FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3137 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Przemyslenia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przemyslenia"   

Decibel
 Wysłana - 2 marzec 2006 13:45       

Przeniesiona przez Fana z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Macie czasem takie myśli co bedzie jka umrzemy jak to jest kurcze ja zcasem usiąde i sie zastanawiam to roże rzeczy mi do głowy przychodzza albo jak to jest ze nasza planeta sie kreci i ze nie pospadamy gdzies w kosmos wiem ze grawitacja i ble ble ble ale mam czasem taka schize jak myslke o tym wszystkim ze normalnie szok alebo np jest sobie ten kosmos i wyobrazcie sobie co jest tam daleko daleko za tymi wszystkim planetami a moze te planety to jednosc i jest wiele innyech takeich planet w ktorym sa takie jak ziemia jowisz czy mars duzo mam takich pojwalonych mysli/nie jestem jakis nienormalny zeby nie było tak se napisalem i chche zanc wasze zdanie na ten temat .pozdross

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 2 marzec 2006 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

heh dokładnie wczoraj myślałam sobie jak to jest po śmierci i czy rzeczywiście tam się spotyka inne duszy i takie inne

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Fana
 Wysłana - 2 marzec 2006 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ja moze z innej beczki: proponuje zaczac stosowac znaki interpunkcyjne, bo tego sie czytac nie da <yes>

Specjalista -

pan tiktak
 Wysłana - 2 marzec 2006 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

pomijając aspekty religijne:

często zastanawiam sie czy po śmierci będę miał świadomość tego że już nie żyje ?

czy poprostu zupełnie przestane mysleć, zapadnie martwa cisza, taka jak podczas spania, tyle że bez żadnych snów ;-?

Decibel
 Wysłana - 2 marzec 2006 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

panie tik taku dokładnie myslalem wczoraj to samo i od dłuzszego czasu tak mysle a jka to jest tak ze sie lezy i umysł normalnie pracuje tylko ze nie mozna nic powiedzic ani sie ruszyc i sie nawet nie spi to by była dopiero zwalka a moze sie idzie do nieba i tam jest za***iscie to by była schiza sory za interpunkcje ale chyba teraz da sie przeczytac:)

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 2 marzec 2006 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

To znaczy... co jest problemem?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

zaborek
 Wysłana - 2 marzec 2006 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

bez spamu

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

krytykant
 Wysłana - 2 marzec 2006 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

teraz to i tak żyjemy w czasach, kiedy dużo już wiemy, ale 100 lat temu ludzie byli zieloni w tych sprawac, a kiedys to wogle ziemia była płaska i stała na krokodylach

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

krytykant
 Wysłana - 2 marzec 2006 14:35     
 Usunięta przez OloKK za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 2 marzec 2006 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

Generalnie to zapraszam do Filozofii...

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

Fana
 Wysłana - 2 marzec 2006 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro tak, to prosze bardzo - oddaje Ci temat w prezencie

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przemyslenia

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: .....?! gdzie i kogo szukać | Kompletnie zorany beret, syndrom DDA :-( | modele zachowań ?? a inteligentny człowiek | Co sądzicie na temat Świadków Jehowy? | Dr Filozofii | Gdzie jest nasz dom... | stoicyzm i epikureizm | Obawy związane ze zbytnim rozwojem.... | Samorozwój czy regres? | Czy z nami wszystko w porzadku...?! | Najdziwniejsze rozmyslania... | Pewna zaleznosc... | Homoseksualizm - cecha wrodzona czy nabyta? | Moralność... | Młodzież | Pytanie do znających tematy chorób psychicznych | marta żmuda | miasteczko slaskie | outsourcing | pwc | wzdęcia | Pająki | FBW MASA | zawarcie umowy z OFE | jezioro marzen | jaki był dla was rok | poprawiamy nature | jennifer lopez | wiśniewski filiżanka | Śmieszne życzenia noworoczne | wezwanie do zawarcia umowy umowy z OFE | wezwanie do zawarcia umowy z OFE | Kluby Live | rasizm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.