FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 29324 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie"   

grun1410
 Wysłana - 5 lipiec 2009 09:12      [zgłoszenie naruszenia]

@ alko: ta książka jest łatwym sposobem na rzucenie palenia. Rzuciłem po 15 latach bez bólu.
Dla autora sog :)

kubabagi
 Wysłana - 5 lipiec 2009 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

a ja dzis sie porzygalem od nadmiaru nikotyny Dzien jak kazdy inny - z rana 4-5 fajek + kawa. Zmulenie mnie dopadlo, slinotok i ****aa nie obylo sie bez rzygania. Teraz mam uraz do fajek, mam nadzieje ze ****a na dobre. To bylo lepsze niz tabletki i inne gowna. Polecam sprobowac

po rzyganku obowiazkowo wiazanka autosugestii

Zmieniony przez - kubabagi w dniu 2009-07-05 13:15:32

Mowie nie ale nie powiem nikomu %-)

Buraczany
 Wysłana - 5 lipiec 2009 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

ok SOG'i poszły. dzięki

Miliarder z wyboru, tabaczkowy pan mórz i wszechświata
killer.
Spraviedliwy

grun1410
 Wysłana - 5 lipiec 2009 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

jedyna trudność to że tę książkę trzeba przeczytać. I tu możliwe są 2 postawy:
1. debilna - nie umie czytać
2. olewcza - umie ale czyta inne książki

duzojem
 Wysłana - 6 lipiec 2009 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

Mojemu kumplowi założono coś metalowego na głowę dano mu fajkę miał wypalić do połowy i dmuchać do jakiegoś słoika z wodą następnie mu zabrano fajkę i ugaszono na jego oczach.
I tak przestał palić zapłacił za ten cyrk 60zł koleś mu gwarantował że jak zapali w ciągu 2 tygodni to mu kasę odda. I wiecie co nie zapalił i nie pali. Ktoś z was wie o co dokładnie w tym procesie chodziło? Bo mi się wierzyć nie chce w taką metodę

Obrońca smerfów

y3llow
 Wysłana - 7 lipiec 2009 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

ja moge dodać ze przeczytala to mama mojego kumpla i nie pali 6 miechow jak do tej pory moj kumpel 4 miechy a ja 1 miech xD. Wszystkim polecalem ksiazke i jak sprawdzilo sie na paru osobach to dopiero sam przeczytalem. Teraz polecam dalej. Czuje sie wspaniale jak jeszcze wtedy kiedy nie zaczolem palic. + dodatkowo nie zapaliłem trawy jako 2gie postanowienie.

acefalia
 Wysłana - 8 lipiec 2009 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

Moi znajomi również zachwalają tę książkę. Ja jeszcze nie miałam okazji przeczytać, ale biorę Tabex i działa rewelacyjnie na mnie. Język szczypie, nie chce się palić, a po paru dniach brania tych tabletek, to papieros nie smakuje. Jak się wciąga to spoko, ale jak się dym wydycha to już dramat..tylko 1/3 papierosa wchodzi w grę, reszty nie da się spalić. Na mnie to działa już miesiąc nie palę i w ogóle mnie nie ciągnie. Nawet jak w knajpie siedzę wśród znajomych co palą. A książkę przeczytałabym z ciekawości ^^

faceOFmeth
 Wysłana - 8 lipiec 2009 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

jak przeczytasz ksiazke to zobaczysz, ze w sumie to nadal jestes uzalezniona wlasnie przez tabex i poza tym zobaczysz, ze przez ten tabex jeszcze bardziej sie meczysz.

What Leary took down with him was the central illusion of a whole lifestyle that he helped create.
A generation of permanent cripples, failed seekers who never understood the essential
old-mystic fallacy of the acid culture: the desperate assumption that somebody
or at least some force is tending the light at the end of the tunnel.

LukRecJa
 Wysłana - 8 lipiec 2009 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

POOLECAM TĘ KNIGĘ...

rok i 4 miesiące nie p0alę po przeczytaniu:D

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Znawca -

Doker777
 Wysłana - 9 lipiec 2009 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

tez rzucilem fajki po jej przeczytaniu, polecam!!!

[rapidshare.com/files/253908836/__321_atwy_sposob_na_rzucenie_palenia.pdf]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 32 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Warto przeczytać: głód kokainowy | Postanowienia noworoczne | Xanax,Dormicum,Klonazepam, itd | MJ i jej medyczne zastosowanie | WESOŁYCH ŚWIAT!!! | Wasze miejscowki do jarania | Spirometria... | Szlugi | Przymusowe leczenie Alkoholizm | UWAGA!!!! | Czas działania thc | jak to ogarnąć umysłem | Przyznac sie musze :/ | Ej nie macie wrażenia... | Wycięty woreczek żółciowy a pył. | MJ pomocy! | dane pakietowe niedostępne | cheetos | anita lipnicka | andrzejld | wachta | asus | mgrdziadek | Lardo | załęcka | portfel inwestycyjny | aida yespica | jak zrobić pióro świetlne | BiankaHolms | ustal wzór sumaryczny węglowodoru o masie molowej 70gmol zawierającego 85,8węgla | wioslarz | kraków | FETHERLITE ELITE | kopalnia | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.