FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 648 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
Proszę o pomoc..będe bardzo wdzięczny :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Proszę o pomoc..będe bardzo wdzięczny :)"   

abscract
 Wysłana - 9 wrzesień 2008 17:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam taki problem i zarazem prośbe do osób ktore znają angielski a mianowiecie na jutro mam napisać list na angielski a nie ma co sie oszukiwać jestem cienki z tego dlatego proszę o przetłumaczenie tego listu ktory zamieszczam poniźej:

--------------------------------------
Cześć Janku.
Na wstępie tego listu pozdrawiam Cię serdecznie. Pisze ten list aby poinformować Cie ze Heniek poznał nową dziewczyne. Jego anioł ma na imie Iza. Poznali się niedawno na dyskotece. Iza to bardzo miła, wesoła, uczynna oraz opiekuńcza. Jeśli chodzi o wygląd to Iza jest średniego wzrostu, ma niebieskie oczy, i złote włozy. Iza pracuje w Szpitalu w Krakowie jako pielęgniarka.
Ciesze się z tego że są razem oby byli ze sobą jak najdłużej.

Na koniec tego listu jeszcze raz Cię pozdrawiam i proszę odpisz co u ciebie słychać w Irladnii.

---------------------------------------

Ps. nie piszcie użyj translatora bo każdy wie jak on tłumaczy Smile

Z góry dziękuje za pomoc.

WasylTKD
 Wysłana - 14 wrzesień 2008 13:29       [zgłoszenie naruszenia]

hi
at the beginning i want to greet u. I'm writing this letter to inform u that Heniek met new girlfriend. His Angels name is Iza. He met her at disco. Iza is nice, cheerful helpful and tu nie pamiętam słowa zobacz w słowniku. She is middle height, she has blue eyes and gold hair. She works in hospital in Kraków as nurse. I'm glad to see them together and i hope they will together as long as it is possible.
at the end i want to geet u again.
I`m looking forward to your reply and I hope I will see you soon.

trochę pozmieniałem bo nie chciało mi isę zastanawiać nad niektórymi zwrotami :D i pisałem z głowy więc sprawdć czy nie ma żadnych błędów ortograficznych.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Proszę o pomoc..będe bardzo wdzięczny :)