FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 954 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Prosze o pomoc panowie i panie VW 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prosze o pomoc panowie i panie VW"   

Marcinx66
 Wysłana - 11 styczeń 2011 19:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam
przy zakupie vw passat B4 (93-97) tak zwana przejsciowka 1.9 td na co zwracac uwage sa jakies miejsca co szczegolnie sa narazone na ruda i jak te silniki slyszalem ze do 300 tys i trzeba robic

Bajciejek
 Wysłana - 11 styczeń 2011 21:45       [zgłoszenie naruszenia]

hmm w zasadzie to mam takiego ale nie powiem ci na co zwrócić uwagę bo one się nie psują. Chyba tylko na rudą, czy działa klima i bez wypadkowość. Auto ogólnie bez awaryjne silnik miał przy kupnie 256kkm teraz ma ponad ponad 310kkm i nic się z nim nie dzieję. Wymiana tylko elementów eksploatacyjnych w silniku zmieniasz tylko olej. Naprawdę jaki przebieg ma to nie powiem ale auto nie do zarżnięcia. Oszczędzany nie jest i znosi to bez problemu. Spalanie 1.9TDI 90KM od 4l do maks 8l. Pojedzie na tym co wlejesz. Benzyna, bio diesel czy co tam wlejesz.

Podobno 110KM spalają trochę mniej ale nie wiem jak z ich awaryjnością. Ogólnie auto tanie w utrzymaniu. Jeśli to jest twoim priorytetem to polecam możesz jeszcze pomyśleć o Avensis 2.0D ale to już droższe będzie.

uczyc sie chlopaki i ksiazki czytac

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Prosze o pomoc panowie i panie VW

Warto przeczytać: Pro Ceed vs. Ibiza | skuter:)) | Auta z komisu | bmw e30 316. | subaru impreza za 700 euro!! | Samochód do 22 tyś. | do 3 tys golf 2 ?? | Zakup kontrolowany - 25tyś, sprecyzowane wymagania. | honda civic %) | Alfa Romeo 166 2.4 Jtd opinie.... | fiat seicento lub cos innego za 8k | operacja Volkswagen Polo | fiat bravo - do 5 tys dobry wybor? | Kia Ceed vs Hundai i30 - Nówki | hyundai pony 1991 | koszty utrzymania lancera? | patrycja mikula | ariel sharon | 2017 | gopro | najlepsza piosenka | juice | AGA PSZCZYNA OZGUR | scotch | dojrzewanie | ćwiczenia korekcyjne | seks przyjaciel | quart | dlaczego u mnie | dom czy mieszkanie | centurion | e60 | m jak miłość odcinek 1331 | teen mom | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.