FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1378 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Przelicznik euro 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przelicznik euro"   

enwu
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 01:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Kumpel zarobione euro we Wloszech chce wymienic na funty. Jak i gdzie sprawdzic czy jest to bardziej oplacalne we Wloszech czy tez np: w Londynie

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

curf
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

Na obecnym rynku finansowym nie bardzo widzę sens rozważania miejsca wymiany. Istotniejsza jest zmiana kursu a nie miejsce wymiany.
Przy założeniu wymiany np 10.000 €, przy uwzględnieniu zmiany kursów obu walut z ostatnich 5 dni i zaliczeniu MAKSYMALNEGO PECHA w tym względzie (EUR/GBP od 0,673 do 0,68) różnica wynosi ok. 400 PLN.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

enwu
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki jak zwykle niezawodny .. Ale wiesz co to jest 400 PLN .. :) ..

curf
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem - to cegła na głowie w drewnianym kosciele

Specjalista -

Kask
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Byle nie wymienial u cinkciarza ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

curf
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

A czemu nie? - zakładam, że element fałszywek odpada .
Cinkciarz nie odbiega (bo traciłoby to sens jego istnienia) od aktualnych kursów walut. Natomiast jego przewagą jest brak prowizji.

Specjalista -

Kask
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

U siebie na podworku to i owszem mozesz wymieniac. Ale w innych miejscach to za duzo by pisac co sie moze wydarzyc. A element falszywek nie odpada.
Chyba ze masz kogos poleconego i wiesz ze on sie tym zajmuje a przypadkowa wymiana waluty to mozesz stracic duzo wiecej.

Znawca -

enwu
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

ok Czy istnieje i gdzie mam to odnalezc na jakich stronkach kurs wymiany w Londynie i kurs wymiany we Wloszech ? Chodzi o roznice kursowe. Nie jestem ekonomista i byc moze bladze. Jest gotowka w kieszeni,wylatuje z Wloch okreslonego dnia przelatuje do Londynu. Gdzie mam dokonac wymiany ? O cinkciarzach zapomnijcie. Takimi "wymianami indywidualnymi" sie nie zajmowalem. Czy w Londynie istnieje pojecie kantoru wymiany walut ? Taki jak w Polsce "prawnie usankcjonowany cinkciarz" ??

curf
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma sensu mówić o różnicach kursowych w np w Rzymie i Londynie. Rożnice kursowe występują niezależnie miejsca. Wynikają one z różnorakich czynników, a w globalnej wiosce jaką jest obecnie świat o różniach kursowych możemy mówić np uwzględniając czynnik czasu - a ten element w interesującym Cię przypadku nie ma znaczenia.
Aby ułatwić sobie sprawę i nie komplikować życia proponowałbym najprostsze z możliwych rozwiązań: konto w banku, karta w portfelu i ... cała naprzód!!

PS
kask, skoro już wyskoczyłeś z cinkciarzami to zakładam, że masz rozeznanie co do ich klasy - zarówno na podwórku w GB jak i w I. Ja w tej tematyce nie mam nic do powiedzenia.
Natomiast co do "przewałek" na podwórku w PL to cokolwiek widziałem i cokolwiek wiem i jeżeli miałbym się czegoś obawiać to tylko fałszywek.

Specjalista -

enwu
 Wysłana - 26 wrzesień 2005 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

ok thx :) ..

Kask
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 11:21       [zgłoszenie naruszenia]

Mowiac o podworku mam na mysli PL. Bo tu jest moje podworko. Nie jestem az tak globalny

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Przelicznik euro

Warto przeczytać: Firma Szkoleniowa | Zmiana formy zatrudnienia. | Czynny płatnik VAT | czy komornik może zająć mienie z innego źródła niż na wniosku wierzyciela? | dom na wsi | Sprzedaż mieszkania, z czym to się je? | jego błąd ,ja sie wzbogace :-) ? | Śmiecenie | 50gr mi ukradli. | Problem z allegro | Potrzebuje paru informacji w sprawie pobicia | sprawa. | AC dla skuterów | Spłata za salę? | Podejrzenie substancji narkotycznej | Przedluzenie umowy Orange | kradziez | jak zalozyc pierscien erekcyjny | Rocco Siffred | wynajem | Konio | nasze tapety | całowanie | Tehaer | extasy | sprzedam łancuch | jestes moim snem | dzierża | czarna | autonomia śląska | kacmajster | orzech | testy two ms | tabliczka mnożenia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.