FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8141 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Przewidywanie ŚMIERCI 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przewidywanie ŚMIERCI"   

TycjaNNa
 Wysłana - 24 październik 2008 15:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Zakładam ten temat,ponieważ mam nadzieje,że ktoś mi pomoże to wszystko wyjaśnić...Otóż sprawa przedstawia się tak:

W te wakacje,na koloni,pewnego wieczoru,nie miałam totalnie humoru i gdzie się nie spojrzałam,tam kojarzyła mi się śmierć.Np. patrze na drzewo>ktoś się powiesił,patrze na ulice lub jakiś plac>ktoś tam kogoś zamordował, i tak w kółko.Potem mi już przeszło.Na koniec koloni(3 dni później),okazało się,że tamtego wieczora umarła babcia mojej koleżanki która była ze mną pokoju,[zresztą znałam ją dobrze,bo byłam z nią w zeszłym roku na koloni też ].
Następnie w wrześniu i październiku :znowu kojarzyła mi się śmierć>ale już nie aż tak ,,brutalnie'' ale tak po prostu i okazało się,że zamordowano dziadka mojego,a tak właściwie mojej sis kolegi,oraz umarła ciocia moich koleżanek.Historia powtórzyła się jeszcze 2 razy i umarł następnym razem kuzyn mojego przyjaciele,i sąsiad mojego znajomego,ostatnio było także bardzo podobnie i umarł wujek tamtego samego chłopaka(mojego przyjaciela) i ciocia mojej ,,przyjaciółki''<<

Teraz też czuję,że ktoś umrze,mam nadzieje ze się tego dowiem,jeśli tak się stanie

Proszę,powiedźcie mi,dlaczego tak mam??
Czy ktoś z was tez ma coś podobnego??
Czy ze mną jest coś nie tak??[W sensie,czy jakieś duchy mnie otaczają i informują etc.??]
Czy mam to tak zostawić,czy coś zrobić??I co??

Śmierć mi nie jest daleka,ponieważ 6 lat temu,zmarła moja siostrzyczka,mając 20 dni...Ostatnio zaczęłam to dopiero bardziej rozumieć i....wiadomo

Zmieniony przez - TycjaNNa w dniu 2008-10-24 15:41:25

Kisielu
 Wysłana - 25 październik 2008 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

jestes jakims medium!!

Zamroczony
 Wysłana - 25 październik 2008 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

fajnie

traktuje internet smiertelnie powaznie
"człowiek stworzył boga na swój obraz i podobieństwo"

Kisielu
 Wysłana - 25 październik 2008 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

a tak serio to przestan ćpać bo sobie cos wkrecasz

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 25 październik 2008 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

ogolem jak zobaczylem temat to myslalem ze obstawiamy typy kogo zbanuje smierciu

zbieg okolicznosci

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

TycjaNNa
 Wysłana - 25 październik 2008 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie nie ćpam jak co niektórzy,a to się dzieję na prawdę...
Ten pierwszy raz myślałam naprawdę,że to zbieg okoliczności,ale to już leci 3 miesiąc tak ;/

Zamroczony
 Wysłana - 25 październik 2008 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

Pseudnim

traktuje internet smiertelnie powaznie
"człowiek stworzył boga na swój obraz i podobieństwo"

Life-tec
 Wysłana - 25 październik 2008 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jakoś dużo tych zgonów i to tylko w trakcie kilku miesięcy. Może wyślemy cię do Iraku, nie potrzeba armii

[http://www.youtube.com/watch?v=Ze1VM3JAbUM&feature=channel_page]

TycjaNNa
 Wysłana - 26 październik 2008 09:40      [zgłoszenie naruszenia]

Gdybym wcześniej takie coś od kogoś usłyszała trudno mi byłoby w to uwierzyć>rozumiem was.Ale jak macie mi tak głupio ubliżać,to chociaż chociaż nie piszcie,ponieważ to jest naprawdę...To,że tak dużo zgonów,to nie jest nic takiego nadzwyczajnego,bo ostatnio mam dużo nowych znajomości...

Zmieniony przez - TycjaNNa w dniu 2008-10-26 10:01:00

Robson.25
 Wysłana - 26 październik 2008 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - Robson.25 w dniu 2008-10-26 22:58:36

Kumulus
 Wysłana - 26 październik 2008 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem co ty palisz/bierzesz ale ja też to chce!

a tak w ogóle po co robisz zamieszanie? Codziennie umierają miliony ludzi, nie ma w tym nic dziwnego

FUCK YEA.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Przewidywanie ŚMIERCI

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Szokujacy Filmik | OPIS I CHARAKTERYSTYKA DEMONÓW | UFO nad Stadionem Śląskim [Ruch Chorzów - Górnik Zabrze] 02-03-08 | Sen o świadomym śnie? | Superistota | Lewitacja szamana Owako | Diabeł z New Jersey | Hindusi wierzą, że to cud | OOBE i LD Tak ? | perpetuum mobile wynalezione | Naukowcy nie wiedzą, czym jest ta istota... | Czy sa duchy ? | W Brazylii spadło UFO? | Przeklęta szkoła (artykul+filmik) | Najlepsza strona o Oobe | Strach. | przesądy | roksa w niemczech panie | zdradzila | rozwod | samemu | m jak miłość odcinek 1087 | mama siostra opowiadanie erotyczne | wazektomia | Z archiwum x | video | kryzys | jumping | sky | skydiving | fantazje | villain | sex z pieskiem | filmy motywacja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.