FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 28707 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
Przeszkolenie wojskowe dla studentów 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przeszkolenie wojskowe dla studentów"   

Upał_2112
 Wysłana - 4 lipiec 2008 07:39      [zgłoszenie naruszenia]

Mi również udało się dostać na te przeszkolenie tylko że do Dęblina i tak jak wyżej nie wiem dokładnie co mogę tam zabrac jesli chodzi o ciuchy, bieliznę, telefon itp. Podpowiedzcie mi...:/
Pozdrawiam

cooltras
 Wysłana - 4 lipiec 2008 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

po 1sze lepiej by na Ciebie patrzyli na multiselekcie , a po 2gie miał byś juz pojęcie jak to jest w Policji. minner coś ci się pochrzaniło i to zdrowo.Żadnej taryfy ulgowej nie masz jeśli odsłużyłeś wojsko w Policji.Nie zdasz MS to do widzenia!!

Co do przeszkolenia weź śmiało telefon (już nie ma z tym problemu),poza tym kasa,coś w czym będziesz mógł prac ciuchy(proszek),dobrą pastę do butów,bo dostaniesz kiszkę,sprzęt do golenia i toalety,ręczniki (bo dostaniesz śmierdziuchy po kimś) i dobrze wziąć kilka zielonych koszulek pod mundur(dostaniesz tylko 1 i zaraz przepocisz)

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Upał_2112
 Wysłana - 5 lipiec 2008 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki ogromne cooltras !! :p
Wyjeżdżam w poniedziałek tak, że to dla mnie ważne.
Jak by ktoś miał jeszcze jakieś delikatne wskazówki co do mojego pytanie będę wdzięczny.
Pozdrawiam !!!

bmw7
 Wysłana - 7 lipiec 2008 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

WITAM KOLEDZY. CZY KTOS Z WAS IDZIE W TYM ROKU TJ. 2008 NA PRZESZKOLENIE WOJSKOWE DLA STUDENTÓW DO POZNANIA NA TURNUS OD SIERPNIA?? JAK TAM TO SIE ODEZWIJCIE GDYZ MOZE NIE BEDE SAM

bmw7

killer87
 Wysłana - 26 lipiec 2008 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja szedlem sam i nie narzekam. gosci z pokoju poznalem bardzo szybko , swoja grupe zreszta tez. po tygodniu czulem sie juz calkiem pewnie, wiec nie pekaj.

Dorastając nie pamietam ile razy słyszałem..."Jesteś tym co jesz." Gówno prawda.
Gdyby to była prawda, to wyglądałbym jak krowa.
Wielka jebana krowa z ogonem z owsianki, batatami zamiast rogów i
srałbym jajkami.

Aga20a
 Wysłana - 28 lipiec 2008 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

jak to jest bo nie bardzo rozumiem....
Jezeli ktos jest na 3 roku studiow jednolitych studiow magisterskich to juz jest dla niego za pozno na to przeszkolenie???;/
Jezeli sie studiuje prawo, a ma sie bardzo dobre warunki zdrowotne, fizyczne, to ma sie mniejsze szanse na przeszkolenie niz gruby student np mechatroniki, albo np cybernetyki??

xmassax
 Wysłana - 10 sierpień 2008 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

hej, z tego co się orientuję, a chyba tak jest, to jeśli jesteś na trzecim roku to za późno, ponieważ ma to wyglądać w ten sposób, iż na początku drugiego roku, składasz podanie o uczestnictwo w całorocznych zajęciach z PO, na koniec jest egz., po zdaniu go można składać podanie o przeszkolenie w swoim wku i tyle, to że masz dobre warunki fizyczne i studiujesz prawo nic Ci nie pomoże ........

pzdr - * massa *

2_4_GHz
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 13:47       [zgłoszenie naruszenia]

Odbyć dodatkowy przedmiot jakim jest PO można tylko na 2 roku, a na przeszkolenie biorą po 2 roku na studiach I-go stopnia bądź na jednolitych magisterskich mogą także po 3 roku.

Zachęcam bo fajna zabawa na tym kursie jest

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przeszkolenie wojskowe dla studentów

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15