FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 28851 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
Przeszkolenie wojskowe dla studentów 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przeszkolenie wojskowe dla studentów"   

korian
 Wysłana - 4 luty 2006 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj. Nigdzie nie jest napisane, że cię nie wezmą. Wszystko zależy od ilości miejsc i chętnych w danym roku. Zresztą są dwa "turnusy". Jak nie załapiesz się na pierwszy to zawsze możesz liczyć na drugi wyjazd.

Specjalista -

olexy
 Wysłana - 7 luty 2006 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

razem to dostalem cos ponad 500zl zoldu wraz ze zwrotami za bilety. Jakby ktos sie zdecydowal to niech bierze bilet normalny, zawsze polowe sie zyska bo potem mozna wrocic na studenckim .

gole dupy to nie wiem co to

Jezeli chodzi o turnusy to mozna sobie wybrac, polecam 2, poniewaz jest krotszy o tydzien i wiecej chetnych tak wiec sa wieksze szanse, ze sie nie pojdzie. Ja akurat poszedlem bo kierunek idealny mam.

[http://www.sfd.pl/temat161397/]

schranz
 Wysłana - 8 luty 2006 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

tzn 500zl za 6 tyg , o tych fotkach mowie :) [ksr607.fm.interia.pl/p1010104.jpg] , wczesniej sa jeszcze chyba ze 2 gdzie wiecej widac hehe ,co wy tam robiliscie :)))))))))))czyli drugi turnus to jest od sierpnia do polowy wrzesnia i wtedy jest 5 tygodni ,hmm bo ja chce isc do poznania a te fotki to ze zgierza ,to jaka szkole konczysz ze cie wzieli na 100% informatyke pewnie ? ja mam pedagogika ale specjalnosc edukacja medialna i informatyczna, ciekawe gdzie mnie wezma :)

schranz
 Wysłana - 21 luty 2006 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

mam pytanko w podaniu o przeszkolenie jest opcja :ponadto oswiadczam ze zamierzam/niezamierzam po ukonczeniu studiow ubiegac sie o powolanie do zawodowej sluzby wojskowej, ", ja niezamierzam, ale gosc co mial z nami PO -komendat wku mowil zeby nawet jak sie niezamierza to wpisac ze sie zamierza:) aha i czy ktos mial przeszkolenie z polibudy we wroclawiu podobno tyra jest? ja chce isc do poznania ,tylko ze w tym wniosku niema gdzie mam isc to potem sobie to wybiore czy oni to wybiora ? komendant wku mowil ze to my wybieramy soibie, a co do egzaminu to kazdy go zdal od ocen 3 do 5 , pewnie jak bym wszystko mial zle tez bym zdal i z zadnej ksiazki nie trzeba sie nic uczyc pytania byly glownie ogolne o wojsku i o tym przeszkoleniu, 23 pytania byly ,4 odpowiedzi w tym 1 dobra, ogolnie proste, a zajec bylo 8 godzin , 4 spotkania po 1.5 h

Zmieniony przez - schranz w dniu 2006-02-21 17:42:16

schranz
 Wysłana - 10 marzec 2006 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

mam pytanie kto byl w ustce i na ktorym turnusie podobno jest tam za***isty luz :) i czy to prawda ze tam kieruja absolwentow akademii morskich tylko ?

korian
 Wysłana - 10 marzec 2006 12:40     
 Usunięta przez korian za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

schranz
 Wysłana - 10 marzec 2006 13:43     
[zgłoszenie naruszenia]

korian
 Wysłana - 10 marzec 2006 14:24     
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

schranz
 Wysłana - 11 marzec 2006 12:36     
[zgłoszenie naruszenia]

schranz
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 09:32      [zgłoszenie naruszenia]

a mam jeszcze pytanie wiem ze w maju maja przyslac pismo do tego co zlozyl podanie jaki osrodek chce itd. ktorego maja na poczatku? w srodku czy na koncu ?i kiedy zapada decyzja 100% ze sie idzie na szkolenie ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przeszkolenie wojskowe dla studentów

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15