FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 200212 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
Procedura rekrutacyjna do ABW 
[powiadom znajomego]    
Autor "Procedura rekrutacyjna do ABW"   

V27
 Wysłana - 2 luty 2010 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Wydział Nauk Społecznych kierunek socjologia - praca socjalna i służby społeczne na UW.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 2 luty 2010 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

Nie oczekiwałbym nigdy że ABW będzie potrzebować kogoś po socjologii, nie oczekiwałbym że teraz ktokolwiek będzie potrzebował osób po takich studiach.

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

pawlo21212
 Wysłana - 3 luty 2010 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

witam mam pytanie czy w ABW szukają ludzi na stanowisko konserwator???

V27
 Wysłana - 3 luty 2010 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

Być może... aktualnie nie znam rynku pracy, bo pracę mam i jakbym miała zmienić to tylko i wyłącznie wstępując do służby:)
A mam nadzieję, że wykształcenie to nie wszystko i liczą się zarówno predyspozycje jak i motywacja:)

Kunio_
 Wysłana - 7 luty 2010 02:50      [zgłoszenie naruszenia]

Co z kierunkiem Bezpieczenstwo Wewnetrzne? Bedzie premiowany przy rekrutacji?

jacb
 Wysłana - 9 luty 2010 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Czy waszym zdaniem absolwent studiów wyższych (w tym przypadku informatyka, politechnika krakowska) studiujący w systemie niestacjonarnym, zdobywający doswiadczenie zawodowe przez 4 lata swoich studiów ma porównywalne szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną jak absolwent tego samego kierunku studiujący w systemie stacjonarnym?

jacb
 Wysłana - 9 luty 2010 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ja nie dowidzę czy tutaj nie ma możliwości edytowania swoich postów ? :) znalazłem takie coś:

"Szukamy osób po wszystkich kierunkach, od humanistycznych po ścisłe. Najchętniej informatyków, ekonomistów, filologów, fizyków. Nie ma dla nas znaczenia, czy ktoś skończył uczelnię prywatną czy państwową, studia zaoczne czy dzienne - mówi Magdalena Stańczyk." - ciekawe jak to się ma w praktyce ;)

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 luty 2010 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

jest możliwość edycji- ikonka karteczki z ołówkiem

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

jacb
 Wysłana - 10 luty 2010 07:25      [zgłoszenie naruszenia]

aha :) zmyliło mnie bo widzę tę ikonkę przy każdym poście i myślałem że to do cytowania :) Czekam na wasze opinie, co sądzicie o powyższym.

osiem11
 Wysłana - 25 marzec 2010 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

w poniedziałek ide na rozmowe do ABW.
zgłoszenie wyslalem jakos w lutym za pomocą formularza na ich stronie internetowej. Zupelnie juz o tym zapomnialem, a tu nagle sie odezwali. W zasadie nie robie sobie zadnych nadziei, nie napalam sie, ale skoro powiedzialem A powiem i B i pojde na rozmowe, powiem im co i jak. moze sie bardziej zainteresuja.
to pisze ja mgr prawa in spe

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 28 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Procedura rekrutacyjna do ABW

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28