FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10981 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Przebicie języka 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Przebicie języka"   

miśka_dnb
 Wysłana - 6 październik 2005 08:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam małe pytanko do was ludzie moi mili..mianowicie..po ilu dniach zeszła opuchlizna..czy bolało..czy myliście ząbki..czy paliliście papieroski..bo mam pewien prroblem..
opuchlizne mam 4 dzien..ale nie to mnie zastanawia..boli mnie ciagle prawa strona jezyka..okropnie boli! najbardziej rano jak sie budze i w nocy :/ na gornej czesci jezyka obok kulki robi mi sie taka czerwona górka, którą praktycznie zrywam patyczkiem do ucha umoczonym w szałwii..ale ona znow na drugi dzien sie pojawia..czytałam kiedys rozne wypowiedzi na temat przeklucia i ludzie mówili ze nie bolało..ze szybko sie zagoiło..a ja co..siedze, czytam i sie denerwuje ze mi jezyk odpadnie niedlugo! a no i pale papierosy..czy to tez ma wplyw na gojenie sie rany? prosze o wasze opinie na ten meczacy mnie jezyk..

>>RuFfNeCk SoUnD<<

czanymotyl
 Wysłana - 6 październik 2005 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze Ci tak
Nie rozumie po co przebijacie jezyki , nie bede opisywał co o tym myle, bo nie chce was obrazać, ale niebawem Ci przejdzie, tylko nie pal papierosów

%-)

Specjalista -

shineonyou
 Wysłana - 6 październik 2005 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

lepiej nie pisz co o tym myslisz bo sie zblaznisz
kultura ubierania ciala w rozne metalowe elementy istnieje juz od tysiecy lat, jest uprawiana w roznych kulturach i symbolizuje czesto bardzo ciekawe rzeczy
pzdr

m,,m

Specjalista -

lolbol1
 Wysłana - 6 październik 2005 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

nie bede komentowal.

Dusia ma racje a January blefuje?

ZIELIN5
 Wysłana - 6 październik 2005 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Mi tam sie kolczyk w jezyku bardzo podoba po prostu kwestia gustu a bolec moze jeszcze pare dni

fitnessstore.pl

Specjalista -

czanymotyl
 Wysłana - 6 październik 2005 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

shineonyou

%-)

Specjalista -

Methos
 Wysłana - 6 październik 2005 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

ja osob. tez bym se jezyka nie przebił... przeszkadzało by mi to w kilku dziedzianch życia

a tak powaznie miska.. to moze przejdz do lekarza co??

Zmieniony przez - Methos w dniu 2005-10-06 12:02:37

Ekspert -

pakman191
 Wysłana - 6 październik 2005 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

fajnie wyglada fakt.. ale nie chcialbym zeby moja dziewczyna miala cos takiego.

pak wheeelie [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9eab8cff0d353d12.html]

out of my way.

terezka
 Wysłana - 6 październik 2005 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

palac papierochy na pewno ci sie to zagoi i bedziesz miala biale zeby, a tak na powaznie to czeka cie wizyta u lekarza (niezwlocznie) zakazennie ci sie zrobi i bedziesz miala;/

Zmieniony przez - terezka w dniu 2005-10-06 14:52:30

Ja i mój rudy łeb

GRN
 Wysłana - 7 październik 2005 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

bauahahaha, fachowa robota, dobrze, że nerwu nie przekłuli bo byś wiązała język sznurkiem

there is no god

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 7 październik 2005 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

ee tam mi sie to kojarzy ze tak powiem ze zbyt wyluzowanymi laskami, a juz najbardziej mnie w****ia jak laska specjalnie otwiera gebe jak sie smieje i wywala jezor zeby to wszyscy widzieli ze ma fajny kolczyk tak jakby chciala powiedziec "mam kolczyk i dobrze robie loda".

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Przebicie języka

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Malowanie | smieszne zdjencia i kody do gta sa | S'hackowanie naszej klasy | Szybkie pytanie do kogoś kto sie zna na kąputrach %) | woda mi sie w kiblu nie spuszcza :/ | Co to jest ? %-) | ADHD | iPlus robi mnie w balona!!! | Szukam dźwięku "przewijania płyty vinylowe" | pomoc na szybko - program do obróbki zdjęć | WBK prowizja | szakalaka | Znowu samolot sie rozbil | Data ważności paszportu a wylot do egiptu | elektroniczna siłownia | Co mówi trener w chwili szczerości | Brzydota demokracji | cytrynówka | jesteś bogiem | hamskie | iwona scymalla | everr | moda damska | bieżnikowane | króciaki | lonerpl | dekoder | dvb | kobiety | buty trekingowe | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Marekletra | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.