FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2190 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Przyczyny popularnosci ksiazek - jakie?! Prosze o pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Przyczyny popularnosci ksiazek - jakie?! Prosze o pomoc"   

oxymon
 Wysłana - 24 styczeń 2010 10:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Na maturze ustnej wybralam temat ,,To się czyta dzisiaj - modni pisarze i modne książki. Omów przyczyny popularności utworów na wybranych przykładach spoza kanonu lektur szkolnych, odwołując się do zdania krytyków literackich."

Do prezentacji prawdopodobnie wezme Coelha, Grochole, Dana Browna... I larsona stiega (Millenium)
Jakie sa przyczyny popularnosci ich ksiazek i inncyh aktualnych bestsellerow?

Zmieniony przez - oxymon w dniu 2010-01-24 10:22:35

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 24 styczeń 2010 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

-Sensacyjność

-Przystępny język

-Kontrowersyjna tematyka bądź zgodna z zapotrzebowaniem tematyka

-Ułuda obcowania z wysoką literaturą<to w przypadku Coelho>

-Silna promocja w mediach

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

oxymon
 Wysłana - 24 styczeń 2010 16:42       [zgłoszenie naruszenia]

ma ktos jeszcze jakis pomysl?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Przyczyny popularnosci ksiazek - jakie?! Prosze o pomoc

Warto przeczytać: (hist) nagle potrzebuje pomocy:):) | bledy w arkuszu maturalnym z wosu! | [pol] "Mały książe" - jaka to epoka? | Stara matura z historii. | [konkurs] Dziedzictwo Antyczne (grecko&#8211;rzymskie) dla nowożytnej Europy | [konkurs] Feminizm w XIX wieku a dziś | [konkurs] Polityka zagraniczna II RP - ocena | [konkurs] POWSTANIE CYWILIZACJI PRZEMYSŁOWEJ I SPOŁECZEŃSTWA INDUSTRIALNEGO | [konkurs] Sprawa chłopska w polskich powstaniach narodowowyzwoleńczych | [konkurs] Stosunki polsko-niemieckie w Lidze Narodów | [konkurs] Terror jako metoda sprawowania władzy | [konkurs] Wzrost znaczenia USA, Niemiec i Japonii na arenie międzynarodowej... | [konkurs] Jak przeszłość kształtuje relacje między inteligencją i chłopami w Weselu? | [konkurs] Jądro Ciemności | [konkurs] Portrety ofiar i ich oprawców we fragmencie "Proszę państwa do gazu" | [pol] pytania do prezentacji z polskiego | dwa kierunki | irka z plebani | dr Vitamin | kaskada | wydzielina z nosa po dopalaczach | Banda byka | Aretuza | Kiedy wybuchnie | bo dla mnie ty dla ciebie ja | sto lat | iława | wygrałem | kotkowicz | uwodzicielka | Neo Cortex | Wodzianka | radiestezja | kolor aury | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.