FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8413 razy ¬

ROZRYWKA | Emigracja
Prostytucja za granicą 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prostytucja za granicą"   

INSOMNIA
 Wysłana - 30 październik 2014 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

moja siostra ma koleżankę (dalszą, bo to koleżanka jej koleżanki właściwie, ale się poznały) co na początku sama w rajchu dawała dupy (okres jakoś 18-23-24, aktualnie 30 lat ma), a dziś jest burdel mamo i ma własny legalny burdel, hajsu fchvj ma

jako ciekawostka dodam że mówi tak - im lepszy samochód podjeżdża tym większe skvrwysyństwo facet chce (rzyganie, podduszanie, jakaś chłosta do krwi itp)

mlkv
 Wysłana - 30 październik 2014 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Tzw. wzór sukcesu życiowego Polki.

A konkluzje jak zwykle w dziwkarskich klimatach bez nawiązania do pioniondzów i stanu posiadania się nie dało

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

x19x
 Wysłana - 30 październik 2014 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

dobre. znaczy się po numerku, wie pan ukryte koszty dodatkowe, tu jest taka gwiazdka do umowy etc. a jak nie to do zobaczenia na komendzie

Nie wiem po co pozwalają na prostytucję zakazując jednocześnie korzystania, zalatuje mi tu lekką schizofrenią.

To jest ta popularna ostatnio tzw. robota na pokaz, czyli, że z czymś tam walczymy, a tak na prawdę to nic nie robimy.

Zakładając, że w skandynawii tak jak w Polsce panienki nie pracują raczej same a mają tych swoich opiekunów, i tworzą dosyć hermetyczne i specyficzne środowisko, to spójrz na taki donos z ich perspektywy. Przecież to nas-ranie do swojego gniazdka lvl expert .

Dlatego raczej stawiam, że nawet pomimo możliwości, proceder zgłaszania jest marginalny, a ci co się go dopuszczają wychodzą na tym gorzej niż lepiej.

+ idę o zakład, że szwagry też na partyznata nie jeżdżą, tylko się organizują i jeszcze bardziej uszczelniają grupkę.

I tak to się kręci. Jak myślisz, ci co wymyślili te bzdurne przepisy wiedzieli o tym ?

Macie wypisane na twarzy: chciałbym uciec do ameryki ale nie mogę.

jacklynbr
 Wysłana - 3 listopad 2014 08:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak jest w skandynawii ale w Holandi bylam na czerwonej ulicy kilkakrotnie i gadalam nawet z panienkami cuz moze i one tam z biedy przyjechaly ale teraz to sa krolowymi zycia z mocno zadartymi w niebo nosami majacymi niepodwazalne przekonanie o swojej wyzszosci nad facetami roztrwaniajacymi na nie swoje oszczednosci, Przemial jest tam taki ze wyglada to jak jakas linia produkcyjna w fabryce, zero klimatu zero intymnosci w zasadzie to klimat jest ale industrialny. Co ciekawe prostytucja jest tam legalna ale tylko w budynkach wiec gdyby panienka wyszla na ulice to juz lamie prawo a tak w okienku to legalnie i ciezko pracujaca mloda kobieta placa podatki/ nie tak jak w polandzie/. Cos ciekawego to rowniez ten stary kosciol w centrum czerwonej ulicy. Opowiem. Wiec w centrum red light district znajduje sie pierwszy w Amsterdamie i nadal dzialajacy kosciol zwany Starym Kosciolem wybudowany w xii wieku czy cos a na okolo niego czarne tanie prostytutki w podobnym wieku co i kosciol. na przeciwko kosciola natomiast pomnik Bella na czesc sex pracownikow na swiecie. A mogli przeciez postawic papieza. Masz to w polsce ???

Trique
 Wysłana - 3 listopad 2014 11:39       [zgłoszenie naruszenia]

Pisałem przecież, że przemiał taki, że się potrafią ludzie w kolejce do fajniejszej "pani" ustawiać

Nowy samochod, to nim sąsiad jedzie.
Widzę zatem że chvjowi się wiedzie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Prostytucja za granicą

Strony: 1 2 3 4