FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 991 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Progi punktowe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Progi punktowe"   

zelek5555
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 22:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Aktualnie jestem w klasie maturalnej, no i czas najwyższy aby się zastnanowić co dalej. Bede pisał maturę i zamierzam startować na Uniwerek. Moje pytanie brzmi na stronie internetowej uczelni widnieje napis: "Postępowanie rekrutacyjne ma charakter konkursu świadectw dojrzałości. Kandydaci wybierają trzy przedmioty spośród: język polski, matematyka, język obcy, geografia, historia, WOS, informatyka. Jeżeli kandydat nie zdawał danego przedmiotu na egzaminie maturalnym to uzyskuje zero punktów za ten przedmiot. Wynik egzaminu mnoży się przez mnożnik przedmiotu wynoszący 1/3, a wynik egzaminu na poziomie rozszerzonym mnoży się dodatkowo przez współczynnik 1,5." Na moje oko to dziwnie jest to napisane bo mam wybrać 3 przedmioty z tych podanych wyżej. Ale 3 to są przecież podstawy (polski, matma, język obcy). A jak ktoś ma zamiar pisać dodatkowo np. historie podstawe, i angol rozszerzony, to jest opcja że punkty liczą z tych 5 przedmiotów (polak, angol rozszerzony, matma, historia) czy z 3 nadal? Nie kumam. Prosze o odp.

Paczek_90
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

Na stronie uczelni nei ma nic więcej? gdzie się wybierasz?
Skoro 3 masz wybrać-to 3-w tym wypadku podstawowe.

INSOMNIA
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

Trenuj synek czytanie ze zrozumieniem, i to ostro, bo w czarnej dupie jesteś.

zelek5555
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

wiem że potem jest napisane że jezeli nie pisałem dany przedmiot otrzymuje automatycznie zero punktów. Tylko po co wczesniej napisali w takim razie że 3 mam wybrać z podanych tych? Uniwerystet Gdański, nie ma nic napisane więcej

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 29 wrzesień 2010 10:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pjerdole, ale Ty analfabetą jesteś-weź poczytaj te swoje posty

Kurva, Indianie z dżungli amazońskiej lepiej mówią, piszą i czytają po polsku niż Ty

Tak, "j" i "v" celowo użyłem, cebulaku z prawdopodobnie niezdaną maturą z polskiego

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2010-09-29 10:06:12

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

amoeba29
 Wysłana - 30 wrzesień 2010 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie kumam.

misterjo
 Wysłana - 30 wrzesień 2010 19:30       [zgłoszenie naruszenia]

ładnie pojechane

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Progi punktowe

Warto przeczytać: Studia podyplomowe. | dziennikarstwo muzyczne | Czy jest jeszcze szansa? | Czy uczelnie ubezpieczają studentów zaocznych??? | 3x zachowanie naganne pod rzad LICEUM | Najlepszy kierunek po mat-fizie? | Problem ze szkołą - WAŻNE, PILNE | Zarządzanie / Ekonomia | wielki problem:-( | studia | Komis, a matura | Szkoła morska/ budownictwo okretowe | Jaką szkołę? POMOCY | Problem :( | Szkoła ZSAS | Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu - Fajnie tam macie? | beatsfactory | delta | czarny | rosyjskie forum | miasta przeprowadzić | nurse | OPIS KONTROLEK BMW E90 | opowiadania erotyczne o sexsie z psem | pes | kychnia polska | playboy zyla | opowiadania bestiality | Sex z siostraPaulina Szost | opowiadanie ertyczne kobieta i mali chłpcy | i konie | kobieta i konie sex | red pill blues | Andrzej Kaczorowski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.