FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3146 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Przesądy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przesądy"   

Methos
 Wysłana - 13 sierpień 2004 07:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Taki nowy temat chciałbym rozpocząć... dziś akurat jest Piątek 13 - go... i tak się zastanawiam nad tym wszystkim.. wierzycie w to??
Czy może w czarnego kota, przejście pod drabiną, kominiarzy, zakonnice, zbitego lustra itp?
Niby stare presądy, niby to głupie i naiwne, niby sam w to nie wierzę, ale staram się unikać przechodzenia pod drabinami czy czarnych kotów

Ekspert -

Filek1234
 Wysłana - 13 sierpień 2004 08:36      [zgłoszenie naruszenia]

he o fajnie ze dzis piatek 13 bedzie szczesliwy dzien ja to interpretuje calekiem inaczej od innych zabobonniastych ludzi jak widze przechodzacego czarnego kota przez droge to szybko przechodze lub przejezdzam samochodem przez ta linie zeby inni nie mieli szczescia tylko ja hehe wiem egoista przechodze specjalnie pod slpami drabinami i jest git

Przyjazn najwazniejsza rzecz w zyciu
Kikaj :-)[www.polskieserce.pl]

mosay
 Wysłana - 13 sierpień 2004 10:00      [zgłoszenie naruszenia]

tak.. swoja drogą przesądy mają swoj czar wierzyć nie wierze, do kotow nic nie mam, piatki jak piątki, a drabiny omijam bo są niebezpieczne

na emeryturze %)

Znawca -

Justiine
 Wysłana - 13 sierpień 2004 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie natomiast sprawda wyglada zupelnie na odwot.
Kiedys mialam z kolezankami swietny chumor, chodzilysmy i smalysmy sie ze wszystkiego, wszystko wokolo bylo smieszne. Przez przypadek okazalo sie, ze byl taki dzien jak dzisiaj piatek 13-ego. Zdarzylo sie tak jeszcze raz, dwa, moze trzy razy.
I tak teraz zawsze wydaje nam sie, ze ten dzien bedzie smieszny i wesoly.

"Róże miłości najchętniej przyjmuja się na grobach"

Fana
 Wysłana - 13 sierpień 2004 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

Cos w tym wszystkim jednak musi byc ... nasi przodkowie nie wymylili by sobie tego o tak po prostu.

Specjalista -

michuXTC
 Wysłana - 19 sierpień 2004 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

methos chyba się zdużo naoglądałeś Oszukać Przeznaczenie 1i2 żeby wierzyć w czarne koty i inne chore schematy

Methos
 Wysłana - 20 sierpień 2004 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

michu .. czytaj dokładnie
mówiłem "Niby stare presądy, niby to głupie i naiwne, niby sam w to nie wierzę, ale staram się unikać przechodzenia pod drabinami czy czarnych kotów"

STARAM SIE UNIKAC, PODŚWIADOMIE, bo siwadomie w to nie wierzę, ale jak mi przeleci kot to sie q...a nie obracam trze razy w lewo i spluwam przez prawe ramie czy inne takie ******ły... tak samo nie łapie sie za guziki jak widze kominiarza... etc.. etc...

Ekspert -

Kos_a
 Wysłana - 20 sierpień 2004 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wierze, wszystkie pechowe rzeczy w pt. 13 to kwesia naszego własnego nastawienia np. "O jest Piątek 13, pewnie mi cegła spadnie nagłowe, wychodze, oooo stane sobie pod placem budowy, ***, cegła spadła.
"O BOŻE TO TEN CHOLERNY PIĄTEK 13".

Dla mnie to są bzdury. Ogólnie nie wierze w żadne tego typu jazdy

michuXTC
 Wysłana - 20 sierpień 2004 18:04      [zgłoszenie naruszenia]

no ja mam podobnie Methos, nie wierze w przesądy ale jak widzę czarnego kota to mówię k**** czarny kot. To jedyny przesąd jaki znam, albo o innych zapomniałem .

A i znam taki jeden przesąd : stań przed lustrem o północy i wymów 10 razy imię Candyman (10* dla pewności że go wywołasz ale 3chyba starczą) no i wtedy pojawi się murzyn z hakiem zamiast ręki i wbije ci go w plecy

P.S - nie wierzcie w przesądy i nie próbujcie oszukać przeznaczenia

INSOMNIA
 Wysłana - 24 sierpień 2004 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

nigdy nie wierzylem w przesady i nie bede wierzyl

Riddic
 Wysłana - 8 wrzesień 2004 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie wierze w takie glupoty

ale paru moich kumpli wiezy i to do tego stopnia ze koles potrafi jechac pod prad na jednokierunkowej ulicy kolo komisariatu byle tylko ominac czarnego kota (autentyk )
ten sam koles po drodze do szkoly mial nad chodnikiem slup pod ktorym musialby przejsc idac do budy - wydeptal sciezke naookolo slupa , a raz jak go przepchnalem (bez skojarzen ) to nie odzywal sie do mnie caly dzien

"gruby czarny kot sprobowal i mus ie udalo przebiegl droge i sie schowal"

matrix has you

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przesądy

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: islam | opowieść o wygnaniu i miłości - grzech pierwszy | Zakazy i nakazy - po co one? Czy można się bez nich obejść? | Kto mi odpowie na te pytania ??? | Problem w rodzinie-zrozumiec filozofie ich zycia...?:/ Help | [Ogólnie] To co w życiu najważniejsze. | Czy Bóg ma jakieś wady?? | Prosze o pomoc w znalezieniu... | Jak to z tymi kosmitami?? | Przypowieść.... | ELITA dla USERÓW | Biblia z LEGO | Gdy pojawia się problem.. | BUDDYZM A RODZINA ! ! ! | Sny prorocze.. | ODDAJ KREW- TO NIE BOLI | tusk | bloodwars | co sądzicie o | polskie filmy | dymanie malolat | KANAR | hannah minx | Bulino | marsz | ostatnia wieczerza | sex video | figurska ckm | nike acg | prezent dla kobiety | waluty | wiedźmin 2 | warsaw | jakie cisnienie atmosferyczne bylo wczoraj | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.