FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 28706 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
Przeszkolenie wojskowe dla studentów 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przeszkolenie wojskowe dla studentów"   

aniulkab86
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

No ja studiuje resocjalizację- i papiery złożyłam 2 tyg. temu i cichosza :(( Pani w WKU w Bydgoszczy powiedziała, że nie ma zapotrzebowania z MONu na mój kierunek i nie mam sobie robić nadziei na pozytywną odpowiedz- no chyba że coś się zmieni :((

Wilku28
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

cześć ja też studiuje w Bydzi ale EO :D powiem CI szczerze, że nie masz prawie żadnych szans na przeszkolenie, z mojego kierunku chciały iść dziewczyny i wszystkie nie zostały przyjęte... nie potrzeba im kobiet w wojsku... po takich kierunkach...

Durand
 Wysłana - 18 maj 2008 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

Zeby odbyc to przeszkolenie 6 tyg nalezy miec zdany egzamin z PO ktory odbywa sie na 2 roku. Co jesli ktos jest na 3 albo 4 roku czy moze brac udzial w zajeciach ?

NeverGiveUpStandUpAndFight...
"Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana."

minner
SZPIEG
 Wysłana - 18 maj 2008 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma przeciwwskazań żeby nie mogli odbyć tego szkolenia

tutaj masz więcej info

[http://www.wso.wroc.pl/przeszkolenie/Studenci/WSO_przeszkolenie_studenci.htm]

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

TankAbbot
 Wysłana - 29 maj 2008 08:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ja po przeszkoleniu mam zamiar startować do woja na zawodowego U mnie w jednostce jest zapotrzebowanie na kierowców, a ja mam kat.C. Ale w takim wypadku przyjęli by mnie zapewne na etat st. szeregowego, pomimo iż po przeszkoleniu miałbym stopień st. kapral. Co o tym sądzicie? Warto zgodzić się na takie coś? Chyba kapral nie będzie raczej pracował w wojsku jako kierowca. A jakbym poszedł na st. szeregowego to bym mógł do emeryturki nie doczekać Co wy na to?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 29 maj 2008 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

lepiej znajdź etat na kaprala, raz że większa kasa , dwa że lepsze perspektywy awansu, a jak już wejdziesz na st. szer. to Cię tak będą trzymać kilka lat i będziesz się kisił z tym stopniem.

INSOMNIA 2013

Ekspert -

TankAbbot
 Wysłana - 30 maj 2008 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

A tak w ogóle to trudno jest w takiej podoficerce? Często zdażają się przypadki, że ktoś nie zdaje, albo wylatuje za słabe wyniki? Zastanawiam się czy może w przyszłym roku nie startować do podoficerki, bo prawdopodobnie nie dotrwam do przeszkolenia wojskowego dla studentów

minner
SZPIEG
 Wysłana - 30 maj 2008 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

nie jest tak ciężko, no chyba że ktoś jest wyjątkowym głąbem...

INSOMNIA 2013

Ekspert -

hulk997
 Wysłana - 3 czerwiec 2008 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

błagam, skrótowo i łopatologicznie mi wytlumaczcie, bo upał jest i nie kontaktuje

studiuje fil ang i politologie koncze 1 rok
chce przejsc to szkolenie, co musze zrobic? Czytałem, że trzeba uczyc sie dodatkowo PO, dobrze zrozumiałem? Ja chciałbym iśc na te 6 tyg i miec to za sobą. Jestem z krakowa, gdzie to szkolenie by było?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 3 czerwiec 2008 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

musisz mieć PO to raz

dwa idziesz do WKU jak zaliczysz to PO i im mówisz ze chcesz przejść przeszkolenie...

trzy wyślą Cię na przeszkolenie pewnie do jednej ze szkół podoficerskich lub oficerskich, więc do wyboru Wrocław, Poznań, Toruń, Warszawa, Dęblin, Koszalin...

z tego co wiem na jednostkach liniowych takich szkoleń nie ma, ale mogę się mylić, może i na jednostkach liniowych robią ale nie słyszałem.

INSOMNIA 2013

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przeszkolenie wojskowe dla studentów

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15