FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10352 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Program do bezstratnego zwiększania rozdzielczości zdjęć... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Program do bezstratnego zwiększania rozdzielczości zdjęć..."   

Przerwa
 Wysłana - 4 czerwiec 2005 22:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Jest to mój pierwszy post. Prosił bym osoby wiedzące coś na ten temat o poradę. Niechcący zrobiłem kila zdjęć w rozdzielczości 640 x 480 (miała być większa). Wyszły super i chciałbym je mieć w bardzo dużej rozdzielczości. Niestety zmiana rozdzielczości w photoshopie nie jest zadowalająca. Czy są inne programy do tego typu operacji. Dziekuję za wszystkie odpowiedzi.

stasislaw
 Wysłana - 5 czerwiec 2005 00:09       [zgłoszenie naruszenia]

"Program do bezstratnego zwiększania rozdzielczości zdjęć... " - jest to niemożliwe. Jeśli chcesz powiększyć uzyj interpolacji

[http://www.zoom.idg.pl/artykuly/42001.html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Program do bezstratnego zwiększania rozdzielczości zdjęć...

Warto przeczytać: praca w kinie :) | laski bundyego | SZUKAM PIOSENEK PATRYCJI MARKOWSKIEJ | Parade - Touch My Soul poszukuje | Pilne! | Bomba Atomowa | igs-na klucz | Fran Drescher | Linkin Park - Nowa płytka | I'm your angel? | Posuzkuje plyt Anny marii Jopek "Niebo" oraz Doroty Miskiewicz "Pod rzęsami" | Muzyka powazna | Royksopp - What else there is? | Doniu - Uciekaj - Szukam | Ksiazki i filmy z Fatnastyki | 50 Cent | cycki | dieta na masę | testowanie na ekranie | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | reality show | amazonki | zdjęcia plaża | facebook | znane polki | stringi | die antwoord | oulu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.