FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3810 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Pryszcze, wągry zaskurniki 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Pryszcze, wągry zaskurniki"   

Naat
 Wysłana - 28 luty 2009 15:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam 15 lat i ogromny problem.. mam pełno syfów na twarzy i nie wiem co z tym zrobić. uzywam peelingu i różnych kremów ale nic nie pomaga. Kolezanki uzywają podkladu czy jakichs maści z apteki ale ja słyszałam ze to jest jeszcze gorsze bo to cholerstwo powraca ze 2 siłą.!! a co myłśicie o domowych sposobach? prosze pomóżcie

wilosx
 Wysłana - 28 luty 2009 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

Może brakuje Ci cynku?
Idź do dermatologa.

Kiedyś żeby zobaczyć dupe trzeba było rozchylać majtki...
Teraz żeby zobaczyć majtki trzeba rozchylać dupe...

feerenc
 Wysłana - 28 luty 2009 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

solarium - serio serio znam przypadek gdzie lekaz zalecil w niewielkich ilosciach ( w odniesieniu do pryszczy na plecach ale moze to cos pomoze) :)

darknes000
 Wysłana - 28 luty 2009 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

Przypadek, że lekarz zalecił...

Wyjątek jeden na tysiąc, że solarium pomogło i Ty mu to polecasz?

89avanti89
 Wysłana - 28 luty 2009 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

a ja słyszałam, że solarium i owszem pomaga częściowo bo wysusza, ale później powracają. Najlepiej idz do dermatologa

"Niebo mnie nie chce,a piekło obawia się, że nim zawładnę"

deerhunter
 Wysłana - 28 luty 2009 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

nie tyle powraca, bo jak sie przestanie chodzic na solarke to ma sie wiekszy wysyp. szkoda ze mi dojscie do takiego wniosku zajelo cos 3 lata ...

Naat
 Wysłana - 28 luty 2009 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli solarium odpada?

89avanti89
 Wysłana - 28 luty 2009 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

no jeśli będziesz chodzić regularnie... ale myśle, że to nie jest dobry sposób

"Niebo mnie nie chce,a piekło obawia się, że nim zawładnę"

iLight
świetlisty
 Wysłana - 28 luty 2009 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

specjalista

Siwek_wp2
 Wysłana - 28 luty 2009 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

im szybciej tym lepiej .. pozniej blizny sie porobia .. a ich usuniecie wymaga jeszcze wiecej czasu niz zaczątkow

...widze niebo, nie mysle...

Znawca -

romanpolan
 Wysłana - 28 luty 2009 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

jak wyglądają twoje migdały??Jak nie wiesz to weź latarkę i do lustra i napisz!Ja miałem dużo syfów,wągrów właśnie od migdałów-wyciąłem i syfów prawie nie ma...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Pryszcze, wągry zaskurniki

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: wrzody żołądkowe | Antystresy | E 110 | gluty, gluty, gluty, wszedzie gluty : / | Mam już dość... | Nie ma smiechu :/ | zmęczone barki | lekko przesadzone solarium | szczepionka na żółtaczkę -pytanie | problem z gardłem | Mięsień uda, naderwanie czy naciągnięcie.. | zawroty.... | problem ze strzelaniem | wiek a zawał serca | źle zaszyta dziura po ekstrakcji ósemki | jak przytyc | facebook hack | motyw śmierci w literaturze | śmierć w litetaturze | cosinus | mulatka sandra | administrator | praca w policji | ubezpieczenie | pimpmydick | stimea | meteoryt | planking | gangster | Aids | Burdel | Siphia Loren | renta zus | śmiechowicz | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.