FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1824 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Grafika i Fotografia
Przed wschodem słońca 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Przed wschodem słońca"   

Preskaler
 Wysłana - 4 listopad 2014 08:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Widok z okna szpitalnego (niestety).

Zmieniony przez - Preskaler w dniu 2014-11-04 08:25:00

lesnikptr
 Wysłana - 6 listopad 2014 13:23     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

max-scifi
 Wysłana - 7 listopad 2014 02:11      [zgłoszenie naruszenia]

jak na cyfrze złapałeś mgłę? jakieś zabiegi z WB?

gredz
 Wysłana - 7 listopad 2014 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

świetne, szkoda, że ISO źle dobrane

max-scifi
 Wysłana - 7 listopad 2014 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

swietne jesd drugie. pierwsze imho z dvpy ze względuna zabudowania tego szpitala.

Preskaler
 Wysłana - 26 listopad 2014 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystkich serdecznie przepraszam za opóźnioną odpowiedź ale szpitale tak mi się "spodobały", że dopiero co z nich wyszedłem a jedynym sprzętem, który tam używałem był zwykły telefon i aparat foto. Jestem nadal poza domem i nie mogę zaprezentować na razie innych fotek ale może do tego dojdzie niebawem?
ISO dobieram zwykle tak aby można było zrobić zdjęcie w danych warunkach przy zadanym czasie i przysłonie. Na szczęście mam dość szeroki wybór. Zdjęcia robiłem z parapetu okna i bez statywu oczywiście. B&B ustawiam dopiero na komputerze bo zdjęcia robię w RAW. Mgłę można zrobić każdym aparatem tylko ustawiać trzeba zwykle manualnie bo na automacie aparat nie wie o co fotografującemu chodzi.

ImieTomek
 Wysłana - 30 listopad 2014 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

Oba zdjęcia są ok, choć drugie lepsze. Widok ze szpitala masz całkiem niezły. To pierwsze wygląda tak jakbyś stał na dachu.

Pozdrawiam

Preskaler
 Wysłana - 1 grudzień 2014 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

Widoki ładne ale... nie na wyleczenie. Musiałem jechać po przekątnej Polski aby trafić na szpital, który leczy na prawdę.

A taki widok po wschodzie słońca:

Preskaler
 Wysłana - 16 listopad 2016 05:49       [zgłoszenie naruszenia]

Przed wschodem słońca 2 lata później. Świeci super Księżyc bo to 15.11.016r.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Przed wschodem słońca

Warto przeczytać: Che:) | Usta =) | kilka moich zdjęć | Też sie przedstawie a co ;] | No to czas na mnie :-)))... | Moja dziewczyna | typujemy osoby zasłużone dla działu NZ | Mamamia..pokaz ryja%-) | gonzo%) | Oto moja dziewczyna | Ankieta - nagroda - bold(status doradcy w dziale) | foto mojej pani | Wcale nie jestem nowy:P | Gratulacje boldom w naszych zdjeciach!! | ziutek43 II-ga odslona, str. 4 %-) | Robson:) | fotochrom | sieradowice | httpwwwxvideoscomvideo3048183hot_lesbians_play_their_strap_on | patrycjama | eurotrip | wszystkie kobiety | sama do klubu | moschino- | facebook hasło | vol 14 | Chamskie () vol 14 | zjawisko przenikania się świata realnego i fantastycznego w literaturze XIX w | kobiety wolą | pijana | tato | dracula prawdziwa historia | dracula | Chamskie vol 14 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.