FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1881 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Przebarwienia na butach 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Przebarwienia na butach"   

kahn91
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 09:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema.

Ostatnio kupiłem buty DC CO Free Clasic. Byłem szczęśliwy a po 3 dniach urzytkowania pokazały sie jakies niebiesko-zielone plamy. Próbowałem juz wszystkiego mydło+szczotka i wiele innych ale nic. Najlepsze jest to, że gdy spadnie na ta plamę chociaż kropelka wody staje sie ona wyraźniejsza. Jest to denerwujące bo od 3 dni próbuje sie z tym uporać. Buty są z białej skóry naturalnej a zauważyłem te plamy gdy chciałem wypastować pastą bezbarwną.

Prosze o jakieś rady. Zastanawiam sie nad użyciem pigmentu do skóry i zamalowanie badziewia.

Czuczuken
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Farba do butow. Kumpel uzywal jakiejs do firanek wlasnie do bialych butow i mowil ze jest spoko. Albo po prostu pastowac przed wyjsciem.

borsukje
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

Może kupiłeś buty na allegro i nie są one oryginalne?
Kiedy konkretnie tworzą się te plamy?
Miałem podobną sytuację bo nosiłem jakiś dżinsy z house'a które mi zostawiały niebieski kolor na białych butach.

Ekspert -

trotyl_ton
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

spróbuj wyczyścic rozpuszczalnikiem, próbowałem ksylen na dwóch parach butów skórzanych i nic nie było, ja swoje smugi tak zmyłem, bo mydło te nie działało

passer
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

no bez kitu

Ekspert -

kahn91
 Wysłana - 24 czerwiec 2009 15:07       [zgłoszenie naruszenia]

Rozpuszaczlnik nic nie daje. Pastowanie też nie. Plamy są cały czas w 3 miejscach. Są oryginalne na metkach był hologram. Biały pigment załatwi sprawe? Kupie tez jeszcze tą paste w płynie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Przebarwienia na butach

Warto przeczytać: | | spuszcza głowę | staszic | creepypasta | Marzia Gaggioli | odryuch gardłowy | httpwwwyoutubecomwatchv=pRXlotr PpQ | kononowicz | maz | 00259007733193028487 | taake a chance | studenci | cygan | bambuko12 | łucja wąsowska | pogrzebowy | psx | siostra | mama | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.