FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1543 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Przepisy dla klubu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przepisy dla klubu"   

INSOMNIA
 Wysłana - 1 październik 2004 19:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

czesc, może mi ktos podac gdzie szukac przepisow, rozporządzen, ustaw, czy czego tam jeszcze dla osoby, ktora zainteresowana jest otworzeniem siłowni?
P.S.1 Czy w siłowni (klubie fitness) koniecznie musi być instruktor z odpowiednim papierem, czy może to być zwykły amator znający sie na rzeczy?
P.S.2 Czym różni sie instruktor sportu o specj. kult. od instruktora rekreacji o specj. kult.?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Przepisy dla klubu

Warto przeczytać: Sprzedaż reprodukcji, a prawo autorskie | Problem ze zleceniobiorcą | podatek przy zakupie mieszkania | umowa przedwstępna | sprzedaż nieruchomości przez chorą osobę z punktu widzenia prawa - jak to jest. | Lokata | Spłata zadłużenia a komornik sądowy | Udzielanie pałnomocnictwa sprawa spadkowa | Oszustwo w internecie | Tankowanie za darmo %-) | Sprzedaż pojazdu po śmierci współwłaściciela. | Co za to grozi? | wymiana dowodu osobistego | Sprawa za uszkodzenie samochodu | sprzedaz domu co i jak. | Alkohol a odszkodowanie... | Filmy | torrent | torrenty | jestem kuna | jestem kuną | kuna | podrywaczki | alkofather | dieta | fabioo | Młodzi | bread | hell on wheels | seks po 7 latach związku | podrywacz | andrzej podrywacz | mefedron | gwiazdy nago | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.