FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5494 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Przelizałem się z byłą, ale ona ma chłopaka...Ja ją kocham! Co mam  
zrobic?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przelizałem się z byłą, ale ona ma chłopaka...Ja ją kocham! Co mam zrobic?!"   

hipcio15
 Wysłana - 16 marzec 2010 00:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema...
Będzie krótko i do rzeczy!No więc mam 16 lat. Prawie 3 lata temu Poznałem super dziewczyne. Po kilku miesiącach bylismy już razem, ale jednak nam nie wyszło. Kochałem ją po tym bardzo długo, nie potrafiłem o niej zapomniec. Zostaliśmy dobrymi przyjaciółmi. Wiem o niej wszystko, a ona o mnie. Znamy się doskonale, chodzimy do jednej klasy. Ostatnio zaprosiłem ją na impreze. Troszke wypiliśmy (nie tak żeby nie wiedziec o co chodzi) no i pocałowała mnie...Było świetnie, długo namiętnie, ale jest jeden Problem -.- Ona ma chłopaka..Mówiła mi klika dni temu że nie jest jej z nim dobrze i chyba zerwie, ale na drugi dzien ustawia opisy że go Kocha...Ja ją bardzo Kocham, może napiszecie że sądze tak dlatego że się z nią przelizałem, ale to nie prawda!..To coś więcej...!
Nie wiem co mam zrobic, chciałbym żeby była ze mną...Pomóżcie mi co mam zrobic?!:((Jak to rozegrac z tym chłopakiem jej -.-??

Zmieniony przez - hipcio15 w dniu 2010-03-16 00:58:57

akysz
 Wysłana - 16 marzec 2010 01:27      [zgłoszenie naruszenia]

po pierwsze - zwię.. wiadomo
po drugie - odłóż piwo i weź sie za książki
po trzecie - poznałeś ją jak miałeś 13lat i sobie wbijasz do łba, że to twoja miłość
po czwarte - gdyby była z tobą, od******lałaby takie same akcje jak swojemu obecnemu chłopakowi
po piąte - olej ją zupełnie, nie jest warta niczego - 16lat i już w kulki leci - ma zadatki na kurefke
po szóste - patrz pierwsze

hipcio15
 Wysłana - 16 marzec 2010 01:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ehhhh....Czekam na inne posty...:((
Ps. Ona zrobiła tak pierwszy raz!

INSOMNIA
 Wysłana - 16 marzec 2010 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

a po co Ci dziewczyna, która całuje się z innym mając faceta?

Tobie zrobiłaby tak samo

akysz
 Wysłana - 16 marzec 2010 01:42      [zgłoszenie naruszenia]

nie oszukuj sie młody, ma zadatki na kurefke, wali po rogach chłopa, jest nieszczerą idiotką, która odkłada związek na półkę na czas "melanżu"

zamykam

hipcio15
 Wysłana - 16 marzec 2010 01:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ale mi aż sie płakac chce jak myśle że mam ją tak stracic... :( Bez podjęcia jakichkolwiek działań....:( Pamiętaj że każdą svkę da się wytresowac...

INSOMNIA
 Wysłana - 16 marzec 2010 01:57      [zgłoszenie naruszenia]

Bo narazie tak Ci się wydaje, poza tym masz dopiero 16 lat;/
Poznasz jeszcze wiele fajniejszych i bardziej wartościowych dziewczyn

giberelina
 Wysłana - 16 marzec 2010 02:22      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - giberelina w dniu 2010-03-16 02:23:29

groszek z marchewkiem

Specjalista -

mitek168
 Wysłana - 16 marzec 2010 06:37      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma co mu pomagac i radzic to pipa.

Znawca -

Toudi163d
 Wysłana - 16 marzec 2010 06:53      [zgłoszenie naruszenia]

Zacznijmy od podstawowej rzeczy chcesz rady ,czy potwierdzenia Twojego zdania ?:>

Jeśli pierwsze to j/Akysz

Jeśli drugie, to walcz ! Ona jest stworzona dla Ciebie , na pewno dacie rade ,zostaniecie para i bedziecie zyc dlugo i szczesliwie.Domek , dwojka dzieci , beztroskie zycie.Moja kula tak mowi , polecam sie na przyszlosc.

Specjalista -

hubi23
 Wysłana - 16 marzec 2010 08:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ustaw sobie opis na gg, że ją kochasz Jeśli to nie pomoże to nie ma już ratunku

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przelizałem się z byłą, ale ona ma chłopaka...Ja ją kocham! Co mam zrobic?!

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: pytanie do mężczyzn o kobiecą logikę | hmmmm... xD | i Co teraz ? | Nigdy nie ufaj kobiecie ]=) | dziewczyna - kumpela | Alkohole :-) | PROBLEM Z KOBIETĄ - BARDZO PROSZĘ O POMOC !!! | Flirt internetowy będąc z kimś w związku. | Gdy kobieta w zwiazku mowi: "niewiem co do Ciebie czuje, potrzebuje czasu" [HOT] | samotna matka | pijacka rozkmina | Jak ja zdobyc? | ;-( | Dlaczego faceci nie mówią o swoich uczuciach? | Co o tym myślicie?? | pomyśly na wieczór PANIENSKI??? | drzwi sie | królik | Kevin Carter | nokia lumia | lamanie simlocka simens c62 | ofe | ixi | seź dziecko przygoda | sex przygody w dzieciństwie | aprobata | królika | ilu | motyw śmierci | szwecja | reality | reality bez cenzury | pyskaty | dziewczyny z | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.