FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3291 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Przerwa w zwi您ku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przerwa w zwi您ku"   

Lucky17
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:35        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Mam 21 lat. Moja dziewczyna ma lat 17.
od 1.09 do 19.09 bylem w Holandii do dziewczyny przyjechalem w niedziele 20.09 mimo iz przekomarzalem sie z nia ,瞠 wole by ona odwiedzila mnie. Ustapilem, wszystko bylo w porzadku wydawalo mi se ,瞠 milo嗆 od篡la. Uprawialismy sex na prawde wszystko bylo w porzadku. W wtorek nast. tygodnia zadzwonila do mnie jej mama , czy pozycze jej kase 100euro. Widzialem ,瞠 ma n霩 na gardle wiec bez wahania sie zgodzilem. Przyjechala do mnie wieczorem. Dziewczyna puscila mi sygnala ,瞠 mam wyjsc przed dom. Troche mnie to zdenerwowalo bo tak dlugo nie widziala sie z "moimi", 瞠 chcialem by wkoncu sie chociaz przywitala. Ale wyszlem do niej pozyczylem kase, przytulalisy sie i calowalismy sie bardzo dlugo. Nastepnego dnia sytulacja sie powt鏎zyla gdy jej mama miala odebrac ,ktoremu udzielam korepetycji. Roznica byla taka ,瞠 nie ustapilem i nie wyszedlem z domu. Ona tak瞠 nie weszla sie przywita. Caly tydzien milczal telefon z obu stron. Wkoncu sie odezwalem ze przyjade w sob do niej, kupie cos jej mamie na uro i zloze zyczenia. Tak bylo odpisala ,瞠 ma mi cos waznego do powiedzenia. Wieczor byl udany chociaz troche dziwny. Jako ,瞠 jestem w goracej wodzie kapany nalegalem by powiedziala mi o tym jak najszybciej to beedzie jej lzej. Poszlismy w miejsce gdzie nikt nie mial prawa slyszec. Zaczela plakac, trzasc si i bardzo sie denrwowala byla w rozpaczy nie mogla powiedziec ani slowa. Wiedzialem ze to cos waznego ale nie przypuszczalem ze dotyczy Nas. (Widzialem ja w takim stanie raz wczesniej ale tak jak pisalem sprawa nie dotyczyla wtedy nas). Powiedziala ,瞠 potrzbeuje czasu. Poczulem jak usuwa mi sie grunt spod nog, poczulem ze ,chce uciekac , cofnac czas. Powiedzialem ,瞠 <ja nie chce ??czemu??> Zareagowalem gwaltownie pod wplywem uczuc bo ja uwazam za osobe T Jedyn. Powiedzialem ,瞠 chce juz jechac skierowalem sie w strone auta, zatrzymywala mnie tka dlugo az wkoncu namowila na spacer. Rozplakalem sie , ona tak瞠. Skonczylo sie tak ,瞠 pojechalm do domu a tam dowiedzialem si skad jej watpliwosci. Wydaly mi sie bardzo dziwne bo troche niezbyt powazne by wszystko nagle si ulotni. Plakalem cala noc, wslalem jej chyba z 15 sms by pokazac, 瞠 ja kocham. Rano w niedziele pojechalem do niej mimo zakazu z jej strony. Wzialem plytke z filmikiem i bukiet r騜. Zaczalem z nia rozmawia. Bylem natarczywy. Mocno plakalem ona troszke. Odjezdzajac powiedziala <Nie placz. Nie rozstajemy sie> Wyslalem jej 2-3 sms ale nie odp. Napisalem jej m.in,瞠 ja kocham i daje jej czas na zastanowienie i ,瞠 musi wiedziec ,瞠 zawsze moze na mnie liczyc. W pon jej brat poprosil o korepetycje. Wiedzac ,瞠 dziewczyna wraca o 21. bylem tam na 19 liczac ,瞠 sama bedzie chciala sie spotkac. O 21 przeszla do pokoju unikajac spotkania. Ja zeszlem na dol ,jej mama wiedziala o wszystkim spytala czy jednak nie poprosic jej? Powiedzialem ,瞠 chce z nia pogadac. Zgodzila sie pod warunkiem braku rozmowy na nasze tematy. Byla chlodna , troche sie przytula ale nic wiecej nie chciala pocalunku. Dala jedynie takie cmokniecie. Sprubowalem 2 razy nawiazac na NASZ TEMAT ale za kazdym razem unikala odp. Wiec pogadalismy jak kumpel z kumpela. Odjechalem powiedziala , w ktoryms momencie przez weekend ,瞠 moge pisac sms ale nie o NAS ale prosila o niedzwonienie i brak spotkan przez 1,5 tyg. Od wtorku nie pisalem nic o nas jedynie sms typu co u ciebie. Szanuje twoja decyzje. Czasami odp, ale sama nic od siebie pierwsza nie napisala. W srode napsialem jej cos, zlozyla mi zyczenia z okazji dnia chlopcaale bez odp na sms, ktory nie dotyczyl NAS. Wczoraj spotkalem sie z kolezanka , ktora przezyla cos takiego poradzila mi nie pisanie niczego, zdjecie opisu ,zajecie sie soba i czekanie na ruch z jej strony. Uwaza ,瞠 ja juz pokazalem jej jak mi zalezy a nie piszac uszanuje jej deyzje i zmusze ja do myslenia.
Chcialem podczas tych dni spiewac serenady pod jej oknem<umiem na gitarze grac>, porywac ja na kolacje romantyczne, zabrac na spacer.
To bardzo trudne dla mnie kazda sekunda mnie zabija. Teraz jest juz troche lepiej ale schudlem 2kg od niedzieli. Ciagle mam sny, nie potrafie sie skoncentrowac, nie mam co z soba zrobic. Jest ze mna zle mocno to przezylem. Jednak walcze z soba i nie poddaje sie. Chcac by bylo lepiej miedzy nami nie pisze jej nic.
Jak uwazacie co robic by dalej z nia byc??

Widzialem podobne tematy ale uwazam ,瞠 kazdy taki przypadek jest inny.

curwood
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:37      [zg這szenie naruszenia]

jak ktos stresci to przeczytam i dam SOGA

btw. olej SVKE

Znawca -

radoe86
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:39      [zg這szenie naruszenia]

po co spotykasz sie z dzieckiem ?

Lucky17
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:40      [zg這szenie naruszenia]

Ona ma 18 lat 11.10. Nie znacie jej. Prosze o nie odpisywanie jezeli odpowiedz nie dotyczy tematu.

lNSOMNIA
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:42      [zg這szenie naruszenia]

Kazdy przypadek jest taki sam. Znudziles jej sie tylko nie wiedziala jak Ci to powiedziec.

Olej i czytaj [http://www.insomnia.pl/Jak_sprawi%2C_瞠by_twoja_by豉_kobieta_wr鏂i豉_do_Ciebie_-t193826.html]

Niech znikn Ci co si przesz這軼i szczyc
albowiem ka盥a dziwka te by豉 dziewic.

Specjalista -

mlkv
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:46      [zg這szenie naruszenia]

Napisz to jeszcze raz, poprawnie gramatycznie, z prawid這w interpunkcj.

Bo rozczytywanie takich bazgro堯w to strata czasu.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

lNSOMNIA
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:47      [zg這szenie naruszenia]

Zreszta tak jak poradzila kolezanka.

Wczoraj spotkalem sie z kolezanka , ktora przezyla cos takiego poradzila mi nie pisanie niczego, zdjecie opisu ,zajecie sie soba i czekanie na ruch z jej strony. Uwaza ,瞠 ja juz pokazalem jej jak mi zalezy a nie piszac uszanuje jej deyzje i zmusze ja do myslenia.

Niech znikn Ci co si przesz這軼i szczyc
albowiem ka盥a dziwka te by豉 dziewic.

Specjalista -

armani_22
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:48      [zg這szenie naruszenia]

A wi璚 je瞠li to stre軼imy to:
On-21 lat, przyjecha z Holandii do dziewczyny (17 lat), kt鏎 kocha. Ona prawdopodobnie ma innego i go ju nie kocha.
On- chce spiewa pod jej oknem serenady i grac na gitarze, 瞠by ona nadal go kocha豉 A teraz sogaaaaaaaaaaaaaaaaaa

szaunima
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:50      [zg這szenie naruszenia]

powiem kr鏒ko. autorze, jestes PUSSY

gokacy
WARIAT
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:55      [zg這szenie naruszenia]

chlopak pozyczyl mamie dziewczyny w ktorej sie zakochal 100euro.

Ona mu dala buziaka.

On sie kilka razy rozplakal jak ta ciota.

Ona ma go raczej w dupie bo posuwa juz ja jakis maroka鎍zyk

Dziewczyna ma pewnie kilku letni sta ssania paly a on wezmie gitare i bedzie serenady gral i bral na romantyczne kolacje we dwoje przy swiecach. Przy okazji pewnie sie rozplacze.

Pi連udczyk.

Specjalista -

darey
 Wys豉na - 2 pa寮ziernik 2009 14:55      [zg這szenie naruszenia]

Czyta貫m tylko streszczenie armaniego, ale:
jak jej nie zale篡 (bo jak lasce zale篡 na zwi您ku, to zachowuje si inaczej - niedawno by temat, poszukaj), to nie zawracaj sobie g這wy. M這dy jeste, ciesz si 篡ciem, baw, spotykaj ze znajomymi, zajmij jakim hobby. O niej staraj si nie my郵e. Czas jest fobrym lekarstwem i na 100% pomo瞠. Zr鏏 jak Ci radz moi Wielce Szanowni Przedm闚cy i j olej. To ona traci.

Kryptograf

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Przerwa w zwi您ku

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczyta: PREZENTY - ZMORA SWIAT!!!! | Jak j przekona ??? :/ | Kobieta kt鏎a lubi mezczyzn :> | Wachania m這dego Wertera | Pocz徠ek | wyprowadzi豉 si, co radzcie ??? | co o tym my郵icie? pomocy | Jak zareagowa na ch這paka mojej ex. | Piosenka | jak poderwac dziewczyn na sylwku | Cos o kobietach | pom騜cie mi | trudna mi這嗆?? | szansa | No to teraz ja mam problem | pewno嗆 siebie | 這sice | czcionka | opony | miko豉jki | mazury | Zer積望 | showup podobne | na co spust | slodki | pedofil | multipla | drum and bass | papa termozgrzewalna | dziurka od klucza | polkowic | porady prawne | modlitwa do szatana | Jak nam闚i dziewczyn do stosunku | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.