FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 109 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Przejście na emeryturę 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Przejście na emeryturę"   

BOHen
 Wysłana - 12 październik 2017 16:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, piszę w imieniu członka rodziny. Mnie czeka jeszcze 40 lat tyrki

Sprawa wygląda następująco: ojciec przechodzi na emeryturę, pod koniec października będzie składał rozwiązanie umowy o pracę i faktycznie skończy pracować z końcem stycznia. Ile dni urlopu będzie mu się należało w 2018 roku?

Proszę o odpowiedź bo serio nigdzie nie idzie tego znaleźć. Znalazłem jedynie przypadki, ale osób, które rozwiązanie umowy o pracę składają na przykład w kwietniu a przechodzą na emeryturę w lipcu - więc nie ma tego przeskoku z roku 2017/18.

Zmieniony przez - BOHen w dniu 2017-10-12 16:12:37

Leszek, na podwórku leży kret - weź widły i wypierdol go za płot!

Robot-Man
 Wysłana - 14 październik 2017 19:00       [zgłoszenie naruszenia]

no jak pójdzie na rente to będzie miał urlaub do końca życia heloł

Don to chuj -PAMIĘTAMY!
ŚMIERĆ FRAJEROM!
Si vis paka, para beka mafia znajacych (ko)łacine

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Przejście na emeryturę

Warto przeczytać: Ile czasu jest po pobiciu na złożenie skargi? | Poszukuje inf. o modelu Wzrostu Solowa???? | Raport Ziobro | Przesylki z zagranicy | firmy doradztwa finasowego | kasa za mandaty czy da sie tego jakoś uniknąć??? | Jan Kulczyk | Interpretacja art. 25 KP | Kwaśniewski jedzie do Rosji | EUROKORPUS - wojska zbrojne UE. | Adam Michnik | Ubezpieczenie;] | Urząd Skarbowy | Import komórek!!! | POLITYKA - trochę luzu też się przyda...;-) | STAŻ - ile moze trwac | playboy 2012 | J_A_G_L_A | znalazłem ją | nastic | Piotr Gliński | rianonn | monika jabłońska | zen | arkadiusz | studia | onaa92 | litwa | tatuaze | dygant | ishater | kupno auta do 28 patyków | zlot | stratos | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.