FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6855 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Przepisy na petardy i rakietki 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Przepisy na petardy i rakietki"   

Kamillo12
 Wysłana - 31 lipiec 2007 10:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Jestem nowy.Zacząłem temat w którym prosze Was o przepisy na petardy i rakietki z saletry potasowej i innych łatwo dostępnych materiałów.
Właśnie dzisiaj odpaliłem moją pierwszą petarde z pudełka od zapałek...Do połowy pudełka nasypałem saletra55% cukier45% i pudełko obkleiłem taśmą klejącą ok10 razy. Zrobiłem lont z zeskrobanych łebków zapałek oraz włuczki i zrobiłem dziurke w pudełku w którą wetchnąłem lont...

Kamillo12
 Wysłana - 31 lipiec 2007 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

Czekam na wasze przepisy! piszcie wszystko co wiecie!

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 31 lipiec 2007 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ja znam dobry.
Potrzeba do tego zrobić czarnego dymnego prochu
Według starej dalekowschodniej receptury należy dodać do niego 237ml ludzkiej spermy na kilogram prochu.
Proch należy mieszać w woreczku z moszny dzikiego jaka, zrobionego nie później jak 328minut po odcięciu.
Istnieje też legenda że pradawne ludy wykorzystywały do tego młode byki, wsypując im proch w odbyt i zaciskając specjalnym ściskiem z dwóch palisandrowych desek połączonych ze sobą nagwintowanym prętem ze stali kutej raz w roku, kiedy to księżyc ma odpowiednią barwę.
Proch mielił się dobrze ze względu na układ mięśni zwieraczy byka, których
włókna pod wpływem naporu tworzą swego rodzaju sito.
Następnie proch był lekko mieszany z wodą, z rzeki w której były ropuchy (chodzi o ropuszy śluz mający dobre właściwości detonacyjne[ po zmieszaniu
z prochem)
Proch był formowany w kuleczki i suszony.
Później rozgniatano go w porcelanowych moździerzach za pomocą porcelanowych pałeczek.

Ładunki formowano wsypując proch w gliniane tuby, i wtykając w nie lont
z włosów małp, nasączonych kleistą mazią i obsypanych prochem

To taka legenda, lecz spróbować zawsze można

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2007-07-31 11:37:27

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

mmaassoonn
 Wysłana - 31 lipiec 2007 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wolno też zapomnieć że węgiel na ów proch musi być wydobywany tylko z jednego miejsca na świecie, w głębi dżungli amazońskiej, przez aborygeńskich górników z kilofami z idealnego stopu wszystkich metali, powstającego jedynie w temperaturze równej temperaturze słońca. Oczywiscie mielić ten węgiel można jedynie za pomocą kołatek czak nun, używanych przez mnichów na Mount Everest. Efekt końcowy oczywiście będize dość marny, z racji że przepis, jak sami widzicie nalezy do bardzo prymitywnych.

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-07-31 11:59:24

Kamillo12
 Wysłana - 31 lipiec 2007 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

potrzebuje konkretnych przepisów a nie legend...Przepisów np na petardy z ładunkiem saletry i cukru oraz rakietek uzbrojonych w to samo.Jeśli coś znasz to napisz

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 31 lipiec 2007 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj zrobić karmelek.
Ale potrzeba do tego glinianego garnca, dosyć starego który wytrzyma odpowiednie stężenie.
W ówczesnych czasach kiedy to wszystko jest dosyć zanieczyszczone trudno o taką glinę.
Zmieszają ową saletrę potasową (nie może być kupna, zawiera ona kupę dodatków
chemicznych, najlepiej zeskrob ją ze ścian obory. Znajdziesz ją tam ze względu na to że kiedy produkty wydalania zwierzęcego ulegają fermentacji przekształcają się w saletrę, która parując osiada na ścianach)
Zmieszaj ją z cukrem pudrem w stosunku 3:1, wsadź do glinianego garnca i gotuj na ogniu (nie na płytce) ewentualnie na grillu.
Smród będzie dosyć spory.
Poczekaj aż ów mieszanka pod wpływem temperatury przekształci się w karmel (tylko go nie jedz bo się zatrujesz)
Idealne paliwo rakietowe.

OffTopic: MMASONN- czy jakoś tak
Nie mogę rozszyfrować twego nicku, ma związek z MMA czy z masonami ?

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

mmaassoonn
 Wysłana - 31 lipiec 2007 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

masonami raczej

wiem, że trudno przeczytać

Kamillo12
 Wysłana - 1 sierpień 2007 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

Napiszcie wreszcie jakieś konkretne przepisy na petardy a nie rozmawiacie o nicku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Podawajcie przepisy na petardy !!!!!!!!!!!!!!!!!

zielu8
 Wysłana - 1 sierpień 2007 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

wpisz w google "pirotechnika"
a teraz wyskakuj z soga

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 1 sierpień 2007 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież kurde ci napisałem o karmelku, ja ******le.
Jak będę chciał to ci podam.
Trzeba poprosić a nie z ryjem wyskakiwać.

I co zabronisz nam rozmawiać o nicku ?
Nowy a się wozi jak gnój na taczce

mmaassoonn- jesteś masonem? czy tylko tak sobie nick wymyśliłeś ?

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2007-08-01 11:58:10

Specjalista -

mmaassoonn
 Wysłana - 1 sierpień 2007 12:36       [zgłoszenie naruszenia]

Jestem zainteresowany tym zagadnieniem. Zeby być masonem musiałbym mieć 25 lat
zresztą, niewiele obecni masoni mają wspólnego z "pierwowzorem"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Przepisy na petardy i rakietki

Warto przeczytać: Policja: TESTY TWO MS | Myśliwiec F-117 Nighthawk | WALTHER CP-99 Sport | kobieta w3 wojsku | Struktury Obrony Powietrznej Sił Powietrznych RP | Chcę kupić wiatrówkę - poradźcie. | AT a komandosi wojenni | Maczeta | damast | kryteria i wyznaczniki stanu zdrowia-Wojsko Polskie | Nunchaku | ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE | Czołgi i wozy bojowe | Problem z wojskiem | Czy jesteś wystarczająco bystry na policjanta? | Wojska Specjalne - podział | matura 1999 | tapet | wymowa napisana po angielska czasownik?w nieregularnych | wymowa angielska czasownik?w nieregularnych | rudzi | wzór o nie rozliczaniu sie | vengin | bas91 | nie podniecam jej | pstroki | chamsko | barry | se6astian | zapach | telefon do 400 zł | dziennik politologa | Gazybajewa | maicraft | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.