FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 729 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Proszę o pomoc:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Proszę o pomoc:)"   

Havoc2005
 Wysłana - 22 październik 2005 14:24       

Przeniesiona przez Predrag z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam prosbe czy zna ktos jakies linki do " Kart Narodow Zjednoczonych z 26.VI.1948r." , "Powszechna Deklaracje Praw Czlowieka z 10.XII.1948r." , "Konwencje Praw Dziecka z 20.XI.1989r." , "Konwencje ONZ Przeciwko Torturom z 10.XII.1984r." oraz "Konstytucje RP z 2.IV.1997r." bylbym wdzieczny poniewaz potrzebne mi te materialy sa na olimpiade... z gory dziekuje:)

Homo homini lupus est!!

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 30 październik 2005 08:47       [zgłoszenie naruszenia]

[www.google.pl]
a Konstytucję kupisz w kazdej księgarni za 5-10 zł.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Proszę o pomoc:)

Warto przeczytać: motyw wesela, ślubu,zaręczyn | Granica Z.Nałkowska | Praca maturalna : 'Język Internetu w różnych odsłonach - nicki, emotikony, gramatyka. | Motyw przyjaźni w literaturze. Porównaj różne jej obliczach na wybranych przykładach. | Motyw morderstwa w epice XX wieku | Teoria wychowania | Motyw cierpienia niezawionego | Motyw morderstwa w wybranych epokach- prezentacja maturalna | matura WOS | Czy warto ryzykowac? | Motywy oniryczne w literaturze | Wizja Św. Pawła | Pedagogika - Metodologia | Prezentacja maturalna - książki, pomoc | "Postać diabła w literaturze i malarstwie na przestrzeni wieków" | prezentacja maturalna - teza | lee | colin mcray | najlepsze pozycje | leczenie trądziku pospolitego | stud100 | stud 100 | face | pozycje miłosne | wylizałam | wylizałem | moment | laski z nk | pawel | kanady | kanada | inomnia na facebooku | mapa | Wyjazd | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.