FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2117 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Projekt zęba w kości - Solidworks. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Projekt zęba w kości - Solidworks."   

SSmakowity
 Wysłana - 10 grudzień 2013 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ponownie mam problem tym razem solidworks, Panowie dajcie mi pomysły jak można zrobić ozębną (to coś przy korzeniu zęba)

próbowalem robić wraz z tworzeniem zęba splajnami lecz wtedy splajny nie są połączone i przy wyciągnięciu po profilach wszystko sie yebie (a raczej nic nie wychodzi) gdy robie odsunięcie elementów na szkicach to odsuwa mi cały szkic bryły (czapka zęba + korzeń) a potrzebuje taki kawałek podobny jak na zdjęciu. jest to dośc pilne dziękuje

BUHEHEHUE

Neo3
 Wysłana - 10 grudzień 2013 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

shape design ?

MotorSport Technology.

Znawca -

SSmakowity
 Wysłana - 12 grudzień 2013 14:00       [zgłoszenie naruszenia]

zrobiłem ozębną ale ***** mam problem w złożeniu połączyć ząb->ozębna->kość musze uzyć wiązań do tego a klikając na powierzchnie jest niemozliwe do wyboru typu wiązania no i lipa. a wszystko robiłem na danych elementach i wszystkie otwory są takie same

Zmieniony przez - SSmakowity w dniu 2013-12-16 22:52:22

BUHEHEHUE

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Projekt zęba w kości - Solidworks.

Warto przeczytać: Zbieżność ciągu ??? | Zagadki logiczne | Jak obliczyc granice tego ciagu ? | [Ch] Pytanie o podręcznik. | Matura z matmy w niecaly rok | Egzamin Fizyka | Elita dla userow | poszukuje informacji z biotechnologii | analityka medyczna | Dramat "starych maturzystow" | matematyka(6) pięciokat foremny konstrukcja | pochodna f(xy)=ln/xy/ po x | jak to obliczyc? (matematyka) | wielomiany | [M] Trygonometria | nauki ścisłe | kandydoza | bransoletka na kostke | programowanie | nie lubie pońiedziałków | dsj3 | ibuprom | nie umie robic loda | alfred | tosia123 | snake2oo7 | gwiazdeczka | gwiazdeczka89 | stella | link4 | luke | Luzifer | co to jest gprs w telenonie | taluccia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.