FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2156 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Przelew do USA??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przelew do USA???"   

INSOMNIA
 Wysłana - 10 kwiecień 2004 00:28       

Przeniesiona przez Badu z działu 'Szatnia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

W jaki sposob mozna najtaniej przekazac pieniadze osobie prywatnej w USA. Przelewy internetowe odpadaja, bo nie ma jeszcze takiej opcji. W wbk i pko bp mozna wykonac taki przelew w placowkach, ale to sa koszta okolo 150zl. W western union takie cos kosztuje 80zl. Znacie jakis tanszy sposob. Zaznaczam, ze nie chodzi mi o wysylanie pieniedzy w kopercie Poczta Polska ma w ofercie przekazy zagraniczne i nawet niedrogo bo okolo 23zl, ale nie do USA.

Quart
 Wysłana - 10 kwiecień 2004 00:38     
 Usunięta przez jakryc za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

INSOMNIA
 Wysłana - 10 kwiecień 2004 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Moze tutaj ktos mi pomoze.

lobo
 Wysłana - 11 kwiecień 2004 03:37      [zgłoszenie naruszenia]

mozesz zapytac w PKO o MoneyGram, reklamuja sie ze robia to taniej niz westernUnion, ale sam nie probowalem wiec nie wiem, mysle ze jednak ceny sa porownywalne

.

maciek
 Wysłana - 18 kwiecień 2004 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

Babeczka mi przelewala kase przez bank Millenium - 25zl.

Mozesz wpacic kase do banku, a karte bankomatowa wyslac poczta do USA plus pin mailem wyjdzie jakies 5zl

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.

INSOMNIA
 Wysłana - 18 kwiecień 2004 07:41       [zgłoszenie naruszenia]

Wyslalem przez PKO i kosztowalo mnie to 50zl. Dzieki za pomoc. Odwdzieczylem sie sogiem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Przelew do USA???

Warto przeczytać: odebrane prawo jazdy a prowadzenie samochodu | Czy Machina i P.Metz użyła wizerunku Matki Boskiej dla marketingu? | dodatek za prace w utrudnionych warunkach | MetaStock czy inny? | Sprzedaż Co2..... | czy przysługuje"kuroń"?? | mandat karny okres ważności | MANDAT ZA PARKOWANIE-ostatni raz i nie pisac | Kompas polityczny | Reforma finansów | Kredyt gotowkowy bez zaswiadczen | niech to utnie, czyli reg o polityce | list z prokuratury | Rozwalona szczęka itd-co za to grozi?? | Pobor do wojska pls szybka odpowiedz. | Gdyby Tusk był prezydetnem.. | cafe futbol | cafefutbol | konfident | fbw | kotletojad | Bubelos | wynajem domu bez drugiego wspolwlasciciela | vanessa84134 | jskrz | amatorka nago | modelki | edyta gorniak | erotyczne gify | rodzice dziewczyny | liszowska | SureShot | muj borze | pasowanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.