FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 792 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Przedładka silnika w golfie mk2 1.6 TD 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Przedładka silnika w golfie mk2 1.6 TD"   

Gacu116
 Wysłana - 12 październik 2007 07:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich:) nie śmiać sie z mojego nowego nabytku (jak to jest tu modne i szeroko praktykowane ) kupiłem golfa 2 w stanie igiełka;)z lakierkiem metalik itp bdb wszystko cacy gdyby nie fakt ze ma silnik 1.6 PN(benzyna) awiec robie przekładke na silnik od mojego starego GTD czyli 1.6TD z intercoolerem:) bo autko zostało kupione konkretnie w celu robienia nim długich tras:) , ale dorzeczy ma ktoś moze schemat elektryki do golfa 2 89-91 rok? albo chociaż schemat ideowy jak tam wszystko pod maską jest popodłaczane?:)

pitbull91
 Wysłana - 12 październik 2007 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie mam ale mechanik robił mi przekładkę z 1.6 na 1.6 TD, większych problemów nie było, jedynie rozrusznik od benzyniaka dawał w dupe

Znawca -

Gacu116
 Wysłana - 12 październik 2007 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

no własnie ale ja nie chce zawozić mojego do żadnych magików bo to w koncu moje pierwsze auto;) ogólnie to jestem lakiernikiem i rozbierałem niejedno wozidło ale nie moge skumac jak prerobic wtym moim instalacje xD

Hollywood.
 Wysłana - 13 październik 2007 09:12       [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie możesz skumać to oddaj go do majstra To najlepszy sposób żeby nic nie zepsuć.
Nie robiłem nigdy przekładki z benzyny na diesla więc troszkę małe pojęcie mam w temacie. Jednak co do schematu to radze odwiedzić strony fanklubów golfa, oni cię na pewno poratują.

nic tu nie widziałeś, jasne?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Przedładka silnika w golfie mk2 1.6 TD

Warto przeczytać: KASK NA MOTOR DO 700 zl ????? | Prawo jazdy od 16 lat od lipca 07'' - prawda? | Auto-wroclaw | Laguna - używana | jakie opony LETNIE w rozmirze 175/70/13 | Renault Clio | Peugeot 106:) | Pytanie odnośnie badań wzroku na prawko | Koszty rej. samochodu sprowadzonego | Dziwny problem z Oplem | Fotoradar (zasięg) | superoferta na mobile.de ... rebus | Światła i co pod maską w Micrze | UP - WTF? | problem z cytrynką xsarą 1.8 16v | Problem z Mercem | Dlaczego niektóre wyrazy stają się modne | zginela czarna czapka | sufizm | roxana | sprawdziany lustra świata wsip | zalety i wady | paczek90 | Martin Rees | najgorsze przezycia | gbl | praca kierowca | praca na ustną mature | miesiąc | PREZENTERKI TV POLSKIEJ | hertz he 2 | triumf śmierci | juz jej nie podniecam | filip fediuk przepowiednia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.