FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1273 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Przerwa w pracy... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przerwa w pracy..."   

W_F
 Wysłana - 10 luty 2008 13:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Za jakiś czas zaczynam nową prace i na rozmowie zostałem poinformowany, że przerwa nie jest wliczana w 8 godzinny czas pracy, czyli w tyrce trzeba być 8,5 godz czy takie coś może być ? czy takie cwaniakowanie jest legalne ??

Baybus
 Wysłana - 10 luty 2008 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, ustawowo pracownik ma 20 min przerwy po 4 godzinach pracy. Nie daj sie wydymac

Kask
 Wysłana - 10 luty 2008 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

zalezy jaka praca i jaka przerwa

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

W_F
 Wysłana - 10 luty 2008 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Praca w hotelu, tak jak pisałem przerwa 30 min nie wliczania do 8 godzin pracy :/

ziemon
LADY
 Wysłana - 10 luty 2008 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

jesli to jest przerwa na lunch, z gory okreslona 30 min czy 1h to nie musi byc wliczana do czasu pracy
inaczej ustawowo przysluguje po 4h przerwa, tak jak ktos wyzej napisal, z tym ze mnie sie wydaje ze jest to 15min, a nie chce mi sie dokladnie sprawdzac

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

ferfecl
Don Ferfeclo
 Wysłana - 10 luty 2008 19:48       [zgłoszenie naruszenia]

ja pracuję jako ochroniarz w supermarkecie w weekendy, bo normalnie się uczę. od tego weekendu zacząłem praktykę i uwaga... powiedziano mi że nie można nic jeść, a przerwę mogę mieć raz na 10 godzin... Można tak?

Ile ciśniesz na klatę że taki mądry jesteś!?
Najzajefajniejszoświetny koleś %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Przerwa w pracy...

Warto przeczytać: Pożyczka 1500 złotych - gdzie brać? | adres zameldowania. wazne | Ubezpieczenie | Dziwny problem | 2lata temu pocieto mi twarz dzis znalazlam sprawce .... | ERA sprawa | mam działalność, wygrałem nagrodę - jak to rozliczyć? | Windykacja dłużnika | stacja benzynowa - brak gotowki | Umowa na czas określony Play | SPRAWA CYWILNA O POBICIE | długi ojca - czy muszę płacić? | Umorzenie podatku w Skarbówce. | Dowód osobisty | Kursy specjalistyczne dla fizjoterapeuty- dofinansowanie | Telefon- allegro- problem. | brak libido | brak znajomych | looper | Gokacy | Małgorzata Socha | ps3 | rosyjski | chada | muzułmanie | islam | dzieciństwo | Welcome to africa everybody | szakal2402 | dziwk | dziwka | normalnie o tej porze | reprezent | gra horror | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.