FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1073 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Promocja to podstawa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Promocja to podstawa"   

Nowieńkij
 Wysłana - 23 wrzesień 2005 18:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[http://www.megaupload.com/?d=Y859A0FJ]

Się umieją na świecie wypromować, a u nas brzuchacze i gadające głowy.
Filmik jest z mocarstwa bogatego zwanego Hiszpania.

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

Nowieńkij
 Wysłana - 21 grudzień 2005 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

[4pruzkumnyprapor.hyperlinx.cz/profesionalove.avi]

A to z mocarstwa u naszych południowych granic

korian
 Wysłana - 23 grudzień 2005 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

Za***isty jest ten ostatni filmik.

Specjalista -

korian
 Wysłana - 23 grudzień 2005 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

Nowieńkij - Na tym ostatnim materiale o Czeskiej armadzie mignął mi gdzieś pododział płetwonurków. Myślałem, że w każdej armi sekcje wodne używają rebreatherów..

Specjalista -

Comodore
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Na tym aparacie nie zejdziesz na wieksza glebokosc. Wszystko ma swoje zastosowanie, plusy i minusy.

Nowieńkij
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

W Panamie bodajże mało brakowało do tragedii na podejściu do celu, jak musieli zejść niżej bo coś przepływało nad nimi.

Tak mi się skojarzyło do tego co Commodore napisał.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

ej, nie wiecie czego ich tam uczą ?
(oststni filmik)
Jakaś podórba muay thai to ma być ?
(fragment jak ćwiczą kolano na tors)

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

korian
 Wysłana - 24 grudzień 2005 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

Comodore - "21 sierpnia kolo Safagi na morzu czerwonym Chris Ullmann, Manfred Fahrmann i Volker Clausen zjechali na 224.5 m i potem powrocili w jednym kawalku na powierzchnie po 6 godzinach deco. Całość nurkowania była przeprowadzana na obiegu zamkniętym. Po szczesliwym zakonczeniu zgodnie przyznali, ze na Inspiration (model rebreathera) nie powinno sie nurkowac glebiej niz na 180m." O ile mi wiadomo to 180 m można nazwać większą głębokością Myślałem też, że wojsko automatycznie wybiera automaty o obiegu zamkniętym, ze względu na ich "ciche działanie" oraz nie pozostawianie śladów powietrza na powierzchni.

beldzior - Trudno ocenić po tak krótkim fragmencie. Na moje oko to jakaś forma kata karate etc.

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-12-24 14:08:47

Specjalista -

Comodore
 Wysłana - 25 grudzień 2005 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

Źeby się nie rozpisywać to tak w skrocie. Nurkowanie na obiegach zamniętych nie jest dostępne na takie głebokości ze względu na możliwości absorbcji CO2 (powyżej pewnego cisnienia absorbent przestaje działać) .Rebreathery sa stosowane w sytuacjach gdzie jest wymagane ciche podejście lub dłuższy czas przebywania pod woda na mniejszych głębokościach. Poza tym nie zapominaj o cenie, rebreathery sa zdecydowanie droższe i bardzo skomplikowane w eksploatacji, już nawet nie wspominając o jej cenie. Każdy system ma swoje zastosowanie tak jak np.; karabinki mp5 i m4, zależnie od sytuacji.

p.s. Twoj cytat pochodzi z KSIEGI REKORDÓW GUINNESA i cala impreza nie byla tak kolorowa jak sie wydaje. Clausenowi padły wszystkie instrumenty na 220 metrze. Przy uzyciu rozmaitych bailoutow ktorymi sie poobwieszali udalo im sie wrocic na 90m gdzie support dostarczyl kompletny nowy zestaw sprzetu (Inspiration). Rebreather Ullmanna padł na 50 metrze i rowniez po krotkim okresie na bailoucie dostarczono mu nowy sprzet.

Na takie przygody ze sprzetem nie mozna sobie pozwolic w trakcie dzialan bojowych.

Zmieniony przez - Comodore w dniu 2005-12-25 22:05:01

korian
 Wysłana - 26 grudzień 2005 00:21       [zgłoszenie naruszenia]

Comodore - Masz rację. Nie wspomniałem o komplikacjach przy biciu rekordu, ale też podkreśliłem "Po szczesliwym zakonczeniu zgodnie przyznali, ze na Inspiration (model rebreathera) nie powinno sie nurkowac glebiej niz na 180m".

"Rebreather Ullmanna padł na 50 metrze i rowniez po krotkim okresie na bailoucie dostarczono mu nowy sprzet."

Padł na 50 metrze przy zanurzaniu czy przy wynurzaniu się?

"rebreathery sa zdecydowanie droższe i bardzo skomplikowane w eksploatacji" - Tutaj bym polemizował. Zakupienie sprzętu porządnej klasy o obiegu otwartym jest tylko nieco tańsze. Co do skopmlikowania ekspoatacji przyznaję. Wymaga ono pewnego poziomu wiedzy z dziedziny nurkowania.

Co do reszty się zgadzam. Wszystko zalerzy od zastosowania

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Promocja to podstawa

Warto przeczytać: | | z synem | a6w | zimack | perfumy fm | nia na nk | sennik | opowieści o dużym penisie | duży penis | gra ben 10 xbox | scierwo | seks z kumplem | bisex | facet robi laskę facetowi | chuck bass | plotkara | gossip girl | sylwia gliwa | jestem napalona | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.