FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 674 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Prowadzę szkolenia/udzielam korepetycji z 3ds Max oraz wykonuje  
modele i wizualizacje 
[powiadom znajomego]    
Autor "Prowadzę szkolenia/udzielam korepetycji z 3ds Max oraz wykonuje modele i wizualizacje"   

Drzewiarz
 Wysłana - 20 kwiecień 2010 21:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Grafik 3d z 10-letnim doświadczeniem pracy w programie 3ds Max.

Udzielam korepetycji:
* na poziomie podstawowym (dla mniej i bardziej początkujących) zapewniając solidne podstawy i swobodne poruszanie się po programie 3ds Max
* na poziomie średnio zaawansowanym (korzystając z doświadczeń z pracy zawodowej, włącznie z tworzeniem realistycznych renderingów architektonicznych z użyciem V-Ray oraz profesjonalną obróbką renderingów w Photoshopie)

Atrakcyjne ceny, zależne od poziomu zaawansowania.

Tomek,
501-391-631
wolnyid@o2.pl

Tychy, Katowice i okolice.

Przykładowe prace które wykonałem:
[tom1979th.deviantart.com/gallery/]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Prowadzę szkolenia/udzielam korepetycji z 3ds Max oraz wykonuje modele i wizualizacje

Warto przeczytać: Perfumy z USA!!! | Perfumy i zestaw | dużo fajnych rzeczy %-) | Sprzedam Playstation 2 Slim + Swap Magic 3.8 + 2 Pady | Jeomonster | Zapraszam na Sylwestra! | ALU FELGI | [S] Nowa Motorola W375 | ksiazki,telefony i furmanka ;))) | Testy do new snapshot pre-intermediate ma ktos? | Pióro wieczne | Kupie motocykl PILNE !!! | bluza abercrobmie | Noka 1600! | POLSKI PRACA MATURALNA TANIO :p | GARNITUR NA SPRZEDAZ | zapomniałem loginu | U źródeł życiowej klęski Zenona Ziembiewicza | olsztyna | iskow | slim | Navigacjia Tiry | Najlepsza Navigacjia | jak ugościć | pierwsze spotkanie | paznokcie | LaraCroft | dwa sławy | sławy | aliexpress | zona odeszla co teraz | parapetówa | prezent na | szef | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.