FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8143 razy ¬

ROZRYWKA | Emigracja
Prostytucja za granicą 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prostytucja za granicą"   

mlkv
 Wysłana - 29 październik 2014 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

Rzekomo - nie sprawdzałem na przepisach bo nie jestem Skandynawskim kvrwiarzem - rozwiązali w Szwecji sprawę w sposób typowy dla państw rządzonych przez socjalizujące feministki, gdzie lokalni mężczyźni ( do czasu "dynamicznego" przejęcia władzy przez allahu snackbarru ) nie mają jaj...

Prostytucja jest legalna. Prostytutka nie popełnia przestępstwa.

Korzystanie z prostytucji jest nielegalne.

Czyli scenariusz taki że dziwka idzie na komendę, składa zeznanie, klient ma problem, ona nie. Bo wiadomo, prostytucja, handel ludźmi etc.

Ehehehe. Pewnie chodzi o to żeby zmniejszyć zjawisko poprzez wprowadzenie prawnie dopuszczalnej możliwości szantażu.

Rzekomo inne państwa Skandynawskie są tak ujęte tym rozwiązaniem, że planują je wprowadzać u Siebie.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Rovsky
 Wysłana - 29 październik 2014 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

dobre. znaczy się po numerku, wie pan ukryte koszty dodatkowe, tu jest taka gwiazdka do umowy etc. a jak nie to do zobaczenia na komendzie
a ja myślałem, że nie ma bardziej irracjonalnego miejsca na ziemi niż Polska

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

mlkv
 Wysłana - 29 październik 2014 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Niom, niom, dokładnie.

Koszta ukryte, dodatkowe, a w skrajnym przypadku akcja że po normalnym stosunku się dowiadujesz że miałeś rzekomo zapłacić, nie zapłaciłeś i pani w związku z tym zgłasza że korzystałeś z usług.

Zresztą, tu jest artykuł z Guardiana.

[http://www.theguardian.com/commentisfree/2014/aug/08/criminsalise-buying-not-selling-sex]

Autorka - kobieta - raczej za, a z tego co piszą jakaś Brytyjska MP już lobbowała w Europarlamencie coby to był model obowiązujący w całej Europie.

Lol.

Rovsky
 Wysłana - 29 październik 2014 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem po co pozwalają na prostytucję zakazując jednocześnie korzystania, zalatuje mi tu lekką schizofrenią. Nie prościej od razu zakazać wszystkiego?

Przy czym u nas to chyba nie przejdzie. Dopiero co forsowali by prostytucja do PKB była wliczana by słupki sobie podnieść, co podobno im narzuciła UE (szczerze mówiąc nie wiem czy już to uwzględnili czy nie) a teraz mieliby to odkręcać?

edit: chociaż po namyśle stwierdzam, że skoro ślimak jest rybą to w UE wszystko jest możliwe

Zmieniony przez - Rovsky w dniu 2014-10-29 18:18:44

mlkv
 Wysłana - 29 październik 2014 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie niewiele zdziwi jeśli chodzi o uległość kolejnych Polskich rządów w stosunku do UE, ale na razie ten "Szwedzki model" ( który IMO jest nielegalną dyskryminacją ) nie jest Europejskim standardem.

Przyznam szczerze że jak czytam o takich idiotyzmach w Szwecji, to odrobinę z nadzieją czekam aż tamtejsze Ahmedy i Mohammedy wreszcie wezmą sprawy w Swoje ciapate ręce, przekonają ( metodą nakvrwiam Ci sęków aż zaczniesz słuchać ) tamtejsze feministki do założenia burek i tak dalej.

Co za dużo to niezdrowo.

MrMojo
 Wysłana - 29 październik 2014 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie prościej od razu zakazać wszystkiego?

Nie prościej zalegalizować?

Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

mlkv
 Wysłana - 29 październik 2014 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

W Polsce prostytucja jest legalna.

Tylko nieopodatkowana.

Wiem, wiem, kto bogatemu zabroni

on2189
 Wysłana - 29 październik 2014 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

akurat wczoraj sie zastanawialem jakby to bylo gdyby w polsce burdele byly opodatkowane i calkowicie legalne :), z chetnymi panienkami do pracy raczej by nie bylo, w Frankfurcie nad Menem na Taunusstrasse (burdelowa dzielnica) nawet murzynki mowia po polsku "skarbie" "kochanie" ale polek tez kilka spotkalem. W niemczech do takich burdeli ludzie wchodza jak do piekarni po buleczki, w Polsce jakos sobie tego nie wyobrazam:D

Rovsky
 Wysłana - 29 październik 2014 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

To czy oni tam sobie zalegalizują czy zdelegalizują wszystko to mi akurat wszystko jedno.
Ironizowałem bo to, że można zakazać oferowania czegoś to ok, że można zakazać oferowania i korzystania to też ok, ale na to, że można zezwolić na oferowanie a zakazać korzystania... to już na taki tok rozumowania bym nie wpadł
To już jest dla mnie wyższa logika rodem ze Skandynawii

mlkv
 Wysłana - 29 październik 2014 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadza się Rovsky, to jest taki kwiatek że jak to się czyta to się mruga raz, drugi, trzeci...

Żeby było śmieszniej, w Polszczy kraju absurdów jestem w stanie Sobie wyobrazić sytuację kiedy to wprowadzają gonieni batem Unii Europejskiej ( o ile ta kiedyś pójdzie w tym kierunku ) zostawiając równocześnie kryminalizację posiadania nikłych ilości trawki

akurat wczoraj sie zastanawialem jakby to bylo gdyby w polsce burdele byly opodatkowane i calkowicie legalne :)

Burdele w Polsce są legalne. Tj. na zasadzie takiej że kvrwa może dawać dupy, Jej koleżanka może dawać dupy i o ile nikt zewnętrzny z tego nie czerpie "korzyści" to jest ok.

W praktyce spotykałem się z zatrudnianiem kuref jako "masażystki" za minimala czy na ćwierć etatu a cała reszta, jak to w Polszczy... ale nie siedzę w branży, więc nowych i aktualnych patentów nie znam.

Odnośnie podatków to kiedyś to w ogóle było eldorado rzekomo bo przychodziła taka pani do Urzędu Skarbowego po zakupieniu dwóch aut wysokiej klasy i mieszkania za gotówkę, na pytanie skąd uzyskała środki odpowiadała że jest kuref, się suczy za $ i się temat kończył podobno.

Teraz czasami dają Im podatek od nieujawnionych źródeł, o tu masz:

[finanse.wp.pl/kat,1033757,title,Prostytutka-zarobila-13-mln-zl-Teraz-zaplaci-23-mln-zl-podatku,wid,11850877,wiadomosc.html?ticaid=113b5c]

Tam to oczywiście nie prostytucja tylko pranie brudnych, ale przy zwykłych kvrwach i niższych kwotach mechanizm ten sam.

Przez "całkowitą legalność" masz na myśli model Holenderski czy Niemiecki? ZUS, umowy, podatek od dochodów, etc.?

Myślę że to należy zrobić od lat

Raz, że ograniczenie szarej strefy, dwa że ograniczenie już ciężkiego kryminału który się tymi tematami w praktyce "opiekuje", trzy że państwo potrzebuje pioniondzów.

Ale w Polsce się od dekad nie da, więc pewnie się to nie stanie.

w Frankfurcie nad Menem na Taunusstrasse (burdelowa dzielnica)

Najpierw przeczytałem "Tannhauserstrasse" lol

nawet murzynki mowia po polsku "skarbie" "kochanie" ale polek tez kilka spotkalem.

Od koleżanek z Polski po fachu się nauczyły

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prostytucja za granicą

Strony: 1 2 3 4