FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22460 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
Przedstawiciel handlowy Coca-Cola. Pytania odnośnie rekrutacji 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przedstawiciel handlowy Coca-Cola. Pytania odnośnie rekrutacji"   

Marx900
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:03       

Przeniesiona przez Banan z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Swego czasu był tutaj temat na temat przedstawiciela handlowego w coca coli. Wypowiadało się wiele osób, więc sądzę, że są tutaj osoby pracujące w tej branży lub mają jakichś znajomych pracujących tam.

Mam kilka pytań dla osób, które coś wiedzą na ten temat. Otóż zarejestrowałem się na stronie coli, wysłałem CV, wypełniłem wszystkie rubryki i czekam na jakąś wiadomość ze strony coli.

1. Ile czasu minęło zanim dostaliście odpowiedź lub było zatrudnienie na wasze stanowisko ?
2. Dostaliście się do pracy tam przez stronę czy po prostu przez znajomości ?
3. Ile taki przedstawiciel na początek dostanie ?
4. Samochód ma na własny użytek ?

Proszę negatywne komentarze typu "Nie pracuj tam, bo jest bałagan/wyzysk itd" Zachować dla siebie. Po prostu jestem świeżo po technikum handlowym i chciałbym na początek tam pracować.

Lancknecht
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

A mogę spytać co robi taki przedstawiciel handlowy coca coli? Tak się składa, że czasami przewinie się wśród znajomych właśnie taki jeden kolega, a zapominam spytać go jak się pojawi. Wiem tylko, że samochodem z logo coca-cola zapjerdala cały czas

krytykant
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu jestem świeżo po technikum handlowym i chciałbym na początek tam pracować.

czekają na Ciebie

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

passer
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

ambitny chłopak jestes aczkolwiek bez mózgu

Zmieniony przez - passer w dniu 2011-07-27 17:19:46

no bez kitu

Marx900
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

Lancknecht , jeździ od sklepu do sklepu - zbiera zamówienia, monitoruje stan sklepowy i takie tam.

krytykant , jakoś w necie czytałem, że były osoby, które dostały tą pracę na wakacje np podczas studiowania, więc ?

Poza tym rozmawiając z konsultantką z coli pytałem czy mam jakieś szanse po technikum, odpowiedziała, że jak najbardziej.

passer , niby uzasadnij ?

Zmieniony przez - Marx900 w dniu 2011-07-27 17:22:27

passer
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

uzasadnienie: bez doswiadczenia (CV) lub znajomosci nie ma bata zeby wzieli cie do takiej firmy, a po drugie to po technikum handlowym to mozesz isc na kase do tesco robić

no bez kitu

Marx900
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

No dobrze, pomijając już fakt technikum, tytułu technika handlowca i braku doświadczenia. Może ktoś odpowiedzieć na pozostałe pytania ?
]

Zmieniony przez - Marx900 w dniu 2011-07-27 17:40:12

Sieiera
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

po technikum chcesz byc przedstawicielem w coli?;
Lepiej zacznij od pracy na kasie w tesco bo to zwiazane z twoją szkołą

Sutener

krytykant
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

mnie to śmieszy najbardziej, że niektórzy kończąc studia i uzyskując tytuł magistra myślą, że samo mgr sprawi, że pracodawcy będą się o nich zabijać. Masz mgr, to masz mgr i tyle, to to samo co to Twoje technikum handlowe. Ja uzyskując świadectwo dojrzałości (normalnym trybem) miałem już w CV rok doświadczenia w firmie. Broniąc licencjat miałem już 6 lat doświadczenia (2 lata dziekanki) w naprawde zaj.ebistych firmach i teraz świeżo upieczony magister może mnie cmoknąć tak naprawdę w pompkę. A co do samej coca-coli, niektórzy się zabijają o pracę tam, bo jak na PH to w miarę dobra pensja i ładne premie można wykręcić pomijając samochody bez jakichkolwiek limitów, do dyspozycji 24/h itp. Fakt, że trzeba zapyerdalać, ale obejmując takie stanowisko budujesz długofalowe relacje z klientem, a nie praca na wakacje. I że ty chcesz pracować tam to mało

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

No już nie przesadzajcie, że trzeba mieć doktora ekonomii i 5 lat doświadczenia, żeby dla Coca-Coli jeździć po wiejskich sklepikach i od pani sklepowej brać zamówienie na 4 zgrzewki Sprite, 2 Fanty i 5 skrzynek Coca-Coli

Może i jest dużo chętnych w większych miastach, bo tam dużą kasę można zarobić, bo co jak co, ale Colę to każdy spożywczak bierze, ale do mnie na uczelnię do sklepiku przyjeżdża przedstawiciel Coli i ma na oko 20 lat, więc bez przesady, że tam szansę mają tylko najlepsi z najlepszych

Wiadomo, że wezmą doświadczonego jak będą mieli wybór, ale bez popadania w skrajności.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2011-07-27 17:51:11

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Specjalista -

Marx900
 Wysłana - 27 lipiec 2011 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, dobra. Jak wspominałem nie potrzebuję rad i prowadzenia za rączkę odnośnie szkoły jaką ukończyłem.

Chcę odpowiedzi na zadane 4 pytania w pierwszym poście. Tylko tyle.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przedstawiciel handlowy Coca-Cola. Pytania odnośnie rekrutacji

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9