FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2115 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Przelew do USA??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przelew do USA???"   

INSOMNIA
 Wysłana - 10 kwiecień 2004 00:28       

Przeniesiona przez Badu z działu 'Szatnia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

W jaki sposob mozna najtaniej przekazac pieniadze osobie prywatnej w USA. Przelewy internetowe odpadaja, bo nie ma jeszcze takiej opcji. W wbk i pko bp mozna wykonac taki przelew w placowkach, ale to sa koszta okolo 150zl. W western union takie cos kosztuje 80zl. Znacie jakis tanszy sposob. Zaznaczam, ze nie chodzi mi o wysylanie pieniedzy w kopercie Poczta Polska ma w ofercie przekazy zagraniczne i nawet niedrogo bo okolo 23zl, ale nie do USA.

Quart
 Wysłana - 10 kwiecień 2004 00:38     
 Usunięta przez jakryc za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

INSOMNIA
 Wysłana - 10 kwiecień 2004 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Moze tutaj ktos mi pomoze.

lobo
 Wysłana - 11 kwiecień 2004 03:37      [zgłoszenie naruszenia]

mozesz zapytac w PKO o MoneyGram, reklamuja sie ze robia to taniej niz westernUnion, ale sam nie probowalem wiec nie wiem, mysle ze jednak ceny sa porownywalne

.

maciek
 Wysłana - 18 kwiecień 2004 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

Babeczka mi przelewala kase przez bank Millenium - 25zl.

Mozesz wpacic kase do banku, a karte bankomatowa wyslac poczta do USA plus pin mailem wyjdzie jakies 5zl

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.

INSOMNIA
 Wysłana - 18 kwiecień 2004 07:41       [zgłoszenie naruszenia]

Wyslalem przez PKO i kosztowalo mnie to 50zl. Dzieki za pomoc. Odwdzieczylem sie sogiem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Przelew do USA???

Warto przeczytać: jak grać na gieldzie przez internet? | Kategoria wojskowa | Warzywniak??? | Umowa o dzieło przed 18, możliwe? | Prostytucja - legalna czy nie? | Oszust z allegro | ZBIEG OKOLICZNOSCI CZY INGERENCJA ZE WSCHODU ? | Dyscyplina partyjna, co o niej sądzicie?? | Mandat za jazde bez biletu-jakie konsekwencje niepłacenia?? PROSZĘ o odp. | Globalne puzle .. | Ciekawostka militarno-polityczna. | przepisanie ziemi rolniczej dla osiemnastolatka z miasta- potrzebna porada prawna | Przekaz pieniężny- jak to jest? | do prawnikow -serio | Jak wygląda test na prawo? | SFI w mbanku | ilu facetów po kolei | opowiadanie wymiana zon | sex historie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.