FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2727 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Program do poprawy dziwęku muzyki 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Program do poprawy dziwęku muzyki"   

leon10528
 Wysłana - 26 wrzesień 2009 10:13       

Przeniesiona przez Lis3K z działu 'Multimedia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

No to tak szukałem tu na forum jakiegoś podobnego tematu ale nic nie znalazłem więc potrzebuje jakiegoś programu do polepszenia dźwięku kiedyś miałem SRS Audi Sandbox(polecam) no ale okres próbny się skończył(30dni) i potrzebuje czegoś równie dobrego obecnie mam DFX 7.5 ale on jest hvja warty.Za pomoc w znalejzieniu jakiegoś dobrego programu daje whuuuuujj sogów

Edit:Gdyby mógł mi ktos jeszcze powiedziec jak sie nazywa ta piosenka w oryginale od Michaela Jacksona

Zmieniony przez - leon10528 w dniu 2009-09-26 10:55:54

YHYHYHY!

Specjalista -

maciekk_dg
 Wysłana - 26 wrzesień 2009 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

smooth criminal?

leon10528
 Wysłana - 26 wrzesień 2009 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

Sog idzie

YHYHYHY!

Specjalista -

kaciun
 Wysłana - 26 wrzesień 2009 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

skoro z srs byles zadowolony ale skonczyla ci sie wersja 30-dniowa to masz wersje miliondniowa [rapidshare.com/files/123857566/SRS_Audio_Sandbox_1.9.0.4.rar]

ale z doswiadczenia ci powiem ze software'owe 'poprawiacze' dzwieku sa hvja warte, z gowna bata nie ukrecisz niestety. Jesli na prawde ci zalezy na dobrej jakosci to po prostu szukasz 320kbps czy flac, dobra dzwiekowka asus czy xi-fi, dobre glosniki...ale jesli juz to najlepsze efekty osiagniesz po prostu equalizerem w odtwarzaczu polecam zdecydowanie foobar

Zmieniony przez - kaciun w dniu 2009-09-26 16:47:29

Znawca -

leon10528
 Wysłana - 26 wrzesień 2009 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

kaciun bo mam taki problem że mam internet sieciowy i nie mam mozliwosci sciagania z rapidshare i mógłys Ty albo ktos inny zassac to i podeslac mi na poczte?
Byłbym wdzięczny
kaziulejszyn@poczta.onet.pl

YHYHYHY!

Specjalista -

kaciun
 Wysłana - 26 wrzesień 2009 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

z tym serwerem nie bedziesz mial problemu [http://www.mediafire.com/download.php?vw2ej2wdmmu]

Znawca -

leon10528
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 08:07      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko że chyba coś Ci sie pomieszało bo to nie jest żadna wersja milionodniowa tylko zwykla 30 i mi sie juz skonczyl i nie odpale jej

Edit:Dobra zrobiłem to sciagnalem klucz i odpaliłem.podziekował kaciunowi za chec pomocy a soga juz wbił

Zmieniony przez - leon10528 w dniu 2009-09-27 09:23:06

YHYHYHY!

Specjalista -

kaciun
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

tam wszystko bylo (patch)

Zmieniony przez - kaciun w dniu 2009-09-27 12:49:23

Znawca -

leon10528
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 12:49       [zgłoszenie naruszenia]

nie daja bana bo moderatorzy z inso to dobre chłopaki

YHYHYHY!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Program do poprawy dziwęku muzyki

Warto przeczytać: problem z logowaniem do banku i strona startowa dziwna | Zmiana koloru obudowy lapotopa Sony Vaio PCG-5K2L | Xbox 360 Uszkodzony profil gracza | Nie mogę się połączyć z siecią... | problem z siecia/telefonem?? | Pisk przy 50 stopniach | Osoby z abonamentem lub mixem Orange zgłaszać się | internet nie działa | Excel formatowanie warunkowe | jak to jest z tą listwą? | Diablo II-z allegro-problem z instalacją | Nawigacja za 189 zł | omnia II | Emotki z INSO na nowe GG | glosnosc dzwonka samsung wave | problem z Garmin nuvi 1250 | presecutr | biseksualizm | trampekfromnightmare | trampek | fromnightmare | tarcza przesuwna | magnez | gladiator | jak wstawiac gify p10;8 | nie podoba | książka | książki | netbook | twoja stara | katana | pedały | saymon | saymonn | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.