FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 28854 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
Przeszkolenie wojskowe dla studentów 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przeszkolenie wojskowe dla studentów"   

schranz
 Wysłana - 22 styczeń 2006 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

chodze na to przysposobienie obronne ,zgadnijcie kto mnie tam uczy ,jakis komendant w.k.u w tym przypadku ze szczecina, niema nic o zadnej broni ,maskach gazowych czy cos ,mowi tylko o tym szkoleniu i ogolnie luzik,mowil takze ze zawsze jest wiecej miejsc niz chetnych i mozna sobie wybrac czy sie idzie na 2 roku w wakacje czy na 3 ,i to samemu sobie wybierasz do ktorej jednostki idziesz, ja wezme poznan-wojska ladowe, odrazu na mecz lecha sobie pojde hehe

korian
 Wysłana - 22 styczeń 2006 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

"zgadnijcie kto mnie tam uczy" - Co to zaczy uczy? Przecież to jest samokształcenie.

Specjalista -

schranz
 Wysłana - 22 styczeń 2006 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

niewazne, chodzi z kim sa te zajecia ,ciekawe ile mu placa skoro siedzi z 10 studentami 1.5 h i cos tam gada ,i to komendant a nie jakis pionek

verso
 Wysłana - 25 styczeń 2006 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem na II roku magisterskich, w kwietniu bede robil PO na swojej uczelni. Jezeli napisze wniosek o ten oboz 6-cio tygodniowy to juz w te wakacje bede musial sie na nim stawic ,czy dopiero po 3-cim roku, Albo moze wogole moge sobie wybrac ktore wakacje mi pasuja ? :) Dzieki za odp

schranz
 Wysłana - 26 styczeń 2006 09:08      [zgłoszenie naruszenia]

na stronie mon cos narazie wstrzymali artykol o tych studiach chyba dlatego ze teraz znow przepisy sie zmienily od nowego roku
[http://www.mon.gov.pl/strona.php?idstrona=92&idn=1_28]

a na tym po ten gosc wam wszystko powie ,ja jestem na licencjackich i moge sobie wybrac czy w te wakacje isc na 6 tyg czy w nastepne

verso
 Wysłana - 26 styczeń 2006 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

MON chyba sam sie w tym wszystkim pogubil.. Najlepiej rzeczywiscie zasiegnac informacji u zrodla czylo od pana od PO :) Dzieki za odp :) SOG :D

schranz
 Wysłana - 26 styczeń 2006 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

ten pan od po to jest komendant w.k.u .wiec tez uwazajcie z pytaniami bo potem do niego sie wnioski sklada gdzie chce sie isc na to przeszkolenie tj jakie miasto, patrz na biezaco na strone mon powinni na dniach wszystko zaktualizowac bo wczesniej bylo, bo teraz glowna zmiana to to ze do 60 roku zycia moga powolac wiec ci co uciekli za granice itd. jak wroca pojda w kamasze :)

verso
 Wysłana - 26 styczeń 2006 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Luz, 6 tyg w wojsku by mnie urzadzalo :) bo 3 miesiace to juz za dlugo :D a jak syn sie mnie kiedys zapyta "tato byles w wojsku ? " to nie bede musial krecic ze mam plaskostopie i mnie nie wzieli czy cos ;)

schranz
 Wysłana - 27 styczeń 2006 08:30      [zgłoszenie naruszenia]

albo ze masz d lub e i swirowales debila :)

korian
 Wysłana - 27 styczeń 2006 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

"niewazne, chodzi z kim sa te zajecia ,ciekawe ile mu placa skoro siedzi z 10 studentami 1.5 h i cos tam gada ,i to komendant a nie jakis pionek"
schranz - Coś strasznie namotałeś. On z nikim nie siedzi. To jest samokształcenie. Oznacza to, że koleś może ci co najwyżej powiedzieć z jakiej książki masz się uczyć i udzielić ci ewentualnie konsultacji z tego przedmiotu. Uczysz się sam, we własnym zakresie i nie ma z tego żadnych ćwiczeń czy wykładów.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przeszkolenie wojskowe dla studentów

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15