że najprawdopodobiej wszyscy w cywilu będziemy musieli pracować aż do śmierci, jako że rządzący nie reformują w tym kraju dosłownie niczego). Poszedłem tam z ogromną motywacją na******lania panującego w tym kraju skurywysyństwa, ale po prostu nie da rady. Albo dajesz się kupić i za wcześniejszą emeryturkę sprzedajesz się i pozbywasz wszelkich ideałów, albo robisz tak jak ja, ale takie osoby można policzyć na palcach jednej ręki.

Kończę smędzenie, pozdrawiam wszystkich. Jeżeli chcecie zrobić coś dobrego dla Polski, załóżcie firmę i dajcie pracę pięciu bądź dziesięciu osobom. To jest akt patriotyzmu.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 5 listopad 2009 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nic dodać nic ująć człowieku
To samo tyczy się też policji

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

Bazynski
 Wysłana - 10 listopad 2009 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ABW potrzebuje analityków kryminalnych??

Bazynski
 Wysłana - 23 listopad 2009 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ile czasu można sprawdzać???

new200
 Wysłana - 25 listopad 2009 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

@Bazynski, z tego co wiem to na chwilę obecną w ogóle lipa z przyjęciami. Sprawdzać mogą dłuuuuugo.

Najpiękniejsze kwiaty człowiek dostaje na swoim pogrzebie

V27
 Wysłana - 1 luty 2010 01:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ja otrzymałam szarą zwykłą kopertę z zieloną pieczątką Delegatury w której było oficjalne szablonowe pismo z informacją, że "aktualnie poszukują osób o innym profilu wykształcenia".
Więc instytucja jak każda inna...
Ostatnio wysłałam ponownie aplikację do służby tym razem mailem i czekam...
A moje dynamiczne IP nie pomoże mi w dekonspiracji skoro musiałam się zarejestrować podając adres email...

Pozdrawiam mając ukrytą nadzieję, że Ci, do których dostać się staram też to forum przeglądają...

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 1 luty 2010 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

v27- jakie posiadasz wykształcenie ?
Tak z ciekawości pytam

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

V27
 Wysłana - 1 luty 2010 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

wyższe niepełne czyli tak naprawdę średnie, studia ukończone, ale praca w trakcie obrony...
i dodatkowo kilkuletni staż pracy:)

Zmieniony przez - V27 w dniu 2010-02-01 23:32:06

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 2 luty 2010 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

a jaki kierunek studiów ?

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 28 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Procedura rekrutacyjna do ABW

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28