FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1976 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Projekt zęba w kości - Solidworks. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Projekt zęba w kości - Solidworks."   

SSmakowity
 Wysłana - 10 grudzień 2013 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ponownie mam problem tym razem solidworks, Panowie dajcie mi pomysły jak można zrobić ozębną (to coś przy korzeniu zęba)

próbowalem robić wraz z tworzeniem zęba splajnami lecz wtedy splajny nie są połączone i przy wyciągnięciu po profilach wszystko sie yebie (a raczej nic nie wychodzi) gdy robie odsunięcie elementów na szkicach to odsuwa mi cały szkic bryły (czapka zęba + korzeń) a potrzebuje taki kawałek podobny jak na zdjęciu. jest to dośc pilne dziękuje

BUHEHEHUE

Neo3
 Wysłana - 10 grudzień 2013 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

shape design ?

MotorSport Technology.

Znawca -

SSmakowity
 Wysłana - 12 grudzień 2013 14:00       [zgłoszenie naruszenia]

zrobiłem ozębną ale ***** mam problem w złożeniu połączyć ząb->ozębna->kość musze uzyć wiązań do tego a klikając na powierzchnie jest niemozliwe do wyboru typu wiązania no i lipa. a wszystko robiłem na danych elementach i wszystkie otwory są takie same

Zmieniony przez - SSmakowity w dniu 2013-12-16 22:52:22

BUHEHEHUE

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Projekt zęba w kości - Solidworks.

Warto przeczytać: EUROPA- obszar | Zadania logiczne - ważne !!! | [Chemia] zadania ja jutro:( | [CHEMIA] Węglowodory - na jutro @#@#@ | fizyka morza - dynamika morza | Zadania z matmy ! Ważne | MATEMATYKA DLA BOSSÓW=P=] | Matma-ciągi :) | matematyka - fajne :):):) | Pilne zadanie rysunek techniczny!!!!!! | Bardzo pilne!! Zadanka z matematyki!! Błagam o pomoc | Fizyka natężenie pola pomocy quick ! | przebieg funkcji %-) | energia kinetyczna {J} {usunąć w 2 dni po odpowiedzi} | [MAT] Zadanie-BRYŁY | [FIZ] Wzór na objętość i przekształcanie wzorów | zarobki w anglii | x19x | Generat123 | tomaszów mazowiecki | łeba | gambler | _wygralem_ | iron maiden | kogucik_ | maszynki do tytoniu | malomowny | kardka | kluczyk17 | marek grechuta | idealna dziewczyna | As Monaco | moro sport | nie mam znajomych | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.