FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 472 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Proszę, pomóżcie mi 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Proszę, pomóżcie mi"   

zwyklytyp
 Wysłana - 27 sierpień 2016 11:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć, jestem zwykłym, 24 letnim chłopakiem, mieszkam w tym samym mieście co moja dziewczyna, tyle że ja z rodzicami, a ona wynajmuje kawalerkę. Dziewczyna ma 22 lata, jesteśmy razem od ponad 3 lat.

Na początku wiadomo - było idealnie, i mój i jej pierwszy związek, poznawaliśmy siebie, pierwsze pół roku - rok - ekstra, lepiej być nie mogło.

Później zaczęły się kłótnie - jak już byliśmy po etapie "motylków w brzuszku" o pierdoły mniejsze i większe, generalnie - ciągnie się to do teraz - kłótnia typu, że po pracy jadę do domu bo mam coś do pozałatwiania i się tego dnia nie zobaczymy, albo, że nie mam dla niej czasu, mimo, że średnio 5/7 dni spędzamy po 2-3-4 godziny razem, co moim zdaniem jest bardzo dużo.
Tego typu głupie kłótnie o to, że nie zobaczymy się moim zdaniem biorą się z tego, że ona się po prosu bardzo nudzi - po pracy od 7-15 wraca do domu, robi obiad, śpi, obejrzy jakiś film, kolacja, spać i kółko się zamyka. Jak danego dnia się widzimy to przeważnie po obiedzie do niej przyjeżdżam, albo jemy razem obiad i spędzamy czas do wieczora razem (około 22-23 wracam do domu, bo też pracuje). Nie ma żadnych koleżanek, znajomych, zainteresowań. Po prostu ja jestem jej jedynym zainteresowaniem i nic więcej jej nie interesuje.
Teraz pożarliśmy się o to, że powiedziałem, że mi za dużo tego czasu razem i chciałbym sobie posiedzieć sam, odetchnąć, na co usłyszałem - ty już mnie nie kochasz, nie zależy ci, jedź sobie i baw się świetnie, mimo, że chciałem sobie tylko sam posiedzieć w domu...

Były i są jeszcze sprzeczki o wspólne mieszkanie - ja po prostu tego nie chce, wiem ilu moich kolegów żałuje tej decyzji, widzę jak to ich niszczy i nie chciałbym też tak żyć (praca > dom > praca > dom...)

Poradźcie mi co ja mam do cholery zrobić, bo sytuacja mnie dobija, ona ma za dużo wolnego czasu i 0 pasji, nie zajmuje się niczym poza pracą i domem przez co wychodzą sytuacje, że każde moje słowo 5 razy jest analizowane i powstają bezsensowne kłótnie.

zwyklytyp
 Wysłana - 27 sierpień 2016 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

dodam jeszcze - mimo wszystko nie zabrania mi rozwijania mojej pasji, pochłaniającej około 10h tygodniowo, nie ma z tym najmniejszego problemu, bo wie, że jak wkroczy w ten teren to będzie pozamiatane i po związku.
Boli mnie jednak to, że jest zwyczajnie nudna.

MarcinPM
 Wysłana - 27 sierpień 2016 22:21       [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego nie spróbujecie i nie zamieszkacie razem? Pracujecie oboje, więc stać Was jest na coś ciut większego,a jak nie to i tak poradzicie sobie. Nie patrz na innych, pójdźcie na układ, że będziesz miał też czas dla siebie. Ona się nudzi, nie ma ambicji i hobby pewnie, więc to duże ryzyko, że może wykręcić jakiś numer z tego powodu. Dlatego lepiej zamieszkać razem i obserwować jak to jest. Jesteś młody i szkoda życia na coś w czym się męczysz. A początki zawsze są słodkie, później weryfikuję to życie :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Proszę, pomóżcie mi

Warto przeczytać: Co robić ??? | problemik do rozwiazania | poznanie | Pomocy :( | ukrywane uczucie? | Porażka na całej linii %-) | bylem twardy jestem mietki... | miłość czy nie | Jestem załamany... | ... | nie ma ze boli... | Nie wiem co robić :( HELP! | Brak doswiadczenia... | Cóż .... | Miłosc bez wzajemnosci1.Jak zapomniec?? | I jak tu je zrozumiec... ;/ | filmiki dla A , Ac .punA ,A 1,w | waginna papina | Sezon | nikki19 | nokaut | marketign wielopoziomowy | robiła loda | trzewiowy | uprawiała sex oralny z byłym | olsztyn | Eska | kibice | wi rach inso | aniolek | wyznaczyć średnicę wału | chomik | soczewki | konick | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.