FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 876 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Proszę o pomoc- MATURA j.polski. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Proszę o pomoc- MATURA j.polski."   

arahja90
 Wysłana - 5 marzec 2009 21:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

hej, chciałabym się Was poradzić. Mam taki temat:
'' Odnosząc się do wybranych utworów, rozważ myśl Władysława Tatarkiewicza: Samotność jest przyjemnością dla tych, którzy jej pragną i męką dla tych, co są do niej zmuszeni''.

hmm. zastanawiam się jakie mogłabym dobrać lektury szczególnie dla tych co ''samotność jest przyjemnością''.
Proszę o poradę i Dziękuję z góry.
Pozdrawiam.
:)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 marzec 2009 23:48       [zgłoszenie naruszenia]

"Cierpienia młodego Wertera", "Proces", "Konrad Wallenrod", "Giaur", "Dziady", "Hamlet", "Brzezina"<tu w sumie samotność jest odbierana jako przyjemność, szczególnie gdy bohater ją traci>, "Komu bije dzwon", "Stary człowiek i morze".

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Proszę o pomoc- MATURA j.polski.

Warto przeczytać: POMOCY. MOTYW SNU | mama | Biblia w literaturze podmiotu | z opowiadania Siłaczka B.Prusa | Lata 60te | Pytanie o Parandowskiego | Kto pomoże mi napisać plan ramowy?? | Wpływ filozofi na twórczość artystyczna | Kordian- Juliusz Słowacki | Matura 2010 !! Potrzebuję ISBN i wydawnictwa | Wstęp do pracy maturalnej:( | Plan Prezentacji | Dzień na Harmenzach oraz Proszę Państwa do Gazu | Teza | berent - Próchno | Ebook | najleprze foty filmy z fotki tv | kopta | palec w dupę | jądra | kopt | umacnianie związku | maciexxx | żołądź boli | JOW | filmy dvdrip | cipki | MaximusRex | zagadka | toster | sung hi le3e3 | polka na wakacjach | gaz | ford focus | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.